0

@JimMorrisonFCB cieniutko to wyglada, a stać go na dużo więcej

2

@mekston wczoraj Djoko w wywiadzie zaznaczył , ze młodzi muszą się jeszcze od nich dużo uczyć.

12

człowiek kanapki narobił i termosik herbatki na 5 setów , a tu Ruskowi znowu psycha siada.

4

@budel17 fajnie się teraz Rusek wybronił

0

@mekston cos czuje, ze Rosjanin, ale pewnie forma dnia zadecyduje.

13

Ronnie O'Sullivan wygrywa i zmierzy sie w finale ze zwyciezca meczu Djokovic vs Medvedev.

0

@Encore tak jest.

1

@Borneo i bardzo fajnie

2

@KacperVEB 180 cm, 75 kg. Ojciec z Haiti

0

Osaka 1-0 w setach .

1

Kto ogladal netflixowy dokument Anelka: Misunderstood?


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubix05 Marta chyba wczorj z golem przeciwko Argentynie.

1

@PatrykBarcelona pewnie, ze tak. A my co, nie kosmity? Zreszta to nawet nie kwestia wiary, tylko odleglosci.

0

@clyde tez lubilem nimi grac. Mileene czesto rowniez wybieralem.

1

@Yosemite dokladnie to.

7

@Ramos9248 Społeczeństwo, które przedkłada równość nad wolność, nie ma ani jednego, ani drugiego.
Społeczeństwo, które przedkłada wolność nad równość będzie się szczyciło i jednym, i drugim.

13

@Ramos9248 "Jeśli nie możesz osiągnąć równości wyników wśród osób urodzonych przez tych samych rodziców i wychowanych pod tym samym dachem, jak realistyczne jest oczekiwanie, że uda się to osiągnąć pomimo szerszych i głębszych podziałów społecznych?".
T.Sowell.

0

@SiSenior myslisz, ze Barca w rewaznu z PSG moglaby wyjsc 27 na 11?

1

@LeoMessi1994 ludzie by mowili "he cannot be that good".

1

@Yosemite pamietasz wolnego z Wigan i to zdanie do sedziego "is that enough?".

4

Dikembe "not in my house" Mutombo.



0

Lezka sie kreci, gdy sie wspomina na niezapomniena chwile Barcelony. Niedowierzanie Kloppa.


4

Za wyjątkiem momentów w trzecim secie , to Rosjanin nie dal pograc Grekowi. Niektóre uderzenia na granicy praw fizyki.
Tsitspas dokonał niemożliwego w meczu z Nadalem, ale tu wyraźnie poległ.

Czekamy na finał.

1

@ranger3120 niemożliwe piłki zagrywa

1

@Barca_Big_Moment gibki niesamowicie

1

Greccy bogowie, gdzie jesteście?

3

@Chakalaka ogladalem troche.

0

@paweldunajecfcb jesli Tobie pomoze, to moge jeden film NIE polecic.
Pasażerowie / Passengers - fajnie, sie zapowiadal, ale potencjal mocno zmarnowany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?