1

@Bartunek "Pozwól, że opowiem ci coś o Hew-mons (ludzie w jezyku Ferengi), siostrzeńcu. Są wspaniałymi, przyjaznymi ludźmi, o ile ich brzuchy są pełne, a ich holokabiny działają. Ale zabierz im komfort zycia , pozbaw ich jedzenia, snu, pryszniców sonicznych, spraw, by zyli na krawedzi, a ci sami przyjacielscy, inteligentni, wspaniali ludzie... staną się tak samo wstrętni i brutalni jak najbardziej krwiożerczy Klingon. Nie wierzysz mi? Spójrzcie na te twarze. Spójrz im w oczy."

1

1

@Mixtape znowu duma z bycia czlowiekiem.

0

@Criss18Barca ale meczycho by bylo. Kiedy transmisja?

7

Kto pamieta ten kontratak?


0

@vangoor ladnej kobry.

6

@Chaoss na tvp - Sylwia jest. Nawt ladna.

0

@Janiama moze .

5

@messi564 dla mnie slabe. Ja bym tylko sciagnal w momencie, gdyby byl wyrazny walek ze strony sedziego na przyklad.

0

Eriksen ma czesto dziwny wyraz twarzy - zdziwienie / przestraszenie lub foch.

4

@PJ1985 lubie go. Sympatyczny wariat.

5

Brawo, gratulacje. Brawo Banega.

1

Twarz Conte - co za zajebista sprawa.

1

ale sie zakotlowalo

0

@Encore kontuzje?

0

Cavani jednak nie w Benfice?

1

Trening Maradony w Sevilli. Niezle
https://t.co/AZBRlArvmc

@Hiacynk

1

@MichVeB O dzieki. Nie powinna byc mozliwosci oznaczania banitow. A tak to czlowiek tylko czas traci na bezsensowne sprawdzenia czy w pierdlu siedzi.
:)

0

@Omoziu sporo goli jak na CB.

4

Henry Rollins poleca Black Sabbath i zachwyca sie nad...


@Misanthrope @smakAfryki

9

Najlepszy gol Koemana. Polfinal LM, bramka ze 149 metrow.


0

Kto trenerem Holandii?

0

@Ratamahatta tez mi sie bardzo podobal. A utwor na poczatku to poezja.

0

Byly reprezentant Chorwacji oraz trener West Brom Slaven Bilic o Bielsie, Kloppie, Pepie i Conte.


0

@Kajtek77 Szkoda, ze nie ma wiecej kompilacji bez muzyki. Moja ulubiona to chyba kompilacja Andresa z hiszpanskimi rytmami w tle.

0

@Misanthrope Kiedys czytalem bardzo fajny artykul o micie brazylijskiej samby w futbolu, ale nie moge sie tego dokopac. Gosc twierdzil, ze BRA grala wiele razy strasznie pragmatycznie i na fuksie, a tych przeblyskow geniuszy i powiewu karnawalu nie bylo wcale, az tak wiele, ale za to byly piekne.

0

@boixos1944 Mina Stinga XD

0

@busquets5 Tak moze rzeczywiscie byc. Bioroac pod uwage fakt, ze psychika to czesc umiejetnosci, to ciezko mu bedzie sie odblokowac skoro do teraz sie to nie stalo. No chyba ze "Kuman" z niego cos wyciagnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?