3

Daft Punk przestal istniec, 1993 - 2021.


1

@Chakalaka Uwielbiam.

18

@pax Mozesz, oczywiscie. Pisalem tylko z jakiej perspektywy to widze.

Nie wstawiales ostatnio tez niewinnego pytania na temat polskiego terroryzmu? Takie otwarte pytanie, bez sugerowania..

Jakims przypdkiem wyszlo, ze ci terrorysci mieli poglady ekstermalnie prawicowe.

Spoko, ja to rozumiem, ale, ze Ci sie jeszcze nie znudzilo?

ps. zebys nie pomyslas, ze jestes jedynym uzytkownikiem, ktory takie cos stosuje. Nie, nie jestes. I pisze to o uzytkownikach z wszelakimi pogladami.
W necie jest oczywiscie wiecej tego nie na LR, takze wpisujemy sie w trend.

@JacekM - yep.

@pax nie moge Ci wiecej odpowiadac, bo sam wpadne w pulapke wciagniecia w niepotrzebna dyskuje :D

2

@Yosemite Nesta, Maldini, Canavaro, Baresi. To sa nazwiska z obrony!

11

@Bykunn Nie staralem sie udzielic odpowiedzi, poniewaz uwazam to za bezcelowe, co tez wyjasnilem, ale poniekad i tak jej udzieliem ("tak, beda analfabeci"). Moj post byl o czyms innym.
Roznica w pogldach pojawia sie juz na poczatku, bo ja nie uznaje zasadnosci pytania: "skad wziac te 350mld".
Czy jedni rozdaja pieniadze lepiej, a drudzy gorzej to ciagle jest rozdawnictwo.

Widzialem juz dziesiatki takich dyskusji i bardzo czesto koncza sie tym samym: a) podejscie wolnosciowe do gospodarki jest tylko teoria.
b) w sumie bym zaglosowal na takiego wolnosciowca, ale jego konswerwatywne poglady sprawia, ze jednak zaglosuje na tych, co zawsze.

Jesli ktos nie znajdzie odpowiedzi na LR, to nie znaczy, ze tych odpowiedzi nie ma.

Ja nikogo przekonywac nie zamierzam, bo jesli ktos nie przekona sie sam - tzn zaiwestuje swoj czas, to raczej misjonowanie ma przeciwne skutki.

54

@Hopner15 Dlaczego jeszcze ludzie daja sie wciagnac w te gierki Paxa? Przeciez modus operandi jest bardzo czesto podobny. Zaczyna sie czesto od pozornie niewinnego pytania, ktore sugerowaloby chec poznania odpowiedzi. Niestety jest sztuczka erytrystyczna, ktora w swoim zalozeniu nie czeka na odpowiedz, tylko ma juz gotowe odpowiedzi i na celu osmieszenie uzytkownika, ktory sie dal w tel pulapke wciagnac.
Troche na zasadzie (i tu przepraszam @pax , bo ze Stalinem Cie na pewno nie porownuje), stalinowskiego zapytania do dzieci - dzieci poproscie Boga o cukierki. A teraz poproscie Stalina.... No wlasnie.

Jesli ktos chce tracic czas na wyjasnianie, to prosze bardzo, ale to jest strata cennego surowca (czasu), bo po co przekonywac ludzi, ktorzy sa po prostu uprzedzeni.
(poniekad wlasnie sam stracilem czas i wciagnalem sie w tej dyskusje).
Tacy ludzie prawdopodobnie wola wybrac PiS niz podejscie wolnosciowe, ale czlowiek z natury boi sie nowego, nieznanego.
Czy mozna byc sceptcznym? Tak i to jak najbardziej. Niestety w przypadku Ciebie @pax te zagrywki sa troche zbyt oczywiste.

"Po co naród świadomy i wykształcony - zamknięcie bibliotek, muzeów lub prywatyzacja jak rozumiem dziedzictwa narodowego. Wszystkie drogi w Polsce prywatyzujemy bo przecież ich nie będziemy utrzymywać z podatków czy jakieś akcyzy."
Ten sam wyedukowany narod wybral tych, ktorzy tak pieknie nami rzadza, stanowia rowniez brzydsze dziedzictwo poprzednich rzadow.
(no tak ma aparat propagandy i robi co chce, ale ktos na to przyzwolil).

