0

@BarcaInfo dobra akcja.

1

ale sie zakotlowalo

0

@IronSanHybrid O wampirach to malo akurat widzialem, ale w sumie te pozycje byly bardzo dobre ; Wywiad z wampirem; Bram Stoker's Dracula oraz wybitny The Addiction z Christopherem Walkenem.

0

@elmayakos no czesto :)
@Pressinho magiczne. Podanie takze

0

@Irmscher10 jeszcze nie widzialem

0

@Barwindg chyba tylko 2 razy to widzialem, ale spoko bylo.
@Hushovt tez nie kojarze dobrych seriali fantasy, ale moze byly (oczywsicie oporocz GOT, o ktorej pisze SonBarca)
@IronSanHybrid o wampirach to jest?
@Arkon ja to na zarcie bym do Maurica, potem do baru Hollinga na piwko, a na koncu z Chrisem, Edem i Joelem jakas rozkimna przy ognisku obok przyczepy Chrisa nad jeziorkiem - koniecznie z muzyka.
@tadzik447 to musisz miec psyche Daryla albo Szeptaczy np. Bety :) (kiedy final?)

0

Gdybyscie mogli znalezc sie przez jeden dzien w swiecie jakiegos serialu, to ktory serial by to byl i dlaczego?

1

@VanBest np. w aplikacji Twitterrific jesli klikniesz na video to wyskoczy Tobie wiele opcji, min. SAVE.
Pewnei w oficjalnej apce jest podobnie.

0

@Hushovt wszystkie

1

@Chaoss w sumie o garnitur i krawat mi chodzi

1

@VamosRakieta czapki mu trzeba.

4

Zidane to jak taki typowy konduktor wyglada.

6

Dobra, nie mam pytan!


1

@Hiacynk mialy cos w sobie. Parma miala tez swietne.

0

@Slazmi potrafil fruwac, to fakt. Syn go przegoni?

2


---------------

7

List, a w zasadzie proba polityczngo handlu, Stacha do Rafala.
https://pbs.twimg.com/media/Eczw-ZtWAAYHq75?format=png&name=large

5

@Janiama Dobra juz sie nie wymiguj od kacika Muzyka laczy La Ramble.

0

@Hushovt dobra, to chociaz w klingonskim.

1

@Hushovt tylko w jego jezyku prosimy ;)

2

@Nano22 niby zwykle bolo, ale gosc to tak fajnie robi. Wyglada jak scena z the Sopranos.


1

@Chwytliwy Przede wszystkim wiesz, co jest w srodku.

4

@VamosRakieta kumpel mi mowil, ze 500 juz pyknelo. RAM nie wyrabia.

2

Wybory wygrane, wybory przegrane, ale wszyscy i tak w tym gunwie siedzimy.
A moglo byc tak pieknie - wszyscy glosuja na Stacha Zoltka, pierwsza tura i pozamiatane. ;)

0

@Nano22 widziales tez przepis, ktory niedawno wstawialem?

0

@Joey a tak tak

0

2

Eric Djemba-Djemba



#ManU
#Vodafone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?