5

@SeeleyBooth przekazal 1 mln zlotych na walke z pandemia.

#radioZniewolonaEuropa

0

@JimMorrisonFCB cholerka nie rozumiec.

0

Marmite czy Vegemite?

1

@Hiacynk Dla mnie Luisito i R9 to jedni z ulubionych pilkarzy w ogole i na pewno nie tylko dla mnie.

1

@DonMatteo901 akurat Urban i Korwin dosc siebie wzajemnie lubia.
Korwin - "J.U to b. inteligentny czlowiek nie rozumie tylko jednego, ze swiat potrzebuje zasasd (a on by chcial swiat bez zasad, bez granic).
Konformisci potrzebuje zasad by ich przestrzegac, a non-komformisci musza je lamac. Jesli zasad nie ma i jedni i drudzy sa nieszczesliwi -nie chcial tego zrozumiec".

1

@Hiacynk dodam jeszcze, ze wrpawdzie R9 byl bardzo elegancki, to van Basten czy Bergkamp mu w tym aspekcie nie ustepowali.
Mial po prostu wszystko - szybkosc, sile, techinke, radosc z gry, uderzenie, przeglad itd. Strach sie byc, gdy pomyslec co by osiagnal majac lepsze kolana.
Fajnie sie sluchalo dzis podcastu wlasnie o nim. Moze znasz?

1

@Hiacynk Takie porownania sa zawsze ciekawe, ale podonie jak Fenomen, uwazam, ze ciezko porownywac rozne epoki.
Tak jak napisales, dwoch wielkich graczy - pewnie historia bardziej zapamieta R9, ktory jakby nie patrzec nie posypal sie przez typowe balangi, lecz przez slabe sciegna - wiec bardzo krotko gral w swoim prime.

3

@TheNekro94 hahah

23

Dzieki za rade Pele, postaram sie nie zapominac o Messim.

0

@jeyx77x Szkoda , że na YT tak mało jego w dobrej HD jakości

0


Newcastle Jets vs Melbourne City Highlights All Goals Hyundai A-League 23.03.2020
------------------------------------------------------------------------
A jesli ktos nie zna - AFL - tu trzeba miec wydolnosc!

0

@jeyx77x faktycznie, bardzo emocjonalny ten podcast.

3

@jeyx77x wspomnial wczoraj o podkascie poswieconym El Fenómeno. Naprawde warto poswiecic godzinke na historie jednego z najwiekszych zawodnikow historii.
Sentymentalna podroz nie tylko dla jego stalych fanow.

https://podstacja.com/rss/audycja/77446/legendarni-ronaldo-24-historie-z-boiska/


1

@AmigoBlancos Swietne- a znasz ten ? (Co za ekipa)
Komentarze - Dariusz


0

@marcin000019 nic nie jest wazniejsze , po prostu czas i miejsce nie pozwalały

0

@puyol_presidend5 Mialem pecha, opuściłem ponad miesiąc Barcy, znam do tylko że skrótów i relacji tu.

5

Pablo Aimar, sa tu jacys wielbiciele jego talentu?

0

Weah czy Drogba?

1

@arasz1819 Jak mawial, prowadzi z rakiem 2-0 do przerwy.
Ciekawe jakby wygladal Barca, gdyby, tak jak chcial sprowadzono triple Pablo Aimara, David Albelde i Robertoe Ayale zamiast Ronaldinho, Deco i Edmilsona.

1

@MESSIah16 Mozna pogdybac - facet byl o krok od 3 tytulow MS z rzedu i gdyby nie kontuzje, to jego statystkyki bylyb masakryczne.

0

@jeyx77x tez chce plakac, daj linka.
prosze

5

@Avada Kedavra ale on go z pamieci, wiec szacun.

0

Rozmowa jednego waznego pana z drugim (mniej) waznym panem, niech kazdy interpetuje jak chce. (1:42)


---------------------------------------------------------------------
Komuna juz probowala zatrzymac korone.

2

@Danny Gaucho dobra akcja

11

Pewnie bylo, ale co tam.

"Robimy za malo testow? A ile testow na koronowirusa wykonala przez 8 lat Platforma Obywatelska? Zadnego prosze panstwa, zadnego."

1

@sebasek99 US3 tez niestety rozwiazane


0

@Kajtek77 nie przyzwyczajaj sie

0

@koksik2700 no w sumie fajne jest takie wlasnie troche szybsze niz Alaska

0

@Vlordius fajny utwor.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?