0

@Encore No i Hawk Eye Live

1

@Encore AO WTA. .

1

Osaka w legginsach - 16 stopni w Melbourne.

1

Shapovalov vs Sinner dobrze sie zapowiada.

2

@Chakalaka Brawo Walia.

4

Juz za godzine australijski Open. Kto dotrwa do meczu Igi?

0

Jester from Lester.

2

Betis vs Barca. Gol na 1-0 dla...Barcelony.
https://streamye.com/vdh7p

1

@Chakalaka Williams jednak nie.

0

@zadafcb a gdzie Kolton i Panasewicz?

7

@BarcaInfo Podobala mi sie mina Kumana po bramce Leo. Nie umiem slowami opisac tego ulamka sekundy.

6

Golazo Trinkao z hiszpanskim komentarzem.
https://streamye.com/vlmgb

3

Ale piekna bramka. Ruiz amatorka.

0

bramkarz o rany

1

Chriss Cornell z coverem G N'R - Patience. Jak Wam sie podoba? Mnie srednio, nawet slabo, a uwielbiam Cornella.



G N'R w coverze Soundarden wypadaja jednak lepiej. Black Hole Sun:

1

@ksobi i to sie liczy.

2

@VamosRakieta 2-2 - nie robcie skrinow.

0

Ekspres kolbowy i espresso w zwolnionym tempie.


7

1

3

0

@inViNcibl3 premiera


0

Za 5 minut się zaczyna

3

@Ojciec5tkidzieci Stanooskiii.

3

Cos za mna dzis "Nomad" Sepultury chodzi.


0

Za 6h:
Dla nocnych markow i wielbicieli muzyki klimatycznej, elektornicznej;
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9590559#comment-9590559

1

@Bartek22 Patrzac na znajomych, ktorzy w ogole lub malo interesuja sie pilka - to tylko Messi.

1

@19cukier48 Ogladales TVN i mowili tam, ze PiS to super partia. Nabiora podejrzen.
Potem spreparuj jakiego twitta, ze niby JK chwali Niemcow. A na koncu plik audio, w ktorym prezydent smieje sie z Pana Demi.

5

0

@LeoMessi1994 John Terry, Pepe,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?