1

@Chakalaka Ronnie w ogole nie gra?

1

@YoNoEntiendoNada bardzo dobry aktor. Plan Doskonaly chyba tez o ile pamietam?

1

@Yosemite obrona dosc przecietna, ale reszta mega silna.

2

@Chakalaka byles?

3

Komiks "Będziesz smażyć się w piekle".

Wielowątkowa opowieść o zespole Deathstar, światowej gwieździe sceny metalowej, ale przede wszystkim o życiu codziennym jego członków.

Wszystko zaczyna się, gdy do grupy przyjęty zostaje nowy gitarzysta, który jest fanem Deathstar od ich pierwszej demówki. Oprócz spełnienia muzycznych marzeń i chęci sięgnięcia po sławę, wierzy że granie w zespole tego formatu, pozwoli mu szybko wyjść z nieciekawej finansowej sytuacji. Te same nadzieje żywi jego żona i mała córeczka (ich kot raczej nie ma szczególnych wymagań). Niestety, stosunki panujące w zespole są dalekie od normalności i zamiast iść ku lepszemu, sytuacja coraz to bardziej się komplikuje...

Fabuła tej tragikomicznej historii o pasji, rodzinie i przyjaźni została zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami.
https://www.gildia.pl/komiksy/263807-bedziesz-smazyc-sie-w-piekle#

0

@Yosemite masz moze gdzies najlepsza 11 (sklad) Afryki w historii?

0

Yamaha saksofon cyfrowy vs normalny.


1

@MarcelNJ11 pewnie ucieli fragment, w ktromy jeden do kamery sie wyglupial.

2

@klopx a co, trzeba zaklepac.

1

@VamosRakieta a zmenil operatora komorki, po przyjedzie do Paryza. Macie kontakt, drogie rozmowy, czy raczej komunikator? A on czeka bys Ty zadzwonil , by troche oszczedzic, bo masz pakiet wykupiony?

7

Pogoda na Marsie.

2

@TheNekro94 Brawo Bob!

2

@Yosemite lubie goscia.

27

"Wszystjiego opodatkować się nie da, ale próbować warto".

0

Akurat leciala koncowka 3 Psow. Sam sobie zaspojlerowalem, bo jakos nie mialem wielkiej ochoty tego ogladac.
Muzyka Lorenza daje jednak rade.
Tutaj w ostatniej scenie (SPOJLER), niestety urwane.


1

@Yosemite z bioderka

0

@escarabajo czas umierac ;)

0

@escarabajo pamietamy, pamietamy.

3

@Chakalaka @4cesc4 z grungowych wokali jeden z najbardziej klimatycznych.

0

@Lionello mi jakos srednio ich szkoda, duza padaka. Moga mowic o szczesciu, ze w ogole do dogrywki doszalo. Taki futobl mur i laga.
Pilki nie szanowali w waznych momentach i zostali ukarani.

2

@Yosemite top afrykańskich topów, a ostatnio popularny na memach .

4

Co za mecz, co za mecz.
Dziekuje https://sport.tvp.pl/.

2

@BarcaInfo pozdrawiaja nas?

0

@damianex10 tak jest. Forcabarca

2

- "Parizanov musime vypliskat tez"
- "No som rád, že som dnes nesedel na lavičke ja, lebo ja by som dal dole Griezmanna o polovičke a on nakoniec spravil 4 góly a zápas :D"
- "BTW Liverpool zase doma prehral"

1

ale ich dojechalismy

0

Kuman zmiany! Bronimy teraz. :)

0

Dobra i tak strzelimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?