Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Moge jedynie NIE polecic - Star Trek Picard.
15
@Nano22 szanuj srodowisko, nie odsylaj.
0
@Arkon 3 wspaniale sezony. :)
0
@YoNoEntiendoNada mialem pytac. Masz jakies uubione naciagi stosunek ceny do jakosci?
Poliestrowe i co-poliestrowe.
Wielowłókniste
Hybrydy
ewentualnie naturalne?
0
@Arkon odradzalo 3? Radze zastanowic sie nad tymi znajomosciami.
0
@YoNoEntiendoNada ogolnie nie jestem fanem tego zagrania. Niby normalne zagranie, a jednak minimalnie lekcewazace.
0
@Janiama moze byc roznie
0
@Arkon no jakt to, zara Fargo 4 Sezon.
3
@YoNoEntiendoNada bo to Bublik musi robic
0
@escarabajo tak, typowa Genowefa.
4
@Janiama zagra z Bouchard
1
na E1 - Iga
na E2 - Thiem vs Sock
5
@Yosemite maskara to uderzenie
0
@FinNin xD .
2
Ale ladny jezyk.
Marisa Monte - Bem Que Se Quis (E Po' Che Fa')
0
@kuz hehe .
1
Reklama wypozyczalni samochodowej Sixt.
6
@kuz albo
- "A wiesz, ze mamy tu od niedawna NFZ. No i bierz regularnie Neomag".
0
@FC1899Barca ale nie ma calosci na YT?
0
@sawyer00 multi. .
0
@FC1899Barca to najlepsza bitwa?
@Hushovt wrzuc jakis link z najlepsza bitwa, jesli to nie ta.
0
@ViscaBarca123 jeszcze jej nie probowalem.
37
Urodziny obchodzi Monika B.
https://pbs.twimg.com/media/EjGggKLWAAUrzmH?format=jpg&name=small
16
Paolo Maldini zaklada konto na fcbarca.com
https://pbs.twimg.com/media/EjKAuoIX0AEM6d5?format=jpg&name=small
1
@barteq do zobaczenia po drugiej stronie
8
Czy to skrinszot z Mafii? Co to za furka?
https://pbs.twimg.com/media/EidPC8xXYAI4m3U?format=jpg&name=medium
2
@MNSbEstEver Zalezy od tego ile chcesz wydac kasy. Ja bym najpierw kupil sama yerbe np. jakas popularna Rosamonte, Pajerito, Playadito, Nobleza Gaucha itd itp @ViscaBarca123 tez pare znanych wymienil - cos raczej tanszego lub tak jak pisal @Nano22 postaral sie o probki.
Wtedy sobie ja przygotujesz w kubeczku i zobaczysz czy w ogole ten smak Tobie podchodzi. Nie ma sensu wydawc kasy na bombille i tykwe - no chyba, ze kasa nie gra roli, to wtedy najlepiej cos wyszukac ze sredniej polki cenowej.
ps. ja mojemu kumplowi przeslalem ze 300 g yerby, poprobowal sobie i do dzis nie pije ;D
poszukaj kogos kto regularnie pija i sie wbij do niego - a najlepiej do niej
ps albo sobie kup yerba ze wzgledu na charakterystyke kraju - paragwajskie sa inne niz brazylijskie , a te znowu inne niz te z ARG.
0
@Rewolucja123 on juz chyba po.
ps. nawet fajnie wyszlo z tym "po" :)
6
@Rewolucja123 i @damianex10 - jeszcze pare takich rozkminek i Bielsa wezmie Was na staż.
7
---
---