Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dwa polskie klasyki, dwie sceny, na ktore mozna spogladac z troche innej perspektywy.
Poszukiwany
https://m.media-amazon.com/images/M/MV5BZmI0ZGE2OTItNTM4MC00YTNmLWEwZGUtYjcwOTZlODcxODIzXkEyXkFqcGdeQXVyODg0OTM4NTc@._V1_SY1000_CR0,0,660,1000_AL_.jpg
Misja seks
https://demotywatory.pl/uploads/201610/1476703437_a2dmkq_fb_plus.jpg
2
@Hiacynk Ja tez mam duzy glod ogldania pilki i te dwa wczesniejsze mecze robia apetyt na wiecej. Nie umiem jednak sobie odpowiedziec na pytanie, kto wygra i jak potoczy sie mecz. W sumie nic mnie nie zdziwi - nawet jakis wynik 4-0 czy cos okolo tego tez nie.
Oby nie byl to mecz szachow z dogrywka i karnymi.
Zobaczymy, ciekawe, czy bedzie to legendarny piatek.
0
@Kidd no wlasnie , dlatego ich nie wpisalem, Czesi natomiast by się idealnie wpasowali
0
W kazdym duzym turnieju czy LM jest przynajmniej jedna druzyna (underdog), ktora zachwyca kibicow. Gra pilke dynamiczna, ofensywna, widowiskowa. Jednak tytul zgaraniaja duzo bardziej utytulowane kocury. Wyjatki to na przyklad Dania 1992, Porto 2004 i Ajax 1995. Jesli chodzi o MS, to juz jest trudiej takie wyjatki znalezc.
4
W wieku 91 lat odszedł kolejny wielki wynalazca w dziedzinie informatyki. Jako pierwszy w historii stworzył cyfrowy skan zdjęcia, oraz to, co dziś nazywamy pikselami.
https://gallery.dpcdn.pl/imgc/News/98686/g_-_608x405_2.0_-_x08f0311a-646f-427c-bd52-01b64523a986.jpeg
https://www.dobreprogramy.pl/Russell-Kirsch-nie-zyje.-Byl-tworca-fotografii-cyfrowej-i-piksela,News,109586.html
1
@GadulkiGembulki no wlasnie tez sie zastanawiam, pewnie kontuzja.
2
Magazyn 442 ulozyl taka 11 wszechczasow zlozonych z graczy Barcy i Bayernu.
https://pbs.twimg.com/media/EfYSnfXXkAEbGA0?format=jpg&name=large
1
@Chakalaka walczy (ze samym soba)
0
@kerouac https://ih1.redbubble.net/image.137849120.3067/fposter,small,wall_texture,product,750x1000.jpg
4
Ciekawa bombilla - ma duzy przekroj i mozna sobie siorbnac wiecej naparu na jeden raz.
https://dobreziele.pl/sklep/bombille/nierdzewne/bomba-26cm
@Misanthrope @ViscaBarca123 @Kidd @Nano22
1
@Chakalaka czyli wieczorna będzie?
0
@Coutinho007 typowy .
1
@kerouac chyba dzis o 21 nie wlaczysz :)
pozdrawiam,
Mike Milligan
1
@Hiacynk jestem za OSa czyli wygra ktoś inny
0
@Coutinho007 no w sumie.
1
Xavi i Iniesta spiewaja nam na dobranoc.
Koloryzowane.
#tradycyjnaKulturaKatalonii
#ethnic
0
@socha chyba Philip Lahm ;)
1
@SHIBA mi pokazalo - Numb - undead ban
3
@damianex10 Probowalem ogladac wloska, bardzo to przeszkadzalo, a dodatkowo jak od wczoraj wiemy, we Seria A 70 min sie stoi (T.H.)
1
@damianex10 pewnie tak bylo.
Natiomiast w pilce uwazam, ze to jest dramat.
2
@Chakalaka pierwszy raz ogladam snookera i w sumie brak publicznosci mi nie przeszkadzal, bo porownania nie mialem.
1
@SHIBA tak. Ladna jest, a nie znam.
1
Koke i Saul o RB - "byli od nas lepsi".
1
@SHIBA tzn? I ktos Ci ten tytul polecil?
1
@SHIBA ta ksiezycowa muza, jak ja odkryles?
8
Ale ekipa.
https://pbs.twimg.com/media/Ee9-4BeWAAECgJu?format=jpg&name=medium
---
Cafu Sao Paulo
https://pbs.twimg.com/media/Ee-BJSOWkAAQuf8?format=jpg&name=medium
@Hiacynk
1
@AnnaMarianna #teamJacekKurski
https://pbs.twimg.com/media/EfJRBSyUwAEMU8K?format=jpg&name=medium
2
Jak tam Fargo sezon drugi @kerouac ?
1
0
@Danny Gaucho to glowna rola?