Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore No i Hawk Eye Live
1
@Encore AO WTA. .
1
Osaka w legginsach - 16 stopni w Melbourne.
1
Shapovalov vs Sinner dobrze sie zapowiada.
2
@Chakalaka Brawo Walia.
4
Juz za godzine australijski Open. Kto dotrwa do meczu Igi?
0
Jester from Lester.
2
Betis vs Barca. Gol na 1-0 dla...Barcelony.
https://streamye.com/vdh7p
1
@Chakalaka Williams jednak nie.
0
@zadafcb a gdzie Kolton i Panasewicz?
7
@BarcaInfo Podobala mi sie mina Kumana po bramce Leo. Nie umiem slowami opisac tego ulamka sekundy.
6
Golazo Trinkao z hiszpanskim komentarzem.
https://streamye.com/vlmgb
3
Ale piekna bramka. Ruiz amatorka.
0
bramkarz o rany
1
Chriss Cornell z coverem G N'R - Patience. Jak Wam sie podoba? Mnie srednio, nawet slabo, a uwielbiam Cornella.
G N'R w coverze Soundarden wypadaja jednak lepiej. Black Hole Sun:
1
@ksobi i to sie liczy.
2
@VamosRakieta 2-2 - nie robcie skrinow.
0
Ekspres kolbowy i espresso w zwolnionym tempie.
7
Axl Rose obchodzi urodziny.
https://i.pinimg.com/564x/97/87/fa/9787fab6f30f4de70505d7ef91229747.jpg
Ulubione utwory?
1
W nocy gra Iga.
Tutaj jej rakieta z Paryza.
https://pbs.twimg.com/media/EtmuItoWQAMOy6_?format=jpg&name=4096x4096
3
Sensacyjny film amerykanski.
https://pbs.twimg.com/media/Etk1BE-XYAE3JuS?format=jpg&name=medium
0
@inViNcibl3 premiera
0
Za 5 minut się zaczyna
3
@Ojciec5tkidzieci Stanooskiii.
3
Cos za mna dzis "Nomad" Sepultury chodzi.
0
Za 6h:
Dla nocnych markow i wielbicieli muzyki klimatycznej, elektornicznej;
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9590559#comment-9590559
1
@Bartek22 Patrzac na znajomych, ktorzy w ogole lub malo interesuja sie pilka - to tylko Messi.
1
@19cukier48 Ogladales TVN i mowili tam, ze PiS to super partia. Nabiora podejrzen.
Potem spreparuj jakiego twitta, ze niby JK chwali Niemcow. A na koncu plik audio, w ktorym prezydent smieje sie z Pana Demi.
5
Zmiana w ramowce.
https://x.com/TVP_Kultura/status/1358086256803139586/photo/1
0
@LeoMessi1994 John Terry, Pepe,