Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
41 minut (a set nadal trwa) z Nadalem na korcie ziemnym, to juz niezly wyczyn.
0
@JimMorrisonFCB a ten jego przeciwnik dobry?
0
@JimMorrisonFCB troche mam takie uczucie jakbym ogladal wieczorna sesje na Flushing
1
@kamiVeB US/French
Austra/Wimbl
0
@kazbychu o kurde, ja nie slyszalem. przykre bardzo
4
Iga z Nadalem nie bedzie miala latwo.
0
@kuz Dylematu 5.
0
@kuz a nie Desta?
0
@PrinceDamon dlatego stop dyktaturze kobiet! nie daj sie facet
3
@kuz ja z dziadkiem ogladalem, zawsze jedlismy w czasie meczu cukierki Werthers original
0
@PrinceDamon ale super Toba pogrywa, im dalej w las tym lepiej.
3
Iga gra takim tenisowym dinozaurem - czyli wymierajaca firma Prince.
Prince Textreme Tour 100.
0
To te legginsy Ige spinaja, wczesniej bez nich wygrywala.
4
Panowie na luzie przy siatce gratulacje. Brawo
0
meczowa ....... jedna wystarczyla
1
0- 40 .
0
Clyde "the Glide" Drexler?
https://preview.redd.it/fn7ngnewkir51.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9bd08ce4e303e981d26efae5afa71a079422493b
2
Piekny ten meczyk
1
@Yosemite swietny
1
@Szicek10 ale to trafil przed chwila
0
@fracek13 .tak
0
To co drugi tajbrek?
0
@JimMorrisonFCB Ogolnie taki niewygodny przeciwnik tez Argentyczyk.
1
@Hushovt Dziekuje za pamiec. Odplace sie w bitcoinach albo ethereum.
15
Krokodyl komunista.
https://pbs.twimg.com/media/EjmOy4eXsAEMiXQ?format=jpg&name=medium
1
@karci0 ostatnio byl tam ten Niemiec.
https://i.redd.it/yqfl6lg4kgr51.png
0
@Transu96 i co?
1
@AV0CAD0 Ja ich bardzo lubie, ale z tej calej ekipy (nazywam ja Seattle) slucham ich najrzadziej. Akurat to pozyczania od innych wykonawcow sie przyzwyczailem - to zupelnie normalne w srodkowisku muzycznym. Led Zeppelini tez to robili. Chyba kazdy to robil, nie ma w tym niczego zlego - no chyba, ze sie klamie, ze sie dany utowr skomponowalo, a w rzeczywistosci zrobil to ktos inny.
Alice in CHains (Mad Season), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Pearl Jam (TEmple of the Dog), Melvins, a potem Screeming Trees i Nirvana
edit wlasnie widze, ze @sebasek99 tez pisze o czeroani z innych.
jest masa przykladow, wielu muzykow czuje sie nawet zaszczyconych, ze inny od nich podbieraja.
Obrazki z Wystawy Musogrskiego i Emerson Lake Palmer, ale Type o Negative czerpiacy z Beatlesow, Massive Attack z Mahavishnu Orchestra... itd
0
@domin682 to jego piersze slowa gdy wejdzie do biura.
0
Sportowcy, ktorzy miewaja zabawny wyraz twarzy. Dembele, Djokovic, CR7. Kogo dodacie?