Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To byl chyba jednen z tych strzalow Leo, o ktorych mowil Szczesny.
@Yosemite
3
Fajny ten czarny komplet strojow.
10
Busi ale to pieknie wykombinowal, nabil przeciwnika.
1
@tobiasson92 miliony komentarzy podczas meczu, a mnie nie omija ten wazny.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9481910#comment-9481910
@Chakalaka
0
1. Cwiakala
2. Borek
3. Smokowski / Twarowski/"Stanoski"/Durda
https://strawpoll.com/geybzcf5x/r
2
@TheNekro94 to elegancko, tylkom mnie oznacz, ok?
2
Fotki z Babiej @TheNekro94 ?
0
@TheNekro94 powodzienia. Skad startujecie i o ktorej, 3?
1
@Persyfl @RosjaninBut jakie piekne - nie tylko muza.
0
@Janiama Nie. Ogolnie.
0
Najlepszy, aktywny komentator sportowy w Polsce?
3
Ogladajac wczoraj swietny serial Cobra Kai - zainteresowalem sie pewnym pld. amerykanskim przepisem - Tres leches.
Ktos smakowal?
13
@PanZagadka wyglada jak photoshop z kardasjanska.
2
Francesco Totti w swojej autobiografii "Un Capitano": "Mediolan Sacchi'ego to najbardziej ekscytująca drużyna, jaką kiedykolwiek widziałem, jedyna, o której fantazjowałem, by w niej grać. Ten Milan, to jedyna wloska ekipa, oprocz AS Romy, do ktorej bylem entuzjastycznie nastawiony".
3
@kubix05 scenka jak z Alternatyw.
0
@Chakalaka snooker zbliza sie czy odwolany, co sie obijasz?
10
Sylwek marzen 2021.
https://x.com/i/status/1347490775005876226
---
https://x.com/i/status/1347470648378056708
3
R7.
https://pbs.twimg.com/media/ErN7ebmXYAELY2q?format=jpg&name=900x900
@Yosemite @JimMorrisonFCB
0
@TheNekro94 nie znam, ale membrana jest. Zaimpregnowales?
0
@TheNekro94 duzo sprzetu z Decathlonu ma calkiem fajnie wlasciwosci i do tego cena spoko. Z membrana?
0
@TheNekro94 moge zapytac, jakie masz buciory?
Wstawisz focie?
1
@TheNekro94 Widzialem kolejki w necie. wow!!!
Oczywiscie wspieram jak patron.
0
@IronSanHybrid To juz bylo dawno temu, ale ludzie mysleli, ze to tylko zart.
ps. zgadzam sie, ze fanatyzm jest zawsez zly, niewazne od kogo pochodzi.
1
@Yosemite a co z Rashfordem?
1
@Bykunn Powinien dac rade, facet ma ogromne doswiadczenie.
1
1080 km i 31 500 m podejść. To plan na zimę, który można streścić prosto: przejście całości polskich Sudetów i Karpat, wzdłuż naszej południowej granicy.
Lukasz Supergran.
https://lukaszsupergan.com/wp-content/uploads/2020/11/zimowa_poludniowa_granica_polski_gory_karpaty_sudety.jpg
0
@AV0CAD0 oni maja duzo trudnych kawalkow.
3
@Yosemite Dalbym Son-a.
Czesto jest tak, ze ci tzw. niedoceniani, maja jednak spora rzesze (sorry) fanow, ktorzy ich doceniaja. Taki paradoks, ale rozumiem pytanie.
2
@Chakalaka wczoraj chyba lecial dokument o jego ostatnich 4 latach zycia.
Tytul utowru pasujacy do obecnej sytuacji.
Pat i David
1
@sebasek99 A Debbie Harry sie nie starzeje.