1

Najgorszy utwor Waszego ulubionego wykonawcy?

2

@Stoiczkow Lars wymiata.

1

@norbi77 juz myslalem, ze spojler bedzie.

0

@jaras121 akurat dobry utwor leci.

1

@Encore Jak to nasi mowia? "Trza wyciagniac wnioski".

0

@Encore zeby mniej bolalo wmawiam sobie, ze jednak nie ;)

0

Na pewno ta bramka dalaby nadzieje i inne wejscie w druga polowe, ale czy bylibysmy w stanie strzelic jeszcze dwie?

0

Łukasz Supergan ukończył niedawno zimowe przejście górami Polski, w sumie 1100 km.
Odpowiada na pytania zadane przez internautow.


1

@Yosemite niezbyt go lubilem, ale byl swietny. Ta brama ogien.

2

@ZielonySzparag szybki taki, chudy.

0

Nie mozna jednak zapominac o dobrych momentach Komara w Barcelonie.


6

W wielu waznych sytuacjach z przodu bylo widac male teczniczne bledy np u Griezmanna czy Dembele, ktora robia wielka roznice.

7

Dembele niewyspany przez ten alarm przeciwpożarowy.

5

Verratti umieral, ale juz gra.

0

Mbappe chyba jednak Firpo na ulicy by nie zabil.

0

znowu nie czysto trafil

0

szkoda tej akcji

0

Dla Laporty, za Shakire!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

0

"Ile razy wygralem na Camp Nou"

3

PSG - Barcelona, znamy sklady.

5

Shakira sympatyczna babka, trzeba pokazac cebularzom gdzie ich miejsce.

#FrancjaElegancja

1

@IronSanHybrid Niestety nie wiem.

10

Nie jest pewne, czy wlasna mama go lubi, ale on cos tam jednak potrafi.
Pepe.
https://x.com/i/status/1369605202668625922

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?