Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama
- w finale: 91% piłek wygranych po 1. serwisie, 75% po drugim, zero break pointów
1
Zmarszczki, depozyty z jedzeniem i tarp - czyli 1096 km pieszej wedrowki Lukasza Supergrana.
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-1096-kilometrow-zimowej-wedrowki-gorami-polski-w-49-dni-nie-,nId,5074270
7
Godzilla vs Kongs. Oficjalny klip.
-------------------------------------------------
https://x.com/i/status/1364421012675321858
3
@Yosemite pyk pyk i nie wiesz co sie dzieje. Fenomen i tyle.
2
1-3 .
1
Wciąż musimy dokonać pewnych zmian w związku z COVID-owymi opóźnieniami. Mamy w tej chwili więcej seriali ze świata „The Walking Dead” niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy na względzie, że wraca zarówno „The Walking Dead”, jak i „Fear the Walking Dead” oraz drugi sezon „World Beyond”. Jeśli chodzi o „Better Call Saul”, to wygląda na to, że (...) [finałowy sezon] przesunie się na pierwszy kwartał 2022 roku. Tak nam się na ten moment wydaje. (...)
3
@Tomo1989 K2 ogarnal tylko 2 razy w ciagu doby.
1
@PatrychoO chyba na molu.
12
Rysy.
1
@Chakalaka
Chakalaka > Selby?
3
Selby kontuzjowany?
6
@DaPi Za kazda dziurke zalozona @Janiama , pan Maciej musialby dodatkowa stowke wplacic. To bylby deal.
Chetnie bym pogral, ale nawet jeszcze nie dalem rady zagrac z @JimMorrisonFCB w tenisa, a gdzie tu Warszawa.
2
Hej raperzy wlasnie uslyszalem taki kawalek tej pani (Noname "Rainforest").
Calkiem fajnie to brzmi.
0
@clyde grypa. ?
26
Pamietacie wybitne umiejetnosci Hristo na skakance? Tu inny rodzynek.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
2
@Yosemite musze jednak ogolic.
#polskiWujoZWesela
5
O'Sullivan przestan mi Lisowskiego i dlugosc trwania framow przesladowac.
8
O'Sullivan - czlowiek demolka. Juz 4-0.
1
@Chakalaka juz 3.
2
Roman Ficek - projekt Rysy 24.
W przeciągu jednej doby zamierza jak największą ilość razy zdobyć najwyższy szczyt w polskich Tatrach!
https://img.redbull.com/images/c_fill,g_auto,w_2320,h_1547/q_auto,f_auto/redbullcom/2020/7/4/wqc5eemv8ddgoqop69ml/roman-ficek-gsb
21
Messi i Barca. Messi i Argentyna?
1
@PrinceDamon tak Iga ma urok, do tego plusy za Pearl Jam ;)
Collins ladna, ale troche tak amerykansko sukowata z twarzy :D
4
29 lat temu zostal wydany fantastyczny album Pantery "Vulgar Display of Power". Ulubione utwory?
https://i2.wp.com/fantomyamaoh.com/wp-content/uploads/2020/02/R-727603-1162494042.jpeg.jpg?fit=600%2C600&ssl=1
@patry295 @Chakalaka @elmayakos @Persyfl @Stoiczkow
0
@PrinceDamon Collins?
7
Ladnie (ladna).
5
Wloski dramat Robertsona.
https://x.com/i/status/1364935008432054275
4
@Chakalaka spi, to wstawiam drabinke snookera. Hawkins juz czeka na Ronniego lub Lisowskiego.
https://pbs.twimg.com/media/EvBPYnuXAAUoQGI?format=jpg&name=4096x4096
0
@rafi509 dokladnie.
0
Kalecza nietore stare piosenki tymi reklamami.
"PNB Pariba" - Born to be Wild
0
Bramki Messiego z francuskim komentarzem.
https://streamvi.com/watch/1614193442
https://streamvi.com/watch/1614194699