Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilo0066 no nie, liczylem, ze Ty polecisz.
Co bylo ciekawgo w ksiazce Croucha, angielski humor?
3
@kerouac Messi ma konkret ego, przypuszczam, ze wiekszosc swietnych zawodnikow i do tego z rodzina na karku (zona) oraz bedacych po 30 go ma. Leo musi sam sie w piers uderzyc i czuc sie czescia zespolu, a nie byc obok lub nad nim. Tylko, ze latwiej to mowic niz zrobic. Juz samo stwierdziene, ze musi przyjsc trener z jajami, ktorego wizje gry i warsztat Messi w pelni zakceptuje, temu przeczy.
Ja bym nie chcial by odchodzil, ale koniec z oltarzykiem.
0
@kamilo0066 a czytales cos Gazzy?
0
@Lamora ale czy on lata do Tajlandii i lubi masaz?
0
@Encore cos mu uswiadomiles. Co jest z M. Schumacherem, cos wiadomo?
0
@Encore to old to rock and roll to young to die.
1
Chillerka.
Drone Zone Long Form Sunday continues with long-form tracks from: Robert Rich, A Lily, SAVO, Disturbed Earth, William Basinski, 2350 Braodway
https://somafm.com/player/#/now-playing/dronezone
0
@TheNekro94 @barcelonaLM edytowalem, ale czuje, ze zostaniecie przy swoich stanowiskach ;)
0
Potencjalni trenerzy Barcy, ktorzy mieli swiente notowania na LR?
Zaczne od: Sampaoli.
7
Kiedys to byly cliffhangery "la decision".
0
@Jordi10 ale konkret
1
Mata jeszcze 6 minut.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Cochise Rozpiska lepsza niz u Bielsy. Sam?
1
@masa11 jakies takie powiedziene bylo "bilka jest okragla, a....."
1
@student97r a co sie wtedy zacznie?
0
brawo .
1
@damianex10 Klamiecie wszyscy jak z nut ;)
2
@Mario96w wcale nie :)
Ja Robertsona polubilem za Live Long and Prosper.
10
Pozdrawiam ekipe snookera z LR. Narobiliscie mi smaka na te dyscypline, fajnie sie z Wami ogladalo, macie duze pojecie o tym sporcie, szanuje.
W polfinalach czulem prawdziwe emocje.
Ronnie to oczywiscie magnes, zobaczymy czy do konca sie wciagne, czy glownie jego beda ogladal, a moze i zagram kiedys, chociaz zaczne najpierw od bilek i technicznych podstaw.
pozdro dla @Hiacynk @Chakalaka @Slazmi @Jordi10 @Bykunn @Mario96w@damianex10 O kims zapomnialem?
1
@student97r za malo snookera ogladam (to znaczy moj pierwszy turniej) by glebiej sie wypowiedziec, ale robi pozytywne wrazenie i chyba nie do konca serio ta czesc jego wypowiedzi.
0
@Hiacynk i bylem tego swiadkiem - 1 raz w zyciu :)
1
Przeczytałem.
@Hiacynk
2
Reakcja Vidala
0
@Hiacynk za pol h?
7
@Danny Gaucho wystarczylo dac naszym oceny 2, a ichnim oceny 8.
2
Dziewczece glosy spiewaja hymny klubow ligi dunskiej.
@kerouac @norbi77
0
@Cochise Ceny ;)
0
Ja traktujecie przedmeczowa wypowiedz Vidala? "Bayern nie gra z zespołem z Bundesligi, tylko z najlepszą drużyną na świecie"
Skad pomysl na takie zdanie?
0
@viscaelbarca12 tak, wiem, ze nawiazywles do 8-2. Mnie chyba 7-0 bardziej boli, bo sie nie spodziewalem. teraz juz troche przyzwyczajony jestem. :)