Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MarioVeB! to tylko LRX Awards, nie ma powodu do obrazania.
2
@kubix05 Jadwisiu natychmiast wypusc tatusia!!!!a ja cie na raczkach nosiłem po pupci klepałem....
Ambroziaka bym sobie posluchal, genialnie komentowal.
ps. dreszcz mnie przeszedl - tez w zwiazku z wywiadem z Leo, gdy pytany byl o smiers.
Ktos moze bedzie prowadzil taki cykl jak Ty i napisze - 150 lat temu zmarl Lionel Messi - jednez z najwiekszych pilkarzy w historii.
3
Miejsca 16 -7.
https://pbs.twimg.com/media/Eqqv4ZdXUAAVxnR?format=jpg&name=4096x4096
0
@8stoichkov8 ale tez w miare wysoko.
Wish You Were Here bedzie?
6
25 - 17 Marka Niedziedzkiego.
https://pbs.twimg.com/media/EqqiFCrXcAALtP2?format=jpg&name=4096x4096
0
@8stoichkov8 u niego faktycznie , s może Brothers in Arms?
4
Miejsca 35-26 Marka Niedźwiedzkiego
https://pbs.twimg.com/media/EqqW3I8XUAAHiEB.jpg
2
Miejsca 8-1.
https://pbs.twimg.com/media/EqqHKqIXMAEI2ej.jpg
Teraz jako ostatni zaczyna Marek Niedźwiecki. (November Rain)
0
@bixmix Finowie?
1
Miejsca 17-9
https://pbs.twimg.com/media/Eqp7nXsXMAAl303?format=jpg&name=large
Ps byl tu ktos na lit B - kto uwielbiał DMB
5
Miejsca 27-18
https://pbs.twimg.com/media/EqpvIz_XAAEAzni.jpg
3
6
@BarcaInfo ale on mial lekkosc, plynnosc ruchow. Czysta przyjemnosc ogladania, do tego brak popisywania sie.
0
@patry295 nie potrafie odpowiedziec, ale czuje, ze tak jesli nie oni, to ktos to udostepni.
2
Lista Wszechczasow - tym razem nie w Trojce, bez glosowania, a kazdy z redaktorow przedstawia swoj top, zaczelo sie o 9.
Piotr Stelmach:
8. Placebo - Without You I'm Nothing
7. Joy Division - Love Will Tear Us Apart
6. The Cure - The Same Deep Water As You
5. David Bowie - Wild is the Wind
4. Jeff Buckley - Hallelujah
3. U2 - Zoo Station
2. The Beatles - All You Need is Love
1. Ultravox - Dancing With Tears in My Eyes
0
@magic10 Prosta histore mam na VHS jakby co.
4
Lista Wszechczasow - tym razem nie w Trojce, bez glosowania, a kazdy z redaktorow przedstawia swoj top, zaczelo sie o 9.
Piotr Stelmach
18. The Doors - Riders on the Storm
17. David Bowie - Heroes
16. The Smiths - There is a Light That Never Goes Out.
15. Pink Floyd - Wish You Were Here
14. Kraftwerk - Das Model
13. Radiohead - Fake Plastic Trees
12. U2 - The Fly
11. Depeche Mode - In Your Room
10. Sex Pistols - Anarchy in the U.K.
9. The Clash - London Calling
0
@Rastafarnianin lubie ten cykl. Szczesliwego Nowego!
ps. wprowadzis moze linki do poprzednich, albo na koniec jakis zbior?
0
@kamilo0066 Nie slucham ich zbytnio, ale z tym ogniem to prawda.
Szczesliwego Nowego!
1
@lucas/catalan Szczesliwego Nowego i pozdrowienia dla tej pani ;)
1
@Yosemite legenda.
Szczesliwego Nowego Roku!
2
@jakub1906 tak, to bardzo subiektywna lista.
5
Lista Wszechczasow - tym razem nie w Trojce, bez glosowania, a kazdy z redaktorow przedstawia swoj top, zaczelo sie o 9.
Piotr Stelmach
27 The Velvet Underground - Venus in Furs
26. The Rolling Stones - Time Waits for No One
25. Miles Davis - Bitches Brew
24. Talking Heads - Road to Nowhere
23. U2 - With or Without You
22. The Cure - Charlotte Sometimes
21. This Mortal Coils - Song to the Siren
20. Prince and the Revolution - Purple Rain
19. Talk Talk - Life's What You Make It.
https://www.radio357.pl/
https://open.fm/stacja/radio-357-przedpremierowo
9
Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Lista Wszechczasow - tym razem nie w Trojce, bez glosowania, a kazdy z redaktorow przedstawia swoj top, zaczelo sie o 9.
Piotr Stelmach
35. Placebo - Pure Morning
34. Pulp - I Spy
33. My Bloody Valentine - Soon
32. Nick Cave and the Bad Seeds - Do You Love Me?
31. The Smiths - How Soon is Now?
30. The Rolling Stones - Honky Tonk Woman
29. Nirvana - Lithium
28. It's the End of The World As We Know it (And I Feel Fine)
https://www.radio357.pl/
https://open.fm/stacja/radio-357-przedpremierowo
@VamosRakieta @JimMorrisonFCB @AV0CAD0 @TheGoldenEleven @Ermitano @Walker @Hawajczyk @Chakalaka @Don-Corleone @th@les OdesKapitan. i inni radiowcy
0
@Rastafarnianin spietny jest.
4
Bramka Romario ;)
@Yosemite @JimMorrisonFCB
1
@Guffi Dziń dybry.
1
@FC1899Barca znasz ten?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9430218#comment-9430218
0
Chyba najlepszy material traktujacy o butach trekkingowych.
Buty niskie czy wysokie? Sandały w teren? Z membraną czy bez? Jakie skarpety na wędrówkę? Co to są stuptuty i jak dbać o stopy? Na te wszystkie pytania odpowiada ekspert - Łukasz Supergan (przeszedł 20 000 km przez trudno dostępne tereny górskie Europy i Azji, Łuk Karpat, zimowy trawers Islandii wschód-zachód i przejście irańskiego łańcucha gór Zagros, Himalaje, Karakorum, Tien-Szani i Pamir, grań Pirenejów, trawers Alp, Izraelski Szlak Narodowy, palestyński Szlak Abrahama).
0
@michal26 @lukaszbarca15 @msmsms a odpowiednik Robertsona i Jimmiego Whitea? :)