1

6

Nasi slowaccy bracia o Mbappe po akcji z Alba.

Za to by mal Mbappe dostat stop na 10 zapasov. Vyhrazat sa smrtou to je neakceptovatelne
A medzi nami, z psychologickeho hladiska idealny hrac do madridu - arogantny, namysleny simulant s vytretou hlavou

2

Diego Forlan wygral ze swoja reprezentacja Copa America 2011. Poszedl tym samym w slady swojego ojca Pabla, ktory zdobyl to trofeum w 1967 roku. Co wiecej, na lawce trenerskiej zasiadal wtedy ojciec Pabla i dziadek Diega Juan Carlos Corazzo.

https://media.gettyimages.com/photos/diego-forlan-of-uruguay-in-action-during-2011-copa-america-soccer-as-picture-id118949078
https://pbs.twimg.com/media/DiE2rTYX0AUZThe.jpg
https://fotos.perfil.com/2011/07/25/trim/960/540/juan-carlos-corazzo-pablo-y-diego-forlan-0724-g1.jpg

0

Analiza wczorajszego spotkania


0

@BarcaInfo Malo zawodnikow tego dokonalo. Shevchenko min.

0

(Dawny) ulubieniec LR Sampaoli, najprawdopodobniej w Olympique Marseille.

1

@msmsms Jimmi wyglada jak rocker po przejsciach.

1

@msmsms dzieki. Myslaem, ze o 11 sie zaczyna.

1

@msmsms gdzie ogladasz?

1

@JimMorrisonFCB Tak - do tego Nadal mial kilka dziwnych decyzji w newraglgicznych moementach.
Jestem ciekaw jak bedzie. Medvedev jest strasznie niewygodny.
A Ty dasz rade z Djokerem? Jaki masz plan?

4

Radosc Tsitsipasa:
https://pbs.twimg.com/media/Eubl-C2U4AQXfG_?format=jpg&name=large
https://pbs.twimg.com/media/Eubl3XrU4Ak6WjO?format=jpg&name=900x900
https://pbs.twimg.com/ad_img/1362027920940822528/zs_jfjq5?format=png&name=900x900
----

/photo/1

0

Ale szansa dla Tsitsipasa

1

Tsitsipas wygrywa trzeciego seta po tie-breaku.
2-1 prowadzi Nadal.

1

@msmsms super.

2

"wciągnął Tsitsipasa w swój świat i wykończył Greka"
Komentator po długiej wymianie.

0

@LeoMessi1994 nie wyglada to wesolo.

0

Mbappe moglby spokojnie w NFL grac.

0

@LeoMessi1994 tak. Ladnie go wylaczyli z gry. Mozna? Mozna.

1

Jak mial Bayernowi strzelac, to nic nie gral, a nam 3 wlozyl.

3

Jesli oni potrafia nam strzelic 3 gole, to my im strzelimy jednego.

4

21 godzina a ten z yerba..

2

Whoa, oh, oh
Sweet child o' mine
Whoa, oh, oh, oh
Sweet love of mine

0

@LeoMessi1994 mulatki.

3

Dawac juz te bakłażany.

1

@Chakalaka thx.

1

2

@Chakalaka chętnie obejrzę . jutro ?

1

@Yosemite Magia.

0

@Yosemite @pepo_barcarzadzi @kuz @JimMorrisonFCB @AV0CAD0 w sumie ta fotka do dobra wystawka pod memik. Moze ktos?

0

Co tam u Was leci?
U mnie Ptolemy Aphexa.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?