1

Wichniarek gral w M Jak Milosc?

0

@FDJ oby

0

@mextexperu calkiem mozliwe. W sumie nic mnie nie zdziwi.

5

Taka typowa niemiecka mentalnosc futbolowa - bez strachu, bez kompleksow i druzyna na pierwszym miejscu.

ps. Jaka tam srednia wieku?

1

@damianex10 a widzisz - Wichniarek wczoraj mowil, ze Werner to oslabienie ;)

2

Do tej pory formula 1 meczu sie sprawdza, zobaczymy, co bedziemy pisali jutro o tej porze.

0

@Janas11224 Gratuluje, z tego co widzialem to bedzie dobry mecz z PSG. Chociaz niemieckich nie lubie.

2

João Félix: Saksonia? Gdzie to kurna jest?

1

Moze Oblak strzeli.

0

@Janas11224 @AV0CAD0
kurde zapeszylem z ta gogrywka.

0

@Janas11224 bedac pilkarzem, tez raczej nie chciales byc jego przeciwnikiem.

0

Ogladam tylko z doskoku, mam nadzieje, ze na dogrywke sie zalapie.
Czy Lipsk prezentuje sie lepiej od Bergamo?

2

Fajne emocje byly wczoraj na meczu Bergamo i PSG. Zobaczmy jak dzis bedzie, dopiero wlaczylem.
Dobrze, ze jest z imitacja trybun.

0

@Jordi10 o ktorej jutro graja?

0

@Konias4318 Najwazniejsze to odrobic 0-4 z Monachium. Nemožné neexistuje

2

@Hiacynk w tenisie jest duzo geometrii, rotacji - takze podstawy ma dobre. Dochodzi oczywiscie motoryka.

1

@MESSIah16 21 lat pozniej pewien Romario truje mu upe o jakis karnawal.

8

@lucas/catalan ladna jest.

4

Czy Ronnie O'Sullivan stanie sie legenda tenisa?
Lekcja z bylym zawodnikiem Gregiem Rusedskim


@JimMorrisonFCB @Hiacynk @Chakalaka @Slazmi

5

2

@Hiacynk Nie znam, ale przypuszczam, ze to robot z taka technika.

0

@Ratamahatta a co z DNA ;)

15

Potrzeba nam rewolucji, tak do widze w przyszlym.

Neuer (bo lepszy od TS)
Kimmich Pique Lenglet Al(a)lba
Rakitic Pjanic
Messi Zlatan
Neymar CR7a

4-2-2-1-1

lawka: de Jong, Jean Michaël Seri, de Gea, Suarez, Griezmann, Iniesta, Firpo, Cavani itd.

trener Edgardo Bauza - na jeden sezon, a potem Vanderlei Luxemburgo

0

@BarcaInfo co w końcu z Cavanim?

1

@NeroTFP dobrze , że Boca docenione

3

3

@BarcaInfo Wachlarz ma ogromny, nawet nie palajac do niego sympatia to bardzo dobrze sie go oglada, oczywiscie ma tez straty i dziwne zagrania, ale kocury tak maja, ze dopiero za ktoryms podejsciem lapia swoja ofiare.
A co do obroncy, to chyba Gorgon kiedys powiedzial - na pilke sie patrz, na pilke, nie na cialo :)

2

@Chakalaka final w niedzielę?

2

@robsesh Lubie wlasnie poczatke nauki, gdy w miare szybko wszystko chloniesz. Potem moze nastapic maly przestoj, gdy robi sie bardzo male postepy, trzeba miec samozaparcie. Nie pisze strictei o Twojej dyscyplynie tylko bardziej ogolnie.

1

Jeden z ciekawszych forehandow w historii.
Del Potro, slow motion.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?