Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@SeeleyBooth przekazal 1 mln zlotych na walke z pandemia.
#radioZniewolonaEuropa
0
@JimMorrisonFCB cholerka nie rozumiec.
0
Marmite czy Vegemite?
1
@Hiacynk Dla mnie Luisito i R9 to jedni z ulubionych pilkarzy w ogole i na pewno nie tylko dla mnie.
1
@DonMatteo901 akurat Urban i Korwin dosc siebie wzajemnie lubia.
Korwin - "J.U to b. inteligentny czlowiek nie rozumie tylko jednego, ze swiat potrzebuje zasasd (a on by chcial swiat bez zasad, bez granic).
Konformisci potrzebuje zasad by ich przestrzegac, a non-komformisci musza je lamac. Jesli zasad nie ma i jedni i drudzy sa nieszczesliwi -nie chcial tego zrozumiec".
1
@Hiacynk dodam jeszcze, ze wrpawdzie R9 byl bardzo elegancki, to van Basten czy Bergkamp mu w tym aspekcie nie ustepowali.
Mial po prostu wszystko - szybkosc, sile, techinke, radosc z gry, uderzenie, przeglad itd. Strach sie byc, gdy pomyslec co by osiagnal majac lepsze kolana.
Fajnie sie sluchalo dzis podcastu wlasnie o nim. Moze znasz?
1
@Hiacynk Takie porownania sa zawsze ciekawe, ale podonie jak Fenomen, uwazam, ze ciezko porownywac rozne epoki.
Tak jak napisales, dwoch wielkich graczy - pewnie historia bardziej zapamieta R9, ktory jakby nie patrzec nie posypal sie przez typowe balangi, lecz przez slabe sciegna - wiec bardzo krotko gral w swoim prime.
3
@TheNekro94 hahah
23
Dzieki za rade Pele, postaram sie nie zapominac o Messim.
0
@jeyx77x Szkoda , że na YT tak mało jego w dobrej HD jakości
0
Newcastle Jets vs Melbourne City Highlights All Goals Hyundai A-League 23.03.2020
------------------------------------------------------------------------
A jesli ktos nie zna - AFL - tu trzeba miec wydolnosc!
0
@jeyx77x faktycznie, bardzo emocjonalny ten podcast.
3
@jeyx77x wspomnial wczoraj o podkascie poswieconym El Fenómeno. Naprawde warto poswiecic godzinke na historie jednego z najwiekszych zawodnikow historii.
Sentymentalna podroz nie tylko dla jego stalych fanow.
https://podstacja.com/rss/audycja/77446/legendarni-ronaldo-24-historie-z-boiska/
1
@AmigoBlancos Swietne- a znasz ten ? (Co za ekipa)
Komentarze - Dariusz
0
@marcin000019 nic nie jest wazniejsze , po prostu czas i miejsce nie pozwalały
0
@puyol_presidend5 Mialem pecha, opuściłem ponad miesiąc Barcy, znam do tylko że skrótów i relacji tu.
5
Pablo Aimar, sa tu jacys wielbiciele jego talentu?
0
Weah czy Drogba?
1
@arasz1819 Jak mawial, prowadzi z rakiem 2-0 do przerwy.
Ciekawe jakby wygladal Barca, gdyby, tak jak chcial sprowadzono triple Pablo Aimara, David Albelde i Robertoe Ayale zamiast Ronaldinho, Deco i Edmilsona.
1
@MESSIah16 Mozna pogdybac - facet byl o krok od 3 tytulow MS z rzedu i gdyby nie kontuzje, to jego statystkyki bylyb masakryczne.
0
@jeyx77x tez chce plakac, daj linka.
prosze
5
@Avada Kedavra ale on go z pamieci, wiec szacun.
0
Rozmowa jednego waznego pana z drugim (mniej) waznym panem, niech kazdy interpetuje jak chce. (1:42)
---------------------------------------------------------------------
Komuna juz probowala zatrzymac korone.
2
@Danny Gaucho dobra akcja
11
Pewnie bylo, ale co tam.
"Robimy za malo testow? A ile testow na koronowirusa wykonala przez 8 lat Platforma Obywatelska? Zadnego prosze panstwa, zadnego."
1
@sebasek99 US3 tez niestety rozwiazane
0
@Kajtek77 nie przyzwyczajaj sie
0
@koksik2700 no w sumie fajne jest takie wlasnie troche szybsze niz Alaska
1
@Kajtek77 Link do postu nr #761
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8360672#comment-8360672
0
@Vlordius fajny utwor.