Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@NGTRX Cala ZP jest niepowazna, no chyyyba ze wygra Messi lub Lewy, to wtedy tak :)
2
@NGTRX z oczu wiecej wyczytasz
3
"Moj bracie nie mow zegnaj lecz do widzienia mow
Przygoda nas niejedna od jutra czeka znow
I jutro znowu z rana powitam Cie jak dzis
Ty zerwiesz mi banana, ty dasz mi z palmy lisc"
do widzenia @Odesseiron !
1
@NGTRX straci, straci, chociazby takie miny.
https://raidargist.com/wp-content/uploads/2019/09/Cristiano-Ronaldo-claims-he-is-not-friends-with-Lionel-Messi.jpg
10
Czy leci z nami doktor?
https://pbs.twimg.com/media/EdXdOT8XYAAVqsr?format=png&name=900x900
#mentzen
1
@Janas11224 Je suis France Football
0
@Bykunn w sumie masz racje.
1
@Hushovt nie mam pojecia, ale moze Peter Stormare albo nawet Alice Cooper?
0
@Hushovt a o jezyku juz cos bylo, czy sie leniles?
0
@KleciU niezle .
0
@Misanthrope tak, bo niezreczna cisza moze nastac ;(
0
@Odesseiron no jak uwazasz, ale coraz nudniej sie tu robi.
0
@Odesseiron wez anuluj, nie rob jaj. Zagladac i tak bedziesz, a pewnie nawet nowe zalozysz.
2
@Odesseiron by odwolac usuniecie konta.
2
@Odesseiron wcisnales dzis przycisk?
3
Bielsa porownany do Pied Piper -
Just like the Pied Piper
Led rats through the streets
We dance like the marionettes
Swaying to the symphony
@Misanthrope @Chakalaka @Odesseiron
2
"Nie jest wazne tylko, ze cos robisz, wazne jest jak to robisz" Tim Vickery o filozofii Bielsy.
"chce wygrywac, ale wygrywac we wlasciwy sposob"
@Asthylath
#elLoco
0
@Asthylath zyjaca legenda trenerki. Sama jego twarz jest juz bardzo ciekawa.
0
Z cyklu "Nie polecam". Taragüi Maracuya Tropical .
https://yerbamate.ie/526-thickbox_default/taragui-maracuya-tropical-500g.jpg
2
@Comentateiro tak zwany klasyk. Tam pan Gadzinowski z NIE rowniez fajne rzeczy wyprawial.
Palikot bardzo sympatyczny gosc, w przeciwienstwie np. do Tonalda Duska.
1
@Comentateiro ja nie tylko calowalem, ale i tanczylem.
0
Big12.
Fajna seria na reddicie o brazylijskich klubach. Jako pierwsze bylo opisywane Flamengo, a teraz Vasco.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/huhee2/brazilian_big12_series_episode_212_vasco/
1
@NaFazieHitman jesli lubis Windy (Wendy's) to na pewno zainteresuje Cie tez
https://www.ventusky.com/
0
Kto z Was poleca aplikacje pogodowa WeatherBug?
1
@MichalZZZ ale jest usmieszek przy Ilonie - mi sie ona srednio podoba.
0
@Odesseiron Ilona Felicjanska ;)
6
@MichalZZZ Femke Janssens https://i.pinimg.com/originals/5d/ec/0b/5dec0b9391cb541f01c04140a54866be.jpg
0
@Avada Kedavra wyjdz z tunelu
0
Ankieta LM.
https://strawpoll.com/zkj1uahyx
0
@michal26 @Chwytliwy
Ze swoją legendą byłby częstym gościem telewizyjnych tok szoł, jednak jest przeszkoda – jego ostra krytyka III RP zapoczątkowanej w Magdalence.
Ma bardzo krytyczne zdanie o dzisiejszym stanie nauki. - Idee gender wypierają podstawowe prawa naukowe. Po prostu prawda przestała istnieć. Orwell został zakasowany już wielokrotnie. Liczy się poprawność – mówi.