0

@kamilo0066 no nie, liczylem, ze Ty polecisz.
Co bylo ciekawgo w ksiazce Croucha, angielski humor?

3

@kerouac Messi ma konkret ego, przypuszczam, ze wiekszosc swietnych zawodnikow i do tego z rodzina na karku (zona) oraz bedacych po 30 go ma. Leo musi sam sie w piers uderzyc i czuc sie czescia zespolu, a nie byc obok lub nad nim. Tylko, ze latwiej to mowic niz zrobic. Juz samo stwierdziene, ze musi przyjsc trener z jajami, ktorego wizje gry i warsztat Messi w pelni zakceptuje, temu przeczy.
Ja bym nie chcial by odchodzil, ale koniec z oltarzykiem.

0

@kamilo0066 a czytales cos Gazzy?

0

@Lamora ale czy on lata do Tajlandii i lubi masaz?

0

@Encore cos mu uswiadomiles. Co jest z M. Schumacherem, cos wiadomo?

0

@Encore to old to rock and roll to young to die.

1

Chillerka.
Drone Zone Long Form Sunday continues with long-form tracks from: Robert Rich, A Lily, SAVO, Disturbed Earth, William Basinski, 2350 Braodway

https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone

0

@TheNekro94 @barcelonaLM edytowalem, ale czuje, ze zostaniecie przy swoich stanowiskach ;)

0

Potencjalni trenerzy Barcy, ktorzy mieli swiente notowania na LR?
Zaczne od: Sampaoli.

7

Kiedys to byly cliffhangery "la decision".

0

@Jordi10 ale konkret

1

Mata jeszcze 6 minut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Cochise Rozpiska lepsza niz u Bielsy. Sam?

1

@masa11 jakies takie powiedziene bylo "bilka jest okragla, a....."

1

@student97r a co sie wtedy zacznie?

0

brawo .

1

@damianex10 Klamiecie wszyscy jak z nut ;)

2

@Mario96w wcale nie :)
Ja Robertsona polubilem za Live Long and Prosper.

10

Pozdrawiam ekipe snookera z LR. Narobiliscie mi smaka na te dyscypline, fajnie sie z Wami ogladalo, macie duze pojecie o tym sporcie, szanuje.
W polfinalach czulem prawdziwe emocje.
Ronnie to oczywiscie magnes, zobaczymy czy do konca sie wciagne, czy glownie jego beda ogladal, a moze i zagram kiedys, chociaz zaczne najpierw od bilek i technicznych podstaw.
pozdro dla @Hiacynk @Chakalaka @Slazmi @Jordi10 @Bykunn @Mario96w@damianex10 O kims zapomnialem?

1

@student97r za malo snookera ogladam (to znaczy moj pierwszy turniej) by glebiej sie wypowiedziec, ale robi pozytywne wrazenie i chyba nie do konca serio ta czesc jego wypowiedzi.

0

@Hiacynk i bylem tego swiadkiem - 1 raz w zyciu :)

1

Przeczytałem.
@Hiacynk

2

Reakcja Vidala


0

@Hiacynk za pol h?

7

@Danny Gaucho wystarczylo dac naszym oceny 2, a ichnim oceny 8.

2

Dziewczece glosy spiewaja hymny klubow ligi dunskiej.


@kerouac @norbi77

0

@Cochise Ceny ;)

0

Ja traktujecie przedmeczowa wypowiedz Vidala? "Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie"
Skad pomysl na takie zdanie?

0

@viscaelbarca12 tak, wiem, ze nawiazywles do 8-2. Mnie chyba 7-0 bardziej boli, bo sie nie spodziewalem. teraz juz troche przyzwyczajony jestem. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?