Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LionelM95 niestety
23
Nasi za pare lat.
23
Tylko Antonelka i dzieciaki mogą go przekonać do tu zostania.
4
@Yosemite Pitbull w goglach.
1
@macio_944 u widze, ze kolega browar Mentzena pije.
Na zdrowie.
10
Czasem zapominany, a jednak wybitny.
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
@kubix05 Bista juz tak dlugo nie zyje?
4
An Englishman in Barcelona i na kolazowce.
https://pbs.twimg.com/media/EwTLhhmWgAcZq_o?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB @MaTt_BarcaFan @doc
0
Barca z City.
https://preview.redd.it/uglwtmg1mlm61.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=daf53489cb26359fbf1d115881aff5c293b7bc75
2
@Nihas tak, domyślnie w nawiasie .
3
Najgorzej jeśli się Haaland u nas zblokuje.
1
@Yosemite Niezapomniany stroj
2
@Yosemite bardzo mocna ekipa. Ciekawy atak.
35
@Janiama shit. Mam nadzieje, ze szybko dojdziesz do siebie.
2
Od nudziarzy do niezwyciezonych. Dokument o Arsenalu Wengera.
4
58 urodziny obchodzi dzisiaj Kazik Staszewski.
1
@daniel32778 50 twarzy Neya?
https://i.ytimg.com/vi/rzrvlJyBsIU/maxresdefault.jpg
https://i.pinimg.com/736x/10/fb/e7/10fbe7c4a919432513464eda9690e8c0.jpg
0
@Chakalaka https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_Boluaxwn0U4Y3PRKzhKuk0dytytiy1yr.jpg
1
@Chakalaka@DonMatteo901 @RosjaninBut @AV0CAD0
to z wczoraj, akurat juz ustawione.
4
@Chakalaka I niestety nie ma go wsrod nas, brata zreszta tez.
0
@DonMatteo901 racja, chyba to wejdzie do jego nienawistnego topu.
3
@Ciule123 szkoda, ze Navas tak wyciagnal strzal Leo, ale i tak PSG rozniesione.
0
@RosjaninBut Wiem dokladnie o co mu chodzi, bo tak jak pisalem, znam jego jezyk i domyslam sie, co chce przekazac.
Mozna to powiedziec po prostu bardziej zgrabnie. (szczegolnie nie podoba mi sie moment "czy nie lepiej...")
Pewnie znowu sie bedzie tlumaczyl, ze tylko dzieki sensacji ludzie w ogole porusza temat.
3
@Yosemite niemozliwy gosc.
5
@Chakalaka Bardzo lubie Korwina, mily i zabawny facet, ale tego tweeta nie kumam. Fatalnie dobrane slowa. Umiem tlumaczyc z korwinskiego na polski, ale ten wpis jest po prostu idiotyczny i nie ma sensu go relatiwizowac.
1
Wojownicze Zolwie Ninja nie kojarza sie ostatnio la Ramblii zbyt dobrze.
Mimo wszystko warto posluchac Mike Pattona wykonujacego tytulowy utwor.
The legendary Faith No More / Mr Bungle / Fantomas / Tomahawk singer lends his vocals to the TMNT theme!
1
Najgorszy utwor Waszego ulubionego wykonawcy?
2
@Stoiczkow Lars wymiata.
1
@norbi77 juz myslalem, ze spojler bedzie.
7
Metallica
https://pbs.twimg.com/media/Ev44v_KXEAAQTdy?format=jpg&name=small