3

To byl chyba jednen z tych strzalow Leo, o ktorych mowil Szczesny.
@Yosemite

3

Fajny ten czarny komplet strojow.

10

Busi ale to pieknie wykombinowal, nabil przeciwnika.

1

@tobiasson92 miliony komentarzy podczas meczu, a mnie nie omija ten wazny.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9481910#comment-9481910
@Chakalaka

0

1. Cwiakala
2. Borek
3. Smokowski / Twarowski/"Stanoski"/Durda
https://strawpoll.com/geybzcf5x/r

2

@TheNekro94 to elegancko, tylkom mnie oznacz, ok?

2

Fotki z Babiej @TheNekro94 ?

0

@TheNekro94 powodzienia. Skad startujecie i o ktorej, 3?

1

@Persyfl @RosjaninBut jakie piekne - nie tylko muza.

0

@Janiama Nie. Ogolnie.

0

Najlepszy, aktywny komentator sportowy w Polsce?

3

Ogladajac wczoraj swietny serial Cobra Kai - zainteresowalem sie pewnym pld. amerykanskim przepisem - Tres leches.
Ktos smakowal?

13

@PanZagadka wyglada jak photoshop z kardasjanska.

2

Francesco Totti w swojej autobiografii "Un Capitano": "Mediolan Sacchi'ego to najbardziej ekscytująca drużyna, jaką kiedykolwiek widziałem, jedyna, o której fantazjowałem, by w niej grać. Ten Milan, to jedyna wloska ekipa, oprocz AS Romy, do ktorej bylem entuzjastycznie nastawiony".

3

@kubix05 scenka jak z Alternatyw.

0

@Chakalaka snooker zbliza sie czy odwolany, co sie obijasz?

0

@TheNekro94 nie znam, ale membrana jest. Zaimpregnowales?

0

@TheNekro94 duzo sprzetu z Decathlonu ma calkiem fajnie wlasciwosci i do tego cena spoko. Z membrana?

0

@TheNekro94 moge zapytac, jakie masz buciory?
Wstawisz focie?

1

@TheNekro94 Widzialem kolejki w necie. wow!!!
Oczywiscie wspieram jak patron.

0

@IronSanHybrid To juz bylo dawno temu, ale ludzie mysleli, ze to tylko zart.



ps. zgadzam sie, ze fanatyzm jest zawsez zly, niewazne od kogo pochodzi.

1

@Yosemite a co z Rashfordem?

1

@Bykunn Powinien dac rade, facet ma ogromne doswiadczenie.

1

1080 km i 31 500 m podejść. To plan na zimę, który można streścić prosto: przejście całości polskich Sudetów i Karpat, wzdłuż naszej południowej granicy.
Lukasz Supergran.



https://lukaszsupergan.com/wp-content/uploads/2020/11/zimowa_poludniowa_granica_polski_gory_karpaty_sudety.jpg

0

@AV0CAD0 oni maja duzo trudnych kawalkow.

3

@Yosemite Dalbym Son-a.
Czesto jest tak, ze ci tzw. niedoceniani, maja jednak spora rzesze (sorry) fanow, ktorzy ich doceniaja. Taki paradoks, ale rozumiem pytanie.

2

@Chakalaka wczoraj chyba lecial dokument o jego ostatnich 4 latach zycia.
Tytul utowru pasujacy do obecnej sytuacji.
Pat i David


1

@sebasek99 A Debbie Harry sie nie starzeje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?