1

o Zeusie! przelamal

0

Tsitsipas dzis serwis do wymiany, backhand do wymiany, glowa do wycierania.

3

Novak w defensywie poziom Nesty.

0

@kamilo0066 Nole czlowiek waz - dochodzi do wszystkiego. Widac tez roznice sprytu

2

@kubix05 dla mnie czolowka polskich aktorow

3

@Chakalaka klasyk .

0

@kamilo0066 przy serwie Djokovica dobrze to dla Greka wygladalo, ale niezbyt dobrze sie skonczylo

0

Rozpoczecie meczu Nole vs Tsitsipas bardzo ciekawe.

1

@michal26 lubie goscia. Troche arogancki, ale merytoryczny

2

@Yosemite maszyna w obronie

1

Pokonanie Diego zajelo Nadalowi sporo czasu, Argentynczyk momentami swietny, momentami fatalny.
Mimo wszystko wieksze szanse na wygranie seta mial Sinner.

0

@mekston duza szkoda

0

@YoNoEntiendoNada fatalny Diego teraz

1

@Pogba co on robi?!?!?!?

0

@mekston za latwo to idzie

0

no co on robi .

1

ale latwa pilka zepsuta

1

@Encore druga czesc tak, bo juz myslalme, ze po meczu jest

0

@Encore ale sie wybronil

0

@mekston no kurde 2x brake szansa

3

uffff ale piekna wymiana. 5-5

2

Diego znowu przelamuje. Oby dobrze serwowal

0

@Encore tak, w finale jiuz jest. Liczylem na 3-1 chociaz

0

@FanBarcy22 Kontestacja, Soma.fm, rockserwis oraz jedna audycja w Trojce.

0

Przelamanie ! Na nic sie zdalo

1

@ChampionLW Casemiro, bo tez realowiec

0

@mekston grecki pol-bog nic nie ugra?

0

Dobra, po meczu.

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?