Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Muzyczna oprawa filmu po prostu fantastyczna.
10
Napis przy wejsciu na cmentarz wygral.
49
@VamosRakieta szkoda, ze Messi reka nie strzelil.
5
@FafitFCB z ta laska, fotka golej laski?
2
@Yosemite Van Basten, potem dlugo nic :))
2
Nie kuscie tym grilkiem, ja piernicze
1
@FC1899Barca wow .
2
Mega koszulka Pumy, ktora nosi Maradona grajac w tenisa.
Piket jednak lepszy od niego w paletki oczywiscie.
2
@Yosemite Koeman chyba go nie lubi.
3
@Hawajczyk wspolnym mianownikiem wielu szkol np. chicagowskiej czy austriacjiej jest jednostka.
Szkoly, nazwijmy to wolnosciowe, bardzo ze soba sie potrafia klocic, po lewej stonie jest przeciez to samo. Mamy rowniez czesto niezrozumialych w Polsce libertarian i ich flage do not trade on me.
Kiedys wstawialem to:
Pewnego wieczora szedłem do domu i zauważyłem, że pewien zdesperowany mężczyzna stoi na krawędzi mostu, i wygląda, jakby próbował skoczyć. Krzyknąłem do niego, żeby poczekał i podbiegłem spytać co się stało.
"To przez ten kraj" - lamentował - "Popada w ruinę i nic nie mogę z tym zrobić. Ostatnie wybory przesądziły wszystko. Nie chcę dalej żyć na tej planecie".
"Hej, głowa do góry!" - powiedziałem - "Siedzimy w tym razem. Powiedz mi, jesteś konserwatystą czy libertarianinem?"
"Libertarianinem" - odpowiedział.
"Świetnie! - powiedziałem - "Widzisz, nie jesteś sam! Jesteś wolnorynkowym libertarianinem czy socjalistycznym?"
"Wolnorynkowym" - powiedział
"Ja też! Paleolibertarianinem czy pedolibertarianinem?" - spytałem
"Paleolibertarianem" - odpowiedział
"To tak jak ja!" - powiedziałem - "Monetaryści czy austriacy?"
"Austriacy"
"Zupełnie tak jak ja. Hayek czy Rothbard?"
"Rothbard" - odpowiedział
"Ja tak samo. Jesteś konsekwencjalistycznym czy deontologicznym libertarianinem?" - spytałem
"Konsekwencjalistycznym"
I wtedy powiedziałem: "Giń, lewackie ścierwo!" i zepchnąłem go z mostu.
2
@Hawajczyk tylko, ze Milton Friedman byl przeciwny pomocy socjalnej (pomocy ze strony panstwa), ktora calkowicie zniewala jednostke poglebiajac jej marazm - z tej spirali rzadko jest wyjscie - przyklad stanowila tu czarna spolecznosc Chicago.
Ulgi tak, pomoc panstwa nie. Primum non nocere .
Friedman byl wielkim przeciwnikiem etatyzmu.
Niestety mamy zawsze w przypadku wolnosciowcow negatywna koleracje z bezdusznoscia. A jak wiadomo to mit, a mity trzeba obalac
1
@Chakalaka haha, to mnie rozbawilo.
5
Ogladajac pozegnalny mecz Maradony (ARG vs All Stars) przewija sie tam zabawne nazwisko Castromana - o ktorym komentator mowi - przyszlosc argentynskiej pilki.
Ktos sledzil jego kariee?
@Yosemite @Don-Corleone @NeroTFP @VamosRakieta @Janiama i inni
1
@Guffi dobre, dobre.
4
@Guffi @kubix05 to znacie
18
2
@MesQueUnClub_87 Zawsze tak jest, ze pewnei rzeczy sie ubarwia, idealizuje - szczegolnie gdy ktos odchodzi, a wypowiadajacy sie nalezy do tzw. starszego pokolenia.
Ja te wypowiedz interpretuje w ten sposob, ze i bez intensywnego trenowania Maradona byl wielki.
1
Gdyby Diego trenował raz w tygodniu, wiedzielibyśmy, że wygramy w weekend przynajmniej o trzema golami. Gdyby trenował dwa razy, może piecioma czy szescioma :).
O koledze z druzyny wypowiadal sie Brazylijczyk Careca.
1
@NeroTFP Czechów to mi było tak jak jolera
2
@J_Jay zdrówka !
12
3
@Yosemite ale to zrobili na jeden kontakt
22
80 lat temu na swiat przychodzi Bruce Lee, a 78 Jimi Hendrix.
https://pbs.twimg.com/media/DPqINWqW0AAkG2k.jpg
1
@NeroTFP dobrze
@Barca1992 ona wlasnie zauwazyla, ze policja biegnie w jej strone.
9
Covid, Nicholas Cage w masce.
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a3wAZ6r_460s.jpg
1
@patry295 a wlasnie
4
@lucas/catalan to dobry pomysl. Im wiecej takich bezrobotych, tym wiecej zasilkow , czyli wiecej beda konsumowac - nakreca gospodarke.
Potem zrobi sie lockdown - nie bede mogli przez jakis czas wydawac pieniazkow, wiec beda sie do tego bogacili. win - win.
4
@mr Barca @kerouac poleca Go On.
18
Wigilia.
https://pbs.twimg.com/media/Enx2TBgXEAM1g8a?format=png&name=900x900
2
@Yosemite petarda. Cavani lubi to.