7

@Transu96 tak, pamietam jak to pisales. Zgadzalismy sie.

1

@NaFazieHitman "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"

6

Najwiekszym hejterem byl, jest i bedzie @Avada Kedavra !

musze otagowac #ironia, bo mnie zbanuja

4

@KamQiX Pilkarze pod naciskiem LR obnizaja apanaże.

1

@Kurkmen no wlasnie wyzej Tobie napisalem, ze moj post nie byl w tonie "biedny Messi".

Ronaldinho tez milony zarabial, a gdzie jest kazdy wie. Nie biore oczywiscie tego przykaldu jak normy.

Reasumujac - problem jest troche bardziej skomplkowany i niezaleznie ile sie zarabia - niechetnie oddajemy 70 proc.
Uwazam , ze pilkarze zarzabiaj zbyt wiele, a transfery sa zbyt wysokie.

0

@Kurkmen nie, nie wiemy tego - tak tylko sobie zakladalem. TAk samo wyglada w kwestii podtakow - ktos wierzy , ze Leo zajmuje sie podtakami i chce oszukac panstwa? Ma doradcow, ktorzy chca z tego tortu cos tam sobie odkroic.
Kazdeog trzeba oplacic.

2

@ViscaBarca123 Skoro po koronie ma sie odbyc ten mecz LR na Orliku, to moze cos tam napiszesz by przyjechal.

0

@Kurkmen Més que un club to raczej tylko haslo, bez wikszego znaczenia. Biznes biznes, pilka to ich praca, czasem cos tam sie rzuci o milosc do klubu, ale z czegos trzeba zyc ;)

1

@Kurkmen To jest troche bardziej skomplikowane.
to jest jego wartosc i on nie chce (tak zakladamy), by ktos te jego wartosc zanizal. I tutaj niewazne o jaka sume chodzi. Oczywiscie ze jest roznica miedzy 4 a 7 cyframi.
Trzeba tylko pamietac, ze Messi na pewno ma inne stale wydatki niz przecietny Kowalski.
Nie pisze o tym, ze mu idzie zle , tylko o szerszej perspektywie.

Latwo zarzadza sie majatkiem innych - ale nie pisze tu konretnie o Tobie.

0

Felipe Melo - bandyta czy pilkarz?

4

@Kamil92 @SeeleyBooth zrob cos z tym.

0

Jesli ktos ma ochote to jest nowe nagranie Jana Fijora - niektorzy na tej stronie go znaja, ale wiekszosc pewnie nie.
Publicysta i wielki propagator szkoly austriackiej. Ciekawy czlowiek, ale momentami choleryk.

WIELKA DEPRESJA - Przyczyny #kryzys2020 i jak sobie radzić? - Jan Fijor dla VETO #3


5

@FCB24 To brzmi jak bohater gierki. Cechy: usuwanie komentarzy Poziom - żałosny.

1

@kerouac pamietam jak cala rodzina plakalismy, co tam sie stalo., Galaktyczni niczym Kapitan Hawk Tsubasa Team. Najgorszy mecz Barcy w historii. R9 gigant.

0

@tadzik447 niedwno pisalem o tym serialu, tez chyba byles w dyskusji.
No taki dziwny serial, ale nie ma tragedii. Dosc czarno - biale charaktery itd, ale jako zapchajdziura calkiem ok.
Najgorsze chyba te zombie, ktore zamiast straszyc to smiesza. Jeszcze go do konca nie odopuscielm.

1

@IAmBackCules eee tam, kwasior

0

@IAmBackCules @Misanthrope @FranzMaurer @xofcbxo @DaPi @PrinceDamon a o @Lamora cos słyszałeś? On chyba w służbie zdrowia?

