2

@Danny Gaucho ma dobra gadke i zarywa laski



ps. tylko kto byl tym bosmanem? ja nie.
napijmy sie

0

@Danny Gaucho Jarni vs Niemcy - miodzio

0

@Dr Joint ja wlasnie pije Selecte i jest bardzo mocna.

1

@kolo123 Mial kilka slabszych momentow, ale zdecydowanie na tak w ogolnym rozrachunku.

3

@kolo123 warto .

1

@Arteek87 Jeden z lepszych seriali na rynku.

1

@msmsms to jest kosmos na zywo

1

@barcafan9512 jeszcze Invisible Man.

2

@barcafan9512 wielkim fanem nie jestem ale bardzo lubie:

Innuendo,
A Kind of Magic,
I'm Going Slightly Mad,
Breakthru,
A Winter's Tale,

5

@barcelonaLM Beenhakker?

0

Reka Boga, kazdy ja pamieta, ale byla tez ta mniejsza - Henriego.
Gary i Alan nie zapomnieli.


2

@Hiacynk ojojoj lubił pocisnąć
@kerouac uuuuu
Sorin Sorin ... Maxi

1

@Hiacynk i Neuera :)

2

05.04.2011 roku D.Stankovic strzelil tego pieknego gola dla Interu. W bramce przeciwnikow stal M. Neuer.


0

A co TVN 24 taki multikulturalny sie zrobil? Tomasz Terlikowski w Lozy Prasowej u pani Anity Werner?

0

@Janiama one zawsze pomagaja

1

Ciekawe jakby nocny wrestling wygladal z dzwiekiem publicznosci puszczonym z glosnikow - cos jak w sitkomach.

1

@MichalZZZ Eric Stolz (ten od strzykawki w Pulp Fiction) mial zagrac Martiego w Powrocie do Przyszlosci.

1

@Chaoss Hehe. Anioł - oskarowa rola

14

Niby zna się każdy cytat z Alternartyw, a zapomnialo się jak pięknie rozpoczyna się ten serial . Bareja wiecznie żywy:

"Dawno, dawno temu... W czasach propagandy sukcesu..."
--------------------------------------------------
I potem :
Redaktor tv do Cichockiego podczas nagrania:

– Przepraszam bardzo, czy pan jest zadowolony?
– Nie.
– STOP! Dlaczego? Co się stało?
– No bo nie ma mnie na liście…
– A cóż to panu szkodzi powiedzieć, że jest pan zadowolony?

0

@JimMorrisonFCB ze sklepu Benedyktynów

0

@Cochise kapelusz Clinta Eastwooda?
Witam

0

@JimMorrisonFCB spirytystyczny brzmi dobrze .
Ja miałem ochotę na coś z chili - kakao lub sok pomidorowy , a wyszło inaczej bo piję dwójniaka bez czili.

0

@tristan87 Ktory ze skoczkow nosil przydomek "Happy"?

0

@Kajtek77 mozliwe. on chyba nawet figurki zbieral, nie wiem czy jeszcze je ma.

0

@barcowy1899 norweski srial Przybysze to chyba nie o tym, ale sam sobie sprawdz.

1

@Kajtek77 Goldberg, Big Show - takie klimaty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?