1

Jakies zaklady szly o ten milion, bo dosc duze poruszenie jest ta liczba?

0

@Arkon Sorry ja chyba pijany jestem. Bo kompletnie nie zakumalem, ze nie chodzi Tobie o tv tylko o wystepy na zywo D

0

Przed oficialnym kanalem fcbarca na YT, byl taki gostek, ktory stworzyl kanal LR na Yt, ale chyba byl tylko jeden odcinek. Ma ktos linka?

0

@Arkon Romario, Stoiczkov, Laudrup, Leo, Ronaldinho, Riquelme, Aimar, Bati gol, Alves, Cafu, Juninho ,Recoba, Suarez, Cavani i wielu, wielu innych

0

@Arkon Nadala, Federera i kilku innych na zywo widzialem i duzo z pilki noznej.

0

@Arkon chyba pytania nie doczytalem - chodzilo Tobie na zywo na hali?

2

@Arkon Nalbandian, Thorpe, Jagr, Lindros, Gebrseilasie, Karl Lewis, Ben Johnson (hehe), M. Johnson, Penny Hardaway, Stockton, Malone,
Pilke pomine, bo bylo wielu

3

@DKasatkina: Practicing trick shots the way @rogerfederer does (with some developments????????⚽️) Самое время потренировать хотшоты???????????? #DD #stayhome https://x.com/DKasatkina/status/1245700319440523265/video/1
@JimMorrisonFCB

2

@barcafan9512 odpowiadaj zawsze: panie władzo: dokąd, a nie gdzie :)
Będą milsi.

2

Bayern Monachium nałożył karę na J. Boatenga, który wbrew zakazom opuścił Bawarie i odwiedził chorego syna w okolicach Lipska.
Boateng jest zawiedziony postawa klubu .

1

koniec prima aprilis .

0

@MarioVeB! O Kurde szacun
WyMiatali?

0

@kerouac ja nie , ale o-bi, o-ba koniec cywilizacji

1

@Misanthrope glowa do wycierania - sam tytuł wymiata

1

@kerouac Ja żałują , że sobie wielu poleceń z LR nie zapisałem w notatniku .
( To nie ironia)

1

@MichalZZZ to zadan ocena, po prostu jakos on mi sie przyponial, ze nie przepada za polskimi filmami.

0

@Nigaki dasz rade . Oni wychodza tylko w nocy...


0

@NaFazieHitman szukam innej wersji, w ktorej intro / napiecie trwalo dluzej

0

@NGTRX no wlasnie. jeszcze zaznacza, ze wazne beda kreatywne rozwiazania.

1

Kazdy dzien taki sam.. NiN.


#kwarantanna

0

@MarioVeB! A to kojarzysz? ogien


1

@kerouac Sprzedawcy - Ale to już chyba widziałeś ,
Oraz me, you and everyone we know
Wie im Himmel

0

@IronSanHybrid wataha tez dobra , glina , oficer i ekstradycja

0

@MichalZZZ To Ty chyba Wojciech Cejrowski sie nazywasz?

0

@Hiacynk znasz?


0

@NGTRX a Ty czytales tego niemieckiego emidemiologa?

1

@IronSanHybrid jak troche obnizysz poprzeczke co do jakosci wykonania, to jedna z lepszych polskich produkcji - brzmi sprzcznie.
MI sie bardzo podobal

1

@IronSanHybrid Ogolnie cala ekipa wymiata. Pod koniec moze bylo juz troszke gorzej. Soundtrack to samo - klasyk, a Magdalenka - epicka.

Fala Zbrodni - chyba piersze 30 odcnikow przez rezysera Kiepskich - co czuc.
Moim zdaniem swietny serial, ktory wkurza momentami niescislosciami i naiwnoscia, ale dzieki kilku aktorom i fajnej akcji oglada sie swietnie. No i oczywiscie polski klimat.
Szkoda, ze nie dokonczyli, ale i tak bylo sporo odcinkow.

2

@IronSanHybrid serial gigant !
Falė Zbrodni znasz ?
#metyl
#detektywOstrowski
@MichalZZZ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?