Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama wez cos o piłce napisz, bo ciągle ta corona i corona .
Może jakichś cykl ?
2
@Witekk10 salami jak najbardziej. 3 kawalki razerwuje i zimna kolke.
0
Najlepszy film z tak zwanych trasherow?
2
Kojarzcie?
https://2.bp.blogspot.com/-97x0W3fM1vU/W9yTMNQOafI/AAAAAAAAnoE/iuJTqdoKNZoIamyUd6oXSho7cWbRl2bBQCLcBGAs/s1600/RICKD.jpg
0
@IronSanHybrid Ja chyba nie kojarzę .
To Goro?
0
@MichalZZZ A nie wiem czemu, nudzil mnie strasznie.
BCS nieczgo nie zepsuje, wrecz przeciwnie..mimo, dosc wolnego poczatku , w pewnym momencie poziom jest niezwykle wysoki
Zupelnie nie porownuje tych seriali, bo nacisk jest na inne reczy.
Swietnie poznajamy Saula Goodamann i jego relacje.
W sumie zalezy, bo zobacz Tobie podobal sie BB oraz Peaky, a mnie Peaky dosc mocno zawiod i jest co najwyzej dobrym (w porywach bardzo dobrym) serialem, ale nic wiecej - ale to tylko osobiste odczucie.
ps. Narcos tez swietny
0
@MichalZZZ Szerlok bardzo sredni dla mnie
1
@MichalZZZ The Wire musisz obejrzec, bedzie na liscie obok BB.
No i oczywiscie fenomenalne BCS oraz Fargo.
ps Dexter tez daje rade.
7
@Janiama nie przerażają mnie dyktatorzy, tylko masa , która za nimi (często ślepo) podąża
1
@KamQiX polecam El Moncayo z Urugwaju
1
@IronSanHybrid hehe
3
@IronSanHybrid moze to byl jeden z superbohaterow - The Desinfectio.
Zamiast sliny mial plyn z Orlenu
2
Kiedys to bylo - kawe poprosze. Dziekuje.
A tera?
https://i.pinimg.com/originals/f0/16/57/f01657c547416ccac3bf3f3577b04910.jpg
10
@IronSanHybrid Dobry z niego businesswoman, moze zamiast pana Kursiego by sie nadal?
5
Mapka restrykcji wirusowych w Europie.
https://pbs.twimg.com/media/EUMKZhVWAAMBCUg?format=jpg&name=large
0
Troche inne przygotowanie yerby. Ktos tak probowal?
2
@Veb1233 Duza klasa, naprawde.
1
@darek60 dzien wolnosci podatkowej przypadajcy na poczatek czerwca... a nie czekaj...
0
@Más que un użytkownik nie wierze, mecz na tvp a ludzie linkow szukaja
1
Dylematy Leszka Millera. Z cukrem czy z sola?
ja tam lubie posolic i do tego kwasna, gesta smietana.
https://pbs.twimg.com/media/EUIEZvMXkAEZ6wS?format=jpg&name=large
1
@SeeleyBooth uwielbiałem gościa , chciałem go w Barcelonie, ale i może lepiej dla niego, że nie przyszedł .
10
@barcafan9512 @Kamil92
"Robię sobie przerwę od Barcy , oczy krwawią"
I wykrakali
55
Aż człowiek tęskni za postami w stylu:
"Poratuje ktoś na priv linkiem do meczu?"
0
@dontripe Dobre
3
Środowisko Centrum im. Adama Smitha przedstawia działania na rzecz mikro, małych i średnich firm. Działalność wytwórcza firm i dostarczanie przez nie niezbędnych dóbr do przeżycia obywateli jest znacznie ważniejsza, niż pokładanie nadziei w zwiększeniu ilości pieniądza w obrocie
https://pbs.twimg.com/media/EUI4u7wXkAMT_Xj?format=jpg&name=medium
1
@JimMorrisonFCB ciary zawsze...
Jak chesz zobaczy Tima Robbinsa w zupelnie innej roli, to polecam 3 godzinny film Na Skroty (Short Cuts) z cala plejada gwiadz jak Jennifer Jason Leigh, Tom Waits, Matthew Modine, Robert Downey Jr. Jack Lemmon. ...
15
@JimMorrisonFCB Brooks was here...
1
@Danny Gaucho Affiliate marketing
1
@Janiama to juz kiedys wstawiales ?, byl taki motyw, ze charakteryzowal swoich bylych kolego i kto na nim zrobil najwieksze wrazenie pilkarsko (bal sie strzalow podolskiego na przyklad lub byl niesamowicie pod wrazeniem umiejetnosci Santi Cazorli, o Rosickim wspominal, ze ciuchy ciagle te same nosil. itd)
0
@SkN https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8371545#comment-8371545