1

@DaPi Co masz dzis na obiad? Ja z ryby filet i cieplej sake lyk.

6

@VamosRakieta Romek Riquelme, Ruud Hesp, Carles Busquets, Vitor Baia, Miguel Angel Nadal.

0

@Encore A jaki kurs na Cub Cadet? Daje rade?

2

@masq Weźmy tak na rozum i na logikę. Supermocarstwa odprężyć się nie mogą, a pół świata z głodu wyje. Jak to obcym przetłumaczyć?


- Pan uważa, że cała ludzkość nasrane ma w głowie?
- A to jest, kochanienki, za słabo powiedziane. Ludzie cierpią na wszechstronny niedorozwój umysłowy.


[1] Ja nie mogę tego słuchać. Panu się samemu coś poplątało. Człowiek jest najdoskonalszą istotą na Ziemi. Bo ma rozum, panie.
[2] Rozum? A co zrobił mądry człowiek mądrego pod słońcem?
[3] Wiele zrobił, pan bedzie sprawiedliwy.
[2] Sprawiedliwy? A był jeden sprawiedliwy, to go wzięli i ukrzyżowali, koronę cierniową zamiast złotej na głowę mu założyli. Co zrobił mądry człowiek? Co on zrobił? Świat cały dostał w dzierżawę, glob ziemski na własny użytek i co on zrobił? Ziemię rodzącą wyjałowił, powietrze czyste spaskudził, wodę kryniczną ucznił niezdatną do picia, miasta wielkie pobudował, w których się od własnego smrodu dusi i trzęsie się ze strachu, że mu tam na niebie kiedyś jakiś atom zaświeci. Po co tę bombę wykombinował? Mądry? Bardzo mądry człowiek.
[4] No, panie... Pan znowu tak nie mówi. Człowiek nie jest już taki ostatni, też błysnąć potrafi. Energię jądrową, za przeproszeniem, wyzwolił nie tylko do zabijania. W kosmos się uniósł. Nogę na Księżycu postawił.
[1] Penicylinę wynalazł, sztuczne serce, nerkę...
[4] Dzieciaka w probówce wyprodukował. A sztuczny mózg, co pamięć ma, a bateryjkę grzeje, szybciejszy jak nasza sklepowa, to mało?
[1] Pan jest zacofany, panie. Człowiek wynalazł multum cudnych rzeczy. A telewizor kolor? No coś pięknego!
[2] Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu? Hiroshima, Oświęcim, Nagasaki...


- Przepraszam.
- Tera "przepraszam". Takie byle co będzie nas obrażać. Pan se do krów tak gada.
- Racja, z krowami jest lepiej rozmawiać, bardziej pojętne.
- Pan cofnie te słowa.
- Słowo się trudno cofa.

11

@NeroTFP Penaldo od penalty :) Mistrz rzutow karnych ;)

niektorzy obrazaja Messeigo i juz sie nie przyczepisz, Koza na niego mowia.

0

@masq niezle pojechane zwierze z nas. Genialne, ale rowniez genialnie okrutne, odrazajace.
Nie widzialem tego i chyba sobie daruje.

1

Myślę sobie czerwcowego poranka
Gdyby tu było przedszkole przyszłości
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Greenpoint i Milwakee chleją z radości
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
A pokonany w dwóch jedynych walkach
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Kolejny oponent na kolankach

0

Costa z bramka. (chyba)

0

karny pewniaczek

0

Dybalski dalej bedzie sie w tym Juve kisil?

0

@arasz1819 Skonczy jak Michael Jackson.

1

@Kluivert_P skonczy jak Michael Jackson

0

@mr Barca mam kilka z AM. Poludniowej,

1

@mr Barca to elegancko, piekny sport.

0

@RichardWinters mam paru znajomych wlasnie z tamtych stron... maskara ta nienawisc.

0

@mr Barca ile km lub miniut?

0

@Hushovt wrzucej

0

@RichardWinters Przesmutny "Each Small Candle" Watersa to chyba wlasnie o tym? @boixos1944


0

@AssisMoreira szukam, szukam, a tu mi Zidana pokazali
https://pbs.twimg.com/media/DenoqHlWkAEbGvT.jpg

0

@AssisMoreira pasiasta czy biala? PUma to byla?

1

@Janiama Jesli Gore na wokalu to koniecznie Home


2

@norbi77 kolega wyzej wyjasnil

0

1. Macie jakies egzotyczne koszuli pilkarskie (cos spoza Europy)
2. Ktora koszulka cechowala sie najlepsza jakoscia materialu?

1

@YoungTalents ja tez bardzo wlasnie ochraniaczy nie lubie

2

@MichalZZZ piekna jest, to fakt. W Mad Maxie tez miodzio, ale nawet ona ogladala Slepnac i to juz 2 razy.

1

@YoungTalents a ok, wyglada jakby nie mial.

2

Juz mogliby wlaczyc te odglosy kibicow w Seria A, lubie byc oszukiwany.

4

@Comentateiro jesli powiem, ze nieladny, to bede nietolerancyjnym Dybalofobem ;)

2

@MichalZZZ badz Polak. Ale serio, nie ma mowy, by sie Tobie nie spodobal. Ma swietny klimat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?