Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo dobra akcja.
1
ale sie zakotlowalo
0
@IronSanHybrid O wampirach to malo akurat widzialem, ale w sumie te pozycje byly bardzo dobre ; Wywiad z wampirem; Bram Stoker's Dracula oraz wybitny The Addiction z Christopherem Walkenem.
0
@elmayakos no czesto :)
@Pressinho magiczne. Podanie takze
0
@Irmscher10 jeszcze nie widzialem
0
@Barwindg chyba tylko 2 razy to widzialem, ale spoko bylo.
@Hushovt tez nie kojarze dobrych seriali fantasy, ale moze byly (oczywsicie oporocz GOT, o ktorej pisze SonBarca)
@IronSanHybrid o wampirach to jest?
@Arkon ja to na zarcie bym do Maurica, potem do baru Hollinga na piwko, a na koncu z Chrisem, Edem i Joelem jakas rozkimna przy ognisku obok przyczepy Chrisa nad jeziorkiem - koniecznie z muzyka.
@tadzik447 to musisz miec psyche Daryla albo Szeptaczy np. Bety :) (kiedy final?)
0
Gdybyscie mogli znalezc sie przez jeden dzien w swiecie jakiegos serialu, to ktory serial by to byl i dlaczego?
1
@VanBest np. w aplikacji Twitterrific jesli klikniesz na video to wyskoczy Tobie wiele opcji, min. SAVE.
Pewnei w oficjalnej apce jest podobnie.
0
@Hushovt wszystkie
1
@Chaoss w sumie o garnitur i krawat mi chodzi
1
@VamosRakieta czapki mu trzeba.
4
Zidane to jak taki typowy konduktor wyglada.
6
Dobra, nie mam pytan!
1
@Hiacynk mialy cos w sobie. Parma miala tez swietne.
3
Ale duet od Danona!
https://pbs.twimg.com/media/Ec0K5l0XsAEZOV7?format=jpg&name=900x900
@Hiacynk
0
@Slazmi potrafil fruwac, to fakt. Syn go przegoni?
2
---------------
7
List, a w zasadzie proba polityczngo handlu, Stacha do Rafala.
https://pbs.twimg.com/media/Eczw-ZtWAAYHq75?format=png&name=large
5
@Janiama Dobra juz sie nie wymiguj od kacika Muzyka laczy La Ramble.
0
@Hushovt dobra, to chociaz w klingonskim.
5
Puma plowa.
https://pbs.twimg.com/media/Eczhz78WsAo4Nve?format=jpg&name=900x900
1
@Hushovt tylko w jego jezyku prosimy ;)
2
@Nano22 niby zwykle bolo, ale gosc to tak fajnie robi. Wyglada jak scena z the Sopranos.
1
@Chwytliwy Przede wszystkim wiesz, co jest w srodku.
4
@VamosRakieta kumpel mi mowil, ze 500 juz pyknelo. RAM nie wyrabia.
2
Wybory wygrane, wybory przegrane, ale wszyscy i tak w tym gunwie siedzimy.
A moglo byc tak pieknie - wszyscy glosuja na Stacha Zoltka, pierwsza tura i pozamiatane. ;)
0
@Nano22 widziales tez przepis, ktory niedawno wstawialem?
0
@Joey a tak tak
0
@dominik127pl moze @IronSanHybrid wie.
2
Eric Djemba-Djemba
#ManU
#Vodafone