3

@Batys ale dawno na Glownej nie bylem.

2

@SeeleyBooth jeszcze zauwaz, ze wszytko pod publiczke, bo najpierw (wpierw) go rozpil, a potem niby, ze odpowiedzialnie asystuje.

18

0

@Osioł @levz0r plus koniecznie Fargo

1

Pamiętacie program Miranda IM na peceta?

0

letni rosolek, cola bez gazu czy chleb bez soli, co najgorsze?

1

@tobiasson92 Jak w większości spraw - problem jest bardziej złożony.
Ja po prostu jestem przekonany , że rząd jest złem koniecznym.

3

@SuperVegeta @macio_944 @michal26

Ja bym na cuda rzadu nie liczyl, w zasadzie w jedna jak i druga strone.. chociaz uwazam, ze wiecej mozna zepsuc niz naprawic

Ile rządu w gospodarce?


(2017) "Niezależnie od ocen tego, w jakim stopniu rząd przyczynił się do obecnych świetnych statystyk, fakt jest taki, że kondycja gospodarki jest bardzo dobra. Porównania do poprzednich rządów są naturalne, choć obarczone błędami. Lata temu sytuacja na światowych rynkach, od których jesteśmy mocno zależni, była zupełnie inna. Rządy PO przypadły w dużej mierze na okres po wielkim kryzysie finansowym, natomiast PiS pod koniec 2015 roku mógł już działać w znacznie bardziej sprzyjającym otoczeniu.

Tak szybko, jak teraz, polska gospodarka nie rozwijała się od 2011 roku, czyli od początku drugiej kadencji rządu Platformy Obywatelskiej. To tym większy powód do dumy obecnej władzy, choć warto wspomnieć, że przed samym kryzysem światowym w 2008 roku, a więc na początku pierwszej kadencji Donalda Tuska na stanowisku premiera, PKB rósł w tempie nawet ponad 6 proc. Trudno to jednak zapisać jako zasługę jego rządu, bo dopiero co przejął nad nim stery.

Ile rządu w gospodarce?
Właśnie to proste porównanie nasuwa wniosek, że być może świetne wyniki gospodarki nie do końca są efektem polityki władz, a czasami po prostu wynikają z wyjątkowo dobrej koniunktury i nastrojów inwestorów na świecie.

- Szacuję, że tylko w około 30 proc. za bardzo dobre statystyki odpowiada rząd. Reszta, czyli blisko 70 proc., to zasługa m.in. rozpędzającej się Europy. Otoczenie Polski w ostatnim czasie ewidentnie nam sprzyja - komentuje Marcin Kiepas, ekonomista i analityk rynków finansowych.

Oczywiście nie deprecjonuje on takich zasług rządu, jak na przykład nadwyżka w budżecie, której nie mieliśmy od dekady. Najnowsze dane Ministerstwa Finansów wskazują, że od stycznia do października dochody budżetu państwa były o 2,7 mld zł wyższe niż wydatki."

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/cud-gospodarczy-pis-pkb-bezrobocie,222,0,2392030.html

0

@Janiama ooo dziś wcześniej , co się stało ?

0

@AllBundy Nie przypominaj - tak zaczynala się audycja Kosińskiego - Noc Muzycznych Pejzaży w Trojce

15

Jeszcze okolo kwadrans do raportu @Janiama o koronie.

1

@sendesara Moglbys mnie oznaczać ? Thx

0

@Bykunn Tak, prawidłowo.

1

@4drian0 ja mam podobnie..chociaz w pod niektorymi dyskusjami kryja sie bardzo fajne watki, tematy i perelki.

1

@Danny Gaucho ja Ci dam niechetnie cwaniaczku internetowy ;)
Takie pogaduchy "kiedys to bylo" zawsze dobre. @Janiama tez duzo pamieta.
Pinto, Simao, Deco, Derley (POR?), Futre.. ale jakos nigdy za nimi nie przepadalem.

3

@NeroTFP Kiedys mówiono o krytykach - zgorzkniali niedoszli adepci sztuki filmowej
Jak zwykle byly mile wyjatki
Zygmunt Kałużyński & Tomasz Raczek


1

0

Bawil sie ktos z Was iPadOS?

3

@BaroPodertos Wpisz 26 przy Dudzie ;)
Tzn 27, bo @Danny Gaucho tez

1

Mecz Bolivia - Argentyna przełożony.

#Sofascore

0

@dafik85 a jaki serial sie Tobie podobal?

"lubie element zaskoczenia i nie przysypiac na filmie.
Wyraziste postacie i dobra grę aktorska " brzmi jak ...FArgo

2

To na sluchawkych i nie masz dokad uciec...
Jimmy.. Tool.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TheNekro94 a co, dostales na urodziny?
@IronSanHybrid jedyny slaby odcinek, a Ty odpusciles?

0

@dafik85 Pytanie - co Ty lubisz

14

@dafik85 znam ludzi, którzy oddaliby ostatnią rolkę , by móc obejrzeć dziewiczo ten serial

1

@Hiacynk A Sorina widziałeś? Ronaldinho nie przywykł do takich numerów

0

@Hiacynk to tez byl miodzio

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?