0

Czy ta muzy sie kiedys zestarzeje? Nie.
Masywni z Barcelony.



@NeroTFP dzis na liscie tez to mialo byc

0

@Kajtek77 kiedys ogladalem razem z kuzynem. On byl maniakiem, ja tylko troche rykoszetem dostalem. Dobre czasy i duzo pizzy.

0

@RichardWinters @Peniu tak, ona.
A ten , ktory pilnowal to gral w Dexterze, bylego meza Rity.

1

@NaFazieHitman @Peniu @Jacu327 @RichardWinters dobry serial. Sawyer wymiatal, ale kilku innych tez. Ta blondyn fajna i taka Ruska, ktora potem sie pojawila.
Mr Eco tez dobry, no i Desmond
nawet Peg Bundy sie pojawila

ps. jak ta Ruska sie nazywala, to byla chyba agentka czy ktos taki

3

Jeden z lepiej zagranych czarnch charakterow.
https://amyyen.files.wordpress.com/2010/03/ben-lost.jpeg

0

0

@LuisSalvano jak ostatnio o tym wspominales, to zrodzila sie z tego goraca dyskuja, bo chyba chodzilo o pozniejsze pory sprzatania i dziecko sasiadow?

0

@MarioVeB! to cos jak Indiana Jones?

0

@RichardWinters nie no zartowalem, przeciez nie ogladalem.

ktos tu kiedys napisal, ze jesli sie widzialo Inside Men - Spike Lee, to Dom mozna sobie odpuscic.

0

@RichardWinters akurat sie tu z Toba nie zgodze.

0

@Hiacynk a pamietasz Mutu?`

1

Spojler Dom z Papieru / Money Heist

Nie ogladalem tego serialu, ale tyle sie o nim tu naczytalem, ze stwierdzam, ze jest bardzo dobry, polecam.

0

@RichardWinters no i brat Earla tez dobry.

0

Dla fanow gor. Vangelis "Ask the Mountains"



ps. kurna piekna ta planeta i jak pisali Vogoni - "w zasadzie niegrozna"

1

@xofcbxo dobre

0

@Walker haha, ale to jest dobre.
W Fargo ma on duza epizodyczna role i w sumie podobny charakter, ale nie bede wiecje spojlerowal

1

@chorhe12 serial My Name is Earl.
fajnie, krociutkie odcinki, mozna sie posmiac

0

@NGTRX ja znowu nie kojarze tego serialu
Fargo z reka na sercu polecam. Jedna z lepszych pozycji od wielu lat, az dziw bierze, ze tak rzadko tu sie pojawia.

0

@xofcbxo Gostek z Fargo, ale kadr chyba nie z tego serialu?

0

@NeroTFP albo Volenti non fit iniuria

1

@Kacstiff jest ogien

2

@xofcbxo na zdrowie.

0

@AdrianStoku w sumie nie wiem, ale jednym z moich ulubionych seriali jest tez, w ktorym Karma jest motywem przewodnim "My name is Earl"

2

@xofcbxo ale widac, ze tym pytaniem w demokracjo - komerche chcesz isc.
Artystycznie Cie swedzi to wstawiaj, chocby jedna osoba z tego miala radoche to jest ok, to juz warto.

1

@barcafan9512 Bardzo dobry serial, mial tez slabsze chwile, ale ogolnie pozycja z zadziwiajaco wieloma glebokimi momentami, ktora sie po prostu swietnie oglada, nawet kilka razy.
@Cochise tez b. lubi.

0

@NeroTFP nie opisalem jeszcze, ale by mi za dlugo zajelo, moze kiedys.

1

@NeroTFP Z Twoich do moich moglbyc dodac Queen ale Kind of Magic albo Innuendo.
@BlaseR9 na pewno tez dodam Mad Season, Temple of the Dog i Soundgarden
Pink Floyd - Ummagumma
@sebasek99 Steve Reich - Music for 18 Musicians

3

@NeroTFP @tadzik447 @Wichurek @BlaseR9 @sebasek99 @Chakalaka @maroon @Hiacynk @Rafal1190 @Adek124PL
Nie wybiore, ale przynajmiej postaram sie mniej wiecej podac kawalki, ktore mnie nakierowaly:
1. Beach Boys "California Girls"



2. The Beatles - "Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band"


3. Depeche Mode - "People are People"


4. Toy Dolls "Blues Suede Schoes"


5. Guns N' Roses "Patience"


6. Faith no More "Crack Hitler"


7. Pantera "5 Minutes Alone"

8. Michael Jackson "Leave me Alone"


9. Frank Zappa "the GUmbo Variations" https://www.youtube.com/results?search_query=frank+zappa+gumbo+variations

10. Robert Rich / Steve Roach "the Grotto of the Time Lost"


11. Wather Report "Havona"


12. Milosc "Taniec Smoka"


ps. zapomnialem o
---Jean Michelle Jarre - Diva

oraz

---Vangelis "Blade Runner Blues"


---Tangerine Dream "Phaedra"


mialo byc 12? moge tak dalej wymieniac, ale chyba kazdy z nas.

choera, jak moglem o
King Crimson Discipline zapomniec

0

@fortunate_son niezly jest. Taki troche na odmozdzanie, ale calkiem ok.
Zombie troche wkurzaja i ich dziwne ruchy.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?