9

@TheNekro94 Z okazji urodzinek życze Ci : Szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, samych zwycięstw, spełnienia marzeń, miłych niespodzianek losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień , drogi usłanej różami, satysfakcji z pracy, genialnych pomysłów, słodkiego, miłego życia, anielskiej cierpliwości przy czytaniu tych życzeń, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, wygodnych butów, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, żadnych trosk, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, dużego łóżka, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, jasności umysłu, niebanalnych wyzwań, miłych snów, pewności siebie, wielkiej fortuny, wielu uśmiechów, bogatego wujka, błyskotliwych ripost, romantycznych wieczorów, udanych łowów, pasjonującej pracy, szansy na sukces, dużo słodyczy, pozycji lidera, szampańskiej zabawy , mocnego dachu nad głowa, samych pozytywnych wibracji, pełni życia, wielu niezapomnianych chwil, dużo słońca , olimpijskiej kondycji, pomyślności, jak najmniej zmartwień, wyjścia z każdej sytuacji, uwielbienia u podwładnych, pasma sukcesów, niezmiennie zielonego światła, czystego nieba, stu lat życia, końskiego zdrowia, sławy, pokaźnego konta, manny z nieba, wysokich wygranych, ciągle nowych rekordów, wielu ciekawych znajomości, wygranych przetargów, sumiennych dłużników, taaaakiej ryby, najwyższego miejsca na podium, dobrego fryzjera, radosnych świat, serca jak dzwon, pewnej ręki, komfortowych warunków, przyjemnych doznań, wielu wzruszeń, mocnej głowy, powodzenia, stopy wody pod kilem, otrzymania najwyższych odznaczeń, osiągnięcia wyznaczonych celów, pełnego sejfu, szczęścia w kartach, sprzyjającej pogody, dobrych zbiorów, kolorowych chwil, twórczego podejścia do pracy, połamania pióra, góry pieniędzy, mnóstwa prezentów, udanych negocjacji, serdecznych przyjaciół, grzecznych dzieci, udanych wakacji, miejsca w Ksiedze Rekordów Guinessa, większości w parlamencie, miłego wypoczynku, wesołego towarzystwa, dobrego apetytu , szczęśliwej podróży, złotej jesieni, poczucia humoru, wiecznej młodości, licznego potomstwa, niewieszajacego się komputera, sławy i chwały, lekkości bytu, pokojowego rozwiązania wszystkich konfliktów, szybkiego rozwoju gospodarczego, hojnych sponsorów, korzystnego układu gwiazd, miłosnych uniesień , czytelnych instrukcji, cichych wielbicieli, mistrzowskich zagrań, dobrej nocy, wielkiej przygody, słodkich snów, zgranej ekipy, pomyślności na nowej drodze życia, pociechy z pociechy, lojalnych współpracowników, bujnej wyobraźni, interesujących przeżyć, rodzinnej atmosfery, pomyślnych wieści, radości życia, dobrego serca, pełnego szkła, syto zastawionego stołu, złotej rybki, zimnego piwa, zasięgu w każdym miejscu, gry fair play, nieomylnych decyzji, miejsca w historii, głównych ról, kreatywności, podróży dookoła świata , udanych szkoleń, efektywnych poszukiwań, pakietu kontrolnego, bogatej kolekcji, dużo wolnego czasu, beztroskiego życia, dobrej passy, celnych strzałów, zdobycia Mount Everestu, wolności, trafnych wyborów, gradu prestiżowych nagród, spokoju ducha, oddechu od codzienności, godnych przeciwników, szczerych komplementów, wszelkiej pomyślności, codziennych atrakcji, świetlanej przyszłości, hossy na giełdzie, korzystnego horoskopu, zdjęcia na okładce, miłych sąsiadów, wiary w sukces, mocy zawsze z Wami, wielu alternatyw, przychylności bogów, tolerancji, własnego odrzutowca, gorączki sobotniej nocy, piwniczki pełnej wina, silnej woli, wyrozumiałego spowiednika, zamku w Szkocji, ambitnych planów, kilku odkryć i kilku wynalazków, owacji na stojąco, zniewalającego uśmiechu, szczęśliwego trafu, płomiennych uczuć, pomocnej dłoni, niezawodnej pamięci, nieprzemijającej urody, asa w rękawie, nadzienia w pączku, strumieni szampana, kominka, rozbicia banku, recepty na szczęście, zabawy do białego rana, odwagi cywilnej, dobrej prasy, ptasiego mleczka, przygód z happy endem, długich wakacji, dużo rodzynek w cieście, zmysłowych nocy, gwiazdki z nieba, wiernego psiaka, celnego oka, sportowego wozu, różowych okularów , ruchu w interesie, zgrabnej figury, siły perswazji, zdolności nadprzyrodzonych, ostatniego słowa, dobrego smaku, własnego sposobu na życie, w zdrowym ciele - zdrowego ducha, właściwych wniosków, widoków na przyszłość, podzielnej uwagi, czterolistnej koniczyny

0

@tobiasson92 @Danny Gaucho @mateuszdabski no niby latwe, ale nie wiem czy kazdy pamietal o Roque J. czy nawet Marcosie.

2

@TheNekro94 nie lubilem skurczybyka.
@M4G1K po przeczytaniu "staje mi" przestalem czytac

1

Pamietacie Gilberto Silve z Arsenalu i z rep. Canarinhos?
Lubiliscie tego zawodnika?

0

@emeu czyli dal Francuzow ;)

1

@Pilka_jest_okragla przydaloby sie podanie do Dembinskiego...

0

@Janiama nastepny mecz Niemcy - Francja tez chyba byl bardzo dobry?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?