Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chakalaka Ronnie w ogole nie gra?
1
@YoNoEntiendoNada bardzo dobry aktor. Plan Doskonaly chyba tez o ile pamietam?
1
@Yosemite obrona dosc przecietna, ale reszta mega silna.
2
@Chakalaka byles?
3
Komiks "Będziesz smażyć się w piekle".
Wielowątkowa opowieść o zespole Deathstar, światowej gwieździe sceny metalowej, ale przede wszystkim o życiu codziennym jego członków.
Wszystko zaczyna się, gdy do grupy przyjęty zostaje nowy gitarzysta, który jest fanem Deathstar od ich pierwszej demówki. Oprócz spełnienia muzycznych marzeń i chęci sięgnięcia po sławę, wierzy że granie w zespole tego formatu, pozwoli mu szybko wyjść z nieciekawej finansowej sytuacji. Te same nadzieje żywi jego żona i mała córeczka (ich kot raczej nie ma szczególnych wymagań). Niestety, stosunki panujące w zespole są dalekie od normalności i zamiast iść ku lepszemu, sytuacja coraz to bardziej się komplikuje...
Fabuła tej tragikomicznej historii o pasji, rodzinie i przyjaźni została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami.
https://www.gildia.pl/komiksy/263807-bedziesz-smazyc-sie-w-piekle#
0
@Yosemite masz moze gdzies najlepsza 11 (sklad) Afryki w historii?
0
Yamaha saksofon cyfrowy vs normalny.
0
@MarcelNJ11 ten?
https://i.pinimg.com/736x/89/80/63/898063584ef444f6c7903bbcd4ba424e.jpg
1
@MarcelNJ11 pewnie ucieli fragment, w ktromy jeden do kamery sie wyglupial.
2
@klopx a co, trzeba zaklepac.
1
@VamosRakieta a zmenil operatora komorki, po przyjedzie do Paryza. Macie kontakt, drogie rozmowy, czy raczej komunikator? A on czeka bys Ty zadzwonil , by troche oszczedzic, bo masz pakiet wykupiony?
7
Pogoda na Marsie.
2
@TheNekro94 Brawo Bob!
2
@Yosemite lubie goscia.
27
"Wszystjiego opodatkować się nie da, ale próbować warto".
0
Akurat leciala koncowka 3 Psow. Sam sobie zaspojlerowalem, bo jakos nie mialem wielkiej ochoty tego ogladac.
Muzyka Lorenza daje jednak rade.
Tutaj w ostatniej scenie (SPOJLER), niestety urwane.
1
@Yosemite z bioderka
0
@escarabajo czas umierac ;)
0
@escarabajo pamietamy, pamietamy.
3
@Chakalaka @4cesc4 z grungowych wokali jeden z najbardziej klimatycznych.
6
@Yosemite Digne i Mathieu - dobre chopaki.
https://www.fcbarcelonanoticias.com/uploads/s1/19/88/23/digne-mathieu-198823.jpeg
0
@Lionello mi jakos srednio ich szkoda, duza padaka. Moga mowic o szczesciu, ze w ogole do dogrywki doszalo. Taki futobl mur i laga.
Pilki nie szanowali w waznych momentach i zostali ukarani.
2
@Yosemite top afrykańskich topów, a ostatnio popularny na memach .
4
Co za mecz, co za mecz.
Dziekuje https://sport.tvp.pl/.
2
@BarcaInfo pozdrawiaja nas?
0
@damianex10 tak jest. Forcabarca
2
- "Parizanov musime vypliskat tez"
- "No som rád, že som dnes nesedel na lavičke ja, lebo ja by som dal dole Griezmanna o polovičke a on nakoniec spravil 4 góly a zápas :D"
- "BTW Liverpool zase doma prehral"
1
ale ich dojechalismy
0
Kuman zmiany! Bronimy teraz. :)
0
Dobra i tak strzelimy.