1

@Janiama

- w finale: 91% piłek wygranych po 1. serwisie, 75% po drugim, zero break pointów

1

Zmarszczki, depozyty z jedzeniem i tarp - czyli 1096 km pieszej wedrowki Lukasza Supergrana.
https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-1096-kilometrow-zimowej-wedrowki-gorami-polski-w-49-dni-nie-,nId,5074270

7

Godzilla vs Kongs. Oficjalny klip.


-------------------------------------------------
https://x.com/i/status/1364421012675321858

3

@Yosemite pyk pyk i nie wiesz co sie dzieje. Fenomen i tyle.

2

1-3 .

1

Wciąż musimy dokonać pewnych zmian w związku z COVID-owymi opóźnieniami. Mamy w tej chwili więcej seriali ze świata „The Walking Dead” niż kiedykolwiek wcześniej. Mamy na względzie, że wraca zarówno „The Walking Dead”, jak i „Fear the Walking Dead” oraz drugi sezon „World Beyond”. Jeśli chodzi o „Better Call Saul”, to wygląda na to, że (...) [finałowy sezon] przesunie się na pierwszy kwartał 2022 roku. Tak nam się na ten moment wydaje. (...)

3

@Tomo1989 K2 ogarnal tylko 2 razy w ciagu doby.

1

@PatrychoO chyba na molu.

12

Rysy.

/photo/1

1

@Chakalaka
Chakalaka > Selby?

3

Selby kontuzjowany?

6

@DaPi Za kazda dziurke zalozona @Janiama , pan Maciej musialby dodatkowa stowke wplacic. To bylby deal.
Chetnie bym pogral, ale nawet jeszcze nie dalem rady zagrac z @JimMorrisonFCB w tenisa, a gdzie tu Warszawa.

2

Hej raperzy wlasnie uslyszalem taki kawalek tej pani (Noname "Rainforest").
Calkiem fajnie to brzmi.


0

@clyde grypa. ?

26

Pamietacie wybitne umiejetnosci Hristo na skakance? Tu inny rodzynek.



@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc

2

@Yosemite musze jednak ogolic.
#polskiWujoZWesela

5

O'Sullivan przestan mi Lisowskiego i dlugosc trwania framow przesladowac.

8

O'Sullivan - czlowiek demolka. Juz 4-0.

1

@Chakalaka juz 3.

2

Roman Ficek - projekt Rysy 24.
W przeciągu jednej doby zamierza jak największą ilość razy zdobyć najwyższy szczyt w polskich Tatrach!

/photo/1

https://img.redbull.com/images/c_fill,g_auto,w_2320,h_1547/q_auto,f_auto/redbullcom/2020/7/4/wqc5eemv8ddgoqop69ml/roman-ficek-gsb

21

Messi i Barca. Messi i Argentyna?


1

@PrinceDamon tak Iga ma urok, do tego plusy za Pearl Jam ;)
Collins ladna, ale troche tak amerykansko sukowata z twarzy :D

4

0

@PrinceDamon Collins?

7

Ladnie (ladna).

5

4

@Chakalaka spi, to wstawiam drabinke snookera. Hawkins juz czeka na Ronniego lub Lisowskiego.
https://pbs.twimg.com/media/EvBPYnuXAAUoQGI?format=jpg&name=4096x4096

0

@rafi509 dokladnie.

0

Kalecza nietore stare piosenki tymi reklamami.
"PNB Pariba" - Born to be Wild

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?