1

Londo Mollari (Peter Jurasik) o malzenstwie. Swoja droga bardzo ciekawy i zabawny akcent.



@Lamora
#babylon5

6

Oj.


2

Gdyby ptoki mialy rece.


2

@MichalZZZ jeszcze jako a honorable mention mozna dodac panie @Ermitano i @Eoren .

0

@MichalZZZ aaa znowu mojej nie bylo.

3

@Encore zawsze goscia bardzo lubilem. Swietny grajek, ale rownie dziwny.

0

@fajniag bardzo nawet. Z tego co pamietam, to @kamilo0066 tez.

0

@MichalZZZ ogolnie sprzet audio ma te zalete, ze duuuuzo wolniej sie starzeje niz np. kino domowe

0

@MichalZZZ a ta kawalki na gitare akustyczna to dla kogo potrzebowales?

1

Pasujacy seans do 73 urodzin Briana Maya:

Sequel głośnej produkcji z 1979 roku. Ostatni sprawiedliwy ery postnuklearnej - Mel Gibson - roztacza opiekę nad społecznością zajmującą się produkcją benzyny. Co najmniej równe albo i lepsze od pierwszej części: Mad Max 2: Wojownik szos / Mad Max 2 (1981) - NDZ 21:00 TNT
---
Dzieło Wolfganga Beckera zostało wybrane najlepszym filmem europejskim, a Daniel Brühl i Katrin Saß najlepszymi aktorami roku 2003. Piękną, nastrojową muzykę stworzył Yann Tiersen: Good bye, Lenin! / Good Bye, Lenin! (2003) - NDZ 22:05 TVP Historia (z napisami)
---
Niedzielne kino z wojną na planie głównym lub w tle.
Television 20:00 TV Puls - Przełęcz ocalonych / Hacksaw Ridge (2016)
Television 22:30 TV Puls - Helikopter w ogniu / Black Hawk Down (2001)
TelevisionFilm projector 22:40 TVP 2 - Wojna Charliego Wilsona / Charlie Wilson's War

1


2

9

Juz kilka miesiecy temu rozmwialisym tutaj o Puigu. Jedni byli za, drudzy przeciw - normalne.
Tacy zawodnicy sa moim zdaniem sola gry Barcelony. Oby jego kariera pieknie sie rozwijala.

ps. najlepiej napisac komentarz nie zobaczywszy meczu, za co jeszcze raz dziekuje player.pl!

1

@lucas/catalan fajna pani

0

@Joey ale dół . Akurat dzień sobie ulozylem pod 21.00 . Dzięki @player layer za nic

1

Mecz o 17??? .

0

@matirix20 Sport narodowy

1

@Hiacynk super .

1

@Hiacynk 88? ?

3

1

@KleciU tak jest. Z glowy czy wyszukiwarka zdjec?

5

3

@Odesseiron Slyszalem, ze ruszyl do tego casting na LR @MichalZZZ

0

@MesQueUnClub_87 ale jeden czy dwa?
https://robertlaska.com/wp-content/uploads/2005/10/kurscy-013-w.jpg
ciekawe moga byc rozmowy przy stole
@NeroTFP a brat na slubie byl? (nie wiem jakie maja relacje)

1

Tak na niedzielne poludnie. Sen o Meksyku. Pat Metheny.


4

@Hiacynk Co to duzo pisac, dla takich graczy nawet niedzielni kibice ogladaja pilke. Geniusz, mial wszystko.

2

@NeroTFP Sport taki jest, ze nie zawsze wygrywa najlepszy, ale to tez jego urok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?