Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 jaki wynik obstawiasz?
1
@mekston i pozegnania snookera w tym roku. Trza jutro dwie sesje zaliczyc.
3
@Chakalaka polfinal sie skonczyl. Nic nie napiszesz?
@Yosemite lubi to
1
@Chakalaka mialem wlasnie pytac, czy ktos oglada "Polaka" z "T". Selbym.
0
Kurde Meo Lessi no traf w koncu
2
poczytal de Jong
1
...ale to uruchomienie z falsza pierwszorzedne.
1
@Chakalaka liczylem na mecz do 2 w nocy.
1
@LuisSalvano to idealnie pod takie cos.
Pod Twoimi postami zawsze ruch, to i juz sama LR dalaby ogladalnosc.
Lubie prog. podroznicze.
Ogladam takiego goscia z Wroclawia - z racji miejsca zamieszkania czyni on liczne wypady w okoliczne i dalsze gory (Szybkie Podroze na Yt). Czasem niestety troche przynudza jak ksiazd, ale ogolnie spoko.
1
@Chakalaka Ronnie znowu swoje bledy. mial szanse w drugim
0
@LuisSalvano a wolisz byc przed czy z kamera? Bys sie dobrze czul w takim formacie?
5
@LuisSalvano Skoro masz juz taka tradycje odkrywania nowego miasta na gape, to ja bym chetnie kanal YT o tym zobaczyl.
"Dookola swiata bez biletu z Luisem Salvano - no reservations".
Takie krotkie relacje i przygody z miejsc, do ktorych sie udajesz, cos ala vlog podrozniczy.
1
Dlugi ten pierwszy frame. (byl)
5
Dziś zmarł Michał Marusik, poseł do Parlamentu Europejskiego w latach 2014-2019, prezes Kongresu Nowej Prawicy, w latach 80' uczestnik strajków w Rafinerii Gdańskiej.
https://pbs.twimg.com/media/EpiSl9bXcAYAI53?format=jpg&name=large
1
@SiSenior @patry295 weme sobie to do serca.
0
@SiSenior Dlaczego warto jesc te Lejsy? Technika, wydolnosc?
1
@Chakalaka go Ronnie.
2
Australijscy naukowcy jako pierwsi zdobyli nagranie, które pokazuje atak rekina z perspektywy żółwia.
0
@mkord fajnie "z biordra" ebnal.
1
V-Varen Nagasaki (1)-0 Ventforet Kofu - Caio Cesar amazing long shot goal
https://streamable.com/wu3j48
10
1
@Persyfl o kurcze. Ale ciekawe!
1
@Yosemite lubil tak .
2
@AV0CAD0 Pozdrawiam.
2
@ranger3120 Wilson slabo dzis.
3
Glosowanie.
Ktory cover najfajniejszy?
1.
2.
3.
---
rasta Bonus
@Ermitano @Chakalaka @Walker @kazbychu @FearTheBeard i inni lubiacy Stalowego Piotra.
1
@GeneralXavi Dzieki brachu.
2
@Yosemite Dobry wiewior.
4
Wilson vs O'Sullivan 3-3.
ps. a w polfinale na zwyciezce z tej pary czeka J.Trump
ps. swoja droga @Chakalaka sie obijasz, musze za Ciebie robote wykonywac
2
Wilson vs O'Sullivan ktos oglada?