0

@Arkon Moge jedynie NIE polecic - Star Trek Picard.

15

@Nano22 szanuj srodowisko, nie odsylaj.

0

@Arkon 3 wspaniale sezony. :)

0

@YoNoEntiendoNada mialem pytac. Masz jakies uubione naciagi stosunek ceny do jakosci?
Poliestrowe i co-poliestrowe.
Wielowłókniste
Hybrydy
ewentualnie naturalne?

0

@Arkon odradzalo 3? Radze zastanowic sie nad tymi znajomosciami.

0

@YoNoEntiendoNada ogolnie nie jestem fanem tego zagrania. Niby normalne zagranie, a jednak minimalnie lekcewazace.

0

@Janiama moze byc roznie

0

@Arkon no jakt to, zara Fargo 4 Sezon.

3

@YoNoEntiendoNada bo to Bublik musi robic

0

@escarabajo tak, typowa Genowefa.

4

@Janiama zagra z Bouchard

1

na E1 - Iga
na E2 - Thiem vs Sock

5

@Yosemite maskara to uderzenie

0

@FinNin xD .

2

Ale ladny jezyk.


Marisa Monte - Bem Que Se Quis (E Po' Che Fa')

0

@kuz hehe .

1

Reklama wypozyczalni samochodowej Sixt.


6

@kuz albo
- "A wiesz, ze mamy tu od niedawna NFZ. No i bierz regularnie Neomag".

0

@FC1899Barca ale nie ma calosci na YT?

0

@sawyer00 multi. .

0

@FC1899Barca to najlepsza bitwa?
@Hushovt wrzuc jakis link z najlepsza bitwa, jesli to nie ta.

0

@ViscaBarca123 jeszcze jej nie probowalem.

37

16

Paolo Maldini zaklada konto na fcbarca.com
https://pbs.twimg.com/media/EjKAuoIX0AEM6d5?format=jpg&name=small

1

@barteq do zobaczenia po drugiej stronie

8

2

@MNSbEstEver Zalezy od tego ile chcesz wydac kasy. Ja bym najpierw kupil sama yerbe np. jakas popularna Rosamonte, Pajerito, Playadito, Nobleza Gaucha itd itp @ViscaBarca123 tez pare znanych wymienil - cos raczej tanszego lub tak jak pisal @Nano22 postaral sie o probki.
Wtedy sobie ja przygotujesz w kubeczku i zobaczysz czy w ogole ten smak Tobie podchodzi. Nie ma sensu wydawc kasy na bombille i tykwe - no chyba, ze kasa nie gra roli, to wtedy najlepiej cos wyszukac ze sredniej polki cenowej.

ps. ja mojemu kumplowi przeslalem ze 300 g yerby, poprobowal sobie i do dzis nie pije ;D
poszukaj kogos kto regularnie pija i sie wbij do niego - a najlepiej do niej

ps albo sobie kup yerba ze wzgledu na charakterystyke kraju - paragwajskie sa inne niz brazylijskie , a te znowu inne niz te z ARG.

0

@Rewolucja123 on juz chyba po.

ps. nawet fajnie wyszlo z tym "po" :)

6

@Rewolucja123 i @damianex10 - jeszcze pare takich rozkminek i Bielsa wezmie Was na staż.

7


---

---

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?