0

@maroon wlasnie dlatego cenie ten cykl . Za wysoki kunszt dziennikarki.
Marcin Rola jest ogólnie zabawny ja dla mnie. (Nie w prześmiewczym znaczeniu)

9

@LeoMessi1994 te madryckie, ale tylko wtedy gdyby kazdy z naszego tria mial powazne kontuzje, np. graliby w gipsie.

1

Marcin Rola u Jaruzelskiej? Moze byc zabawnie.

1

@JimMorrisonFCB Pewnie w pelni sil dalby rade, bo Shapovalov gra czasem sam przeciwko sobie. Dasz rade.

3

Shapovalov wygrywa 3-2 z podmeczonym Sinnerem.

2

@Yosemite piekna rzecz. Kto tam asystowal? Siera?

0

@Piorun kolo 2030

0

No i mamy set nr 5, a tam juz za momencik polnoc.

0

Troche lipa. Nie ma na YT dobrego filmu Igi Swiatek pokazujacego jej zagrania w super slow motion.
Czekamy.

0

@Nano22 Jackson go na mine wje. W mokasynach by musial koszykarz wystapic, a nie w nomen omen Jordanach.

0

2-1 dla Kanadyjczyka.

1

Szkoda, ze ci panowie juz na tym etapie musza ze sobo grac.
1-1 w setach, a tak przy okazji mozna napisac jakim sprzetem graja obaj zawodnicy.
Oczywiscie parametry sa na pewno tuningowane, ale dla ogolnej informacji to:

Shapovalov:
☛Yonex VCORE 95
-Length: 27 in
-Head Size: 95 sq in
-Weight: 11.5 oz / 326 g
-Balance: 7Pts HL
-Flex: 65
-String Pattern: 16×20
-Swing Weight: 324

Sinner:
☛Head Speed MP
-Head Size: 100 sq. in
-Length: 27.25 in
-Weight (strung): 11.8 oz /
-Balance: 8pts HL
-Flex: 63
-String Pattern: 16×19
-Swingweight: 325

0

Sinner prowadzi 1-0 w setach.

18

@Chinaski to jest jedno z lepszych video trenigowych ever.

0

@lukaszbarca15 Osaka w legginsach:16 stopni w Melbourne. Tak mialo byc.

0

@gumaz normalnie tak, chociaz byly watliwosci co do kondycji Sinnera.

0

Licze na dobry meczyk: Shapovalov vs Sinner.

2

@Cariones na bank w kamerkę trafi

0

@Encore No i Hawk Eye Live

1

@Encore AO WTA. .

1

Osaka w legginsach - 16 stopni w Melbourne.

1

Shapovalov vs Sinner dobrze sie zapowiada.

2

@Chakalaka Brawo Walia.

4

Juz za godzine australijski Open. Kto dotrwa do meczu Igi?

0

Jester from Lester.

2

Betis vs Barca. Gol na 1-0 dla...Barcelony.
https://streamye.com/vdh7p

1

@Chakalaka Williams jednak nie.

0

@zadafcb a gdzie Kolton i Panasewicz?

7

@BarcaInfo Podobala mi sie mina Kumana po bramce Leo. Nie umiem slowami opisac tego ulamka sekundy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?