1

No niezle to wygladalo, niezle to wygladalo...

0

Denis Suárez jaka strata.

1

Ten Murillo tez jakis taki znany, przeciez u nas byl.

6

Celta nic nie gra, ale graja w koncu bez jednego zawodnika. A nie czekaj...

0

Oj to jedno przelozenie z lewej na prawa poezja.

1

@Coutinho007 tragedia. nie cierpie Bayernu jak Realu.

0

Brawo Robert, marzenie jeszcze by zagral na tym poziomie w innym klubie niz Bayern (i Real). Najlepiej Premier.

0

Wezta tego Neuera.

0

@czółkovsky Dieta Kumana.

0

4

@Misanthrope Jedno przesluchanie to oczywiscie nic, tyle co kot naplakal. 1 i druga czesc 3 utworu najbardziej mi podeszlo (jest rewelacjyna nawet)

Chyba wiem, gdzie lezy problem - to wokal - bo muzycznie jest bardzo ciekawie, ale tak samo jak w przypadku Dream Theater czekam na momenty az zamknie wokalista buzie, co w konsekwencji prowadzi do rzadkiego sluchania tej muzy.
Nie lubie tej maniery spiewania, a to nie chodzi tylko o IM.

0

Idzie pazdziernik...
[no title]
Yeah... On? Hey, we hope you enjoyed our little joke there. This is Peter.
This is Johnny.
Kenny.
And Josh.
We'd like to thank you for picking up out latest recording of October Rust.
Yeah, we spent a couple of months getting, uh, high working on it.
We hope you enjoy it.


2

@NeroTFP @Misanthrope Dzieki za oznaczenie. Bardzo lubie ciekawostki muzyczne. Co do Iron Maiden - ten zespol nigdy mnie nie zlapal za gardlo. Znalem kiedys maniaka, ktory byl anglista i fanatykiem wokalisty-lotnika oraz calych Ironow, ale te albumy, ktore mi podrzucil nie powalily na kolana, a potem juz do nich nie wracalem.
Ciekawe czy mi sie kiedys odmieni.

0

@Yosemite Robson :D

0

@Coutinho007 po prostu dalej mysleli, ze w dziadka graja.

4

@Yosemite wczoraj to ogladalem. Ale DNA Barcy jesli mozna tak powiedziec. Miodzio ruchy.

1

@Coutinho007 Progresywnie i kompaktowo to mi sie z Rush kojarzy :D

2

@BlaseR9 mniej znasz? Naprawde warto, to szczegolny zespol
@Persyfl TotD tez lubie, ale Mad Season bardziej. U mniej z calej ekipy najmniej laczy mnie z Nirvana, ale i tak ich bardzo lubie D;

1

@Kwiatek67 no nieladnie napisalem.

1

Utasa nie lubilem, ale techniczke mial.


0

@BarcaInfo Holendrzy zdrowi jak ryby. De Jong tez blyszczal. A nie to chyba Amerykaniec?

1

@Masti_Real_Madryt konkretnie przypier

2

@Persyfl Mad Season.

5

1

0

Przekombinowal Reus.

2

@Chakalaka @Persyfl u mnie tez bardzo wysoko (tez nad topem sie zastanawialem) Chyba najlepszy Unplugged w historii.

0

@YoNoEntiendoNada ale robiles hybryde z tych dwoch?
RPM Blast i Luxilon Big Bangers Rough.
Ja slyszalem, ze Yonexy sa mocno niedoceniane

1

@Nano22 zadowolony.
Te druga pare odkupie za 10 Ojro po kumpelsku.

0

@Nano22 zamowiles te earbudsy true wireless?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?