Czy mielibysmy analfabetow?
"Tak– tak samo jak niektóre pozostają nimi dziś, a niektóre były w przeszłości. W rzeczywistości każdy, kto w wolnym kraju wciąż pozostaje analfabetą, może równie dobrze być pozostawiony w tym stanie. Choć piśmienność na podstawowym poziomie nie jest wystarczającym wykształceniem samym w sobie, stanowi podstawowy klucz do niezbędnej wiedzy o cywilizacji. Jednak dalsza edukacja z jej zakresu nie jest w ogóle możliwa w realiach pełnej kontroli politycznej nad szkoła- mi. Jest to możliwe jedynie w warunkach, w których podążanie za wiedzą jest dobrowolne".


Ja nie wierze w cudowne uzdrowienie przez Mentzena (nie ma latwych rozwiazan na tak gleboko zakorzenione uklady, metody dzialan, schematy ekonomiczne, brak ludzkiej checi do zmiany sposobu postrzegania ekonomii), Wiemy, ze pewien socjalistyczny eksperyment nie dziala, wiec trzeba powoli i z mozolem zbudowac cos bardziej przejrzystego. Czy sie uda?
Czy wolnsciowe czesc Konfederacji jest populistyczna? Na pewno po czesci tak, bo nie ma polityka, ktory by z miski populizmu nie jadl.

Moze jest jeden plus, chociaz pewnie nieznaczy, w tym calym etatystycznym i interwencjonistycznym szalenstwie rzadzacych - a jest nim wieksza swiadomosc ekonomiczna ludzi, ktorzy dotad nie zastanawiali sie skad pochdoza i na co ida publiczne pieniadze.


0

@Astad zdarzaja sie siatkowe talenty, taki wrodzony wewnetrzny timing.

0

@koziar nie znaczy, ze nie niemozliwe. Ziemia tez kiedys byla plaska. A nie, czekaj...

ps. androidy tez byly w formie beltrystyce scifi.

0

@koziar potencjalnie.

3

@Piqueku Malo slucham hip hopu, bo mnie szybko wokal meczy, ale tutaj swietny mroczny klimat klipu i podklad tez dobry.

Wlasciwie bym ukradl ten klip do dark ambientu.

0

@TheNekro94 boska cywilizacja Kardaszewa, teraz to. Bardzo ciekawe.

4

Z cyklu: orlikowe klasyki.
Zbierze sie was grupka do grania i przewaznie najwiekszy antytalent pilkarski juz na rozgrzewce i w czasie meczu probuje najwiecej (dziwnych) sztuczek. Praktycznie jego gra skalda sie glownie z nieudanych prob trickow.

2

Z jednej strony fajnie, ze Toki przegraly...
, a z drugiej miny jak i sam Mourinho mnie bawi, wiec troche szkoda.

No i zepsulem klasyka.
#Louis de Funès

0

@matirix20 no i jeszcze byl ten film z Monika Belucci, ten o gwalcie, ale nie chcialo mi sie go ogladac.

0

@matirix20 Moze nie chory, ale dla mnie dziwny byla Pasja (ilosc miesa mnie zniechecila), Idioci von Triera (dziwny ale dobry) oraz Funny Games (psychoza w minimalu)

0

@chroma93 dokladnie.

5

Jeszcze bez banana, moze przez ten "penalty"?
https://pbs.twimg.com/media/Eww_-s7XAAc2MjN?format=jpg&name=900x900
------------------------------------------------------
w jego opinii, najepsza interwencja



@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
#gremio

0

@tomFCB dobry rozgrywajacy.

1

@zmiter912576 Nie mialem na mysli, tego, ze Twoja byla niepoprawana. Formy bardzo podobno, ale jesli doslownie cytowac Flicka, to uzyl slowa Maul.

1

@kubix05 Ogladalem dzis Puchar Davisa z Polska vs Finlandia. Fibak w formie.

1

@AssisMoreira Tak z ciekawosci, bo sam nie posiadam. W sumie dziwne, bo wlasnie takie najbardziej lubie. Mam, ale nie klubowe.

0

Posiadacie piłkarskie koszulki z długim rękawem, ktorego klubu?

0

@Damian_06_84 A Milenka i Subek Zero?

0

@BarcaInfo Skromny, bo jego Milan tez byl niczego sobie.

0

@zmiter912576 prawie.
„Halt endlich mal das Maul!“

3

"Zamknij w koncu morde" - mial powiedziec trener Hansi Flick do do dyrektora sportowego Salihamidzica. Napiecie miedzy tymi panami trawa juz od jakiegos czasu.

1

@Yosemite Zgubilem sie.

1

@Yosemite Wysoki i utalentowany.

1

@Yosemite Uwielbiam go.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?