Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Comentateiro Ogladalem ostatnio Barce z angielskim komntarzem - De Dżong.
1
@RosjaninBut bardzo lubie, jeden z ulubionych filmow w tym gatunku.
3
Inteligentny przestępca kontra ambitny policjant. Al Pacino na tropie znużonego gangstera De Niro. Wiek robi swoje, ale w historii opowiedzianej przez twórcę "Policjantów z Miami" trudno to dostrzec. Plus Val Kilmer i Jon Voight: Gorączka / Heat (1995) - PT 20:00 Nowa TV
37
Dziwny ten rok, zegnamy rowniez Adobe Flash Player, ktory byl z nami 24 lata.
1
@Yosemite ladna, ladna.
5
76 urodziny obchodzi Jairzinho.
Był członkiem mistrzowskiej drużyny Brazylii, która wygrała Mistrzostwa Świata w Meksyku w 1970. Jest jedynym obok Justa Fontaine piłkarzem, który strzelał gole w każdym meczu turnieju finałowego. Jednak jego 7 goli nie wystarczyło do wywalczenia tytułu króla strzelców, który przypadł Niemcowi Gerdowi Müllerowi, zdobywcy 10 bramek.
Jego osiągnięciem szkoleniowym było odkrycie talentu Ronaldo jako 14-letniego chłopaka występującego w drużynie Sao Cristovao.
https://uploads.metropoles.com/wp-content/uploads/2020/01/14103654/Jairzinho.jpg
https://i.pinimg.com/originals/97/a0/c0/97a0c0f721b60c1300b751ba09dc14c5.jpg
https://footballwhispers.com/wp-content/uploads/2016/09/jairzinho4.jpg
5
4
@Yosemite za krotko sie interesuje snookerem, by odpowiedziec.
Taka lista sympatii to Ronnie, White, Robertson, Williams, Hendry.
8
@lukas10 to mnie rozbawilo. "Tajemnicze dzwieki na swiecie"
1
@Yosemite no i gratulacje
0
@Kajtek77 pamietam jak opowiadal o narkotykach. Zabwna historia.
1
@Yosemite Dzieki :) wuns rosnie.
4
Jedzie do grzecznych i tych niegrzecznych. Udanych Swiat.
https://previews.123rf.com/images/iconisa/iconisa1811/iconisa181103764/127335124-united-states-fargo-winter-holidays-skyline-merry-christmas-happy-new-year-decorated-banner-with-san.jpg
0
@matirix20 faktycznie to tez byl dzikus.
0
@LuisSalvano Dla Ciebie widze tylko jedno spluwe.
M1911A1 Colt
#NicoToscani
1
@Yosemite jak ja to u niego lubie - nie patyczkuje sie, uderza gdy jest okazja.
4
https://x.com/i/status/1166773845400801281
2
Bedziecie to ogladac w 2080?
Gwiazda Betlejemska 2020 pojawiła się na niebie w poniedziałek 21 grudnia. Jowisz i Saturn, czyli dwie największe planety Układu Słonecznego, zbliżyły się do siebie na zaledwie 0,1 stopnia. Wielka koniunkcja gazowych gigantów została określona właśnie mianem "Gwiazdy Betlejemskiej", bo jej pojawienie się przypadło tuż przed świętami Bożego Narodzenia.
Ostatni raz była ona widziana blisko 800 lat temu, a dokładnie w 1226 roku. Na polskim tronie zasiadał wtedy Leszek I Biały. Kolejna okazja, aby zobaczyć na niebie Gwiazdę Betlejemską pojawi się dopiero w 2080 roku, a następna w 2400.
Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/Nauka/Gwiazda-Betlejemska-2020.-WIDEO.-Tak-wygladala-wielka-koniunkcja-Jowisza-i-Saturna
0
Gdybyscie mieli mozliwosc zadania Messiemu oko w oko 3 pytan , to jakie by to byly?
2
W nocy mecze (polfinaly) Pucharu Brazylii.
Grêmio x São Paulo
Palmeiras x América
1
@lucas/catalan Dziekuje i rowniez prosze zlozyc zyczenia w moim imieniu.
Wesolych.
2
@Guffi dziwne, bo w Dzienniku mowili, ze to pierwszy polski pojazd autonomiczny.
2
@YoNoEntiendoNada @Yosemite u nas sie mowi "ulozone stope", skad pochodzicie?
2
@Yosemite swietnym byl ten Fin.
1
@Edoss mnie tez, dlatego ogladam chetniej filmy o Mechaniku Rowerowym
https://www.dailymotion.com/video/x2e44c
4
Wracają plotki dotyczące kolejnego solowego filmu o Supermanie, za który miałby odpowiadać J.J. Abrams.
2
Licytacja rakiety Igi Swiatek.
23 grudnia w Open FM Radio 357 Przedpremierowo nadaje od 12:00 do 20:00. O 14:00 Piotr Kaczkowski będzie grał "Muzykę do ubierania pewnego drzewka" a od 16:00 do 19:00 Kuba Strzyczkowski poprowadzi tradycyjną świąteczną licytację.
http://open.fm/stacja/radio-357-przedpremierowo
1
@Guffi bez serc są ludzie, materialiści
0
@Walker tak rarytas. Ich początki, Novoselic miał wtedy blond włosy , a zamiast Grohla była młoda Courtney Love
0
Pele pogratulowal?