0

@NeroTFP wstydzą się

0

@NeroTFP Romario, Ronaldinho, R9, Stoiczkow, Juninho Pernambuco, Riquelme, Gullit , Sorin, Iniesta , Adriano (6+4)

0

@Janiama Tak, Mauro Silva


0

@NeroTFP Pirlo ale ciacho wylozyl.

0

@Janiama szkola bramkarzy kosmos, cos jak Niemcy.
a wiesz, po czyim to strzale i co tu sie stalo?

https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-8474e2d5735c97437ada6c7b90e4f82d

0

@Danny Gaucho wyrzucilicie w prawie identycznym czasie z @Hiacynk

WLOCHY - Catenaccio . Na mundialu w Niemczech śpiewano - ihr seid nur Pizzalieferanten (jesteście tylko dostawcami pizzy - w domyśle : w naszym kraju)
Świetna szkoła, chociaż wloskia gra i wyniki (1-0) wychodziły ludziom uszami.

Danadoni, Massaro, Vialli, Ravanelli, Signiori, Zola, Casiraghi, Baresi, Zambrotta (Barca), Mancini, Dino Baggio, Albertini (Barca) itd

0

Dzięcioł z Marsa. Genialny utwor.


1

@AnnaMarianna Za to samo ;)

1

@Hiacynk Dodam szybko:
Billy Bob Thorton i David Thewlis - Fargo (serial)
Mads Mikkelsen, Urlich Thomsen - Jablka Adama (film)
Frances McDormand - Fargo (film)
Linda Hunt - Rok Niebezpiecznego zycia (film)

1

0

@Danny Gaucho musialem sie wczytac, gdzie to oznaczenie.

0

@Hiacynk za Lucio bana wylapiesz, mowie Ci.

0

@Danny Gaucho Lama jeszcze byl z PSG

1

Moich 5 ulubionych brazylijskich oraz 5 argentynkich graczy wszechczasow...
@NeroTFP @NaFazieHitman @emeu @Arkon @Danny Gaucho @kerouac @Hiacynk @MarioVeB! @Janiama @LuisSalvano i inni chetni.

22

@NGTRX Tak, jezeli nie jestes z tego samego miasta co Hajto lub Najsztub.

0

"NIEMA PIEŚŃ ZIEMI, SPOKOJNY ODDECH DUSZY

Już dziś o 21:00 nasze kolejne spotkanie w rockserwis.fm

Rok się rozkręca i choć żyjemy i funkcjonujemy w cieniu świrusa, to
jednak ukazują się nowe płyty przynoszące niebanalną muzykę, którą
możemy cieszyć się wspólnie.

Nie inaczej będzie dziś wieczorem. Psychodeliczny debiutant, powrót po
latach, kolejny debiut, ale już w neoprogresywnym stylu i jeszcze kilka
innych, miłych dla uszu dźwięków - to wszystko złoży się na
całość programu."
________________________

0

@mlodykibic24 na pewno nie byly to 90tki. Radze rowniez wyporbowac rolii terenowe z kijkami - to jest dopiero frajda. np. Skike lub wlasnie Powerslide offroad - cos jak to

https://www.skatepro.com/en-us/122-17321.htm

1

@xofcbxo dobrze

0

@mlodykibic24 kiedys mialem K2 i Powerslide. Bardzo fajne.

0

@xofcbxo Instytucje finansowe mianem seniorów określają osoby, które ukończyły 50 lat. Dla funduszy hipotecznych oferujących hipotekę odwróconą seniorem jest osoba, która ukończyła 60-65 lat

0

@SeeleyBooth ta, ale tylko z zakupami lub w celach hydraulicznych.

0

Senior to osoboa powyzej 50? Co z MILF?

0

@tadzik447 dobra bo idziemy w nieskonczonosc :)

0

a ok, bo myslalem, ze to a propos wystepienia Premiera.

0

@Danny Gaucho Nie lubilem, ale doceniam bardzo. Zawsze na pierwszym miejscu Am. Poludniowa lub jakies Bulgarie, Rumunie, Czechy no i Holandia.

1

@tadzik447 Z pornosow to tylko @zawsze_barca
@

0

@Danny Gaucho Nie rozpisze sie, ale cykl fajny.
Francja - co tu mozna wiecej dodac - od dlugiego czasu w topie, masa telentow, swietna druzyna, ktorej nigdy nie lubilem, no chyba ze grali z Niemcami.

@Danny Gaucho @Janiama @Hiacynk
w szeregu z ktorymi zawodnikami postawicie Jean-Pierre Papina?

1

@MesQueUnClub_87 Gorace tam dobrze wygladaja, dobra wizytowka

0

Dziekuje ci za to i dziekuje ci merci.

0

@tadzik447 z Danut to tylko Rinn :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?