Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dirty Dancing to ulubiony film, ktorego bardzo znanego sportowca?
0
@Adamski69 Niby proste, a jednak bardzo cwane. Dobry trener.
0
Pytanie do osob, ktore dostaly linka do bezplatnego audiobooka.
Mogliscie go pobrac czy byla tylko mozliwosc wysluchania na stronie?
0
@darekgt01 hehe
0
3 kraje, z ktorym macie pozytywne skojarzenia oraz 3, z ktorymi negatywne.
2
Wyszedl nowy filmik o malym Argentyczyku, ktory pokonal wielka trojke w jednym turnieju.
0
@IronSanHybrid uwazam , podobnie Jak @macio_944 , ze ze Wiebke rzeczy jest jednak ze sobą powiązanych . Ten temat nie przejawu się od wczoraj. Sondazownie pubikuja natomiast wyniki pod różnym kątem np. Status materialny, wykształcenie .
Nigdy natomiast nie powiem , że każdy słuchacz DP to prostak wybierający PIS . To jest jednak trochę bardziej skomplikowane
0
@IronSanHybrid a Wielu wyborcow Pis Slucha Radia Maryja ?
Ps manipulacja nawet nie musi być tym słowem - wystarczy brak elementarnej wiedzy np o gospodarce
0
@IronSanHybrid czy ktoś z nas użył ostatecznego stwierdzenia , że wszyscy sluchajacy DP mają żadnego lub podstawowe wykształceniW i głosują na PIS? Ciekawe po co więc powstają programy tzw telewizji 500 plus ( ukryte prawdy czy inne takie ) , kto je ogląda? Są celowane w doktorantów ?
Zazdroszczę pewności , ja jej nie mam
0
@IronSanHybrid nie byłbym taki pewny , czy to bzdura . DP, muzyka chodnikowa wiąże się często (nie zawsze ) z pewnym stylem życia , nawet marrka samochodu itD więc być może wykształceniem . Podobie jest z muzyką klasyczną.
Ja bym tego tak szybko jako bzdury nie odhaczal .
Może psycholog @kerouac dysponuje danymi.
6
@MarioVeB! W sumie ciekawy temat .
Ktoś napisał, że społeczeństwo , ktore słucha disco polo jest łatwiejsze w manipulacji.
Nie wiem jaka jest koleracja między wykształceniem a rodzajem muzyki, ale może ktoś ma takie dane.
1
Typowy Janusz :)
"Występuję w charakterze kwękajacego dziadunia.„
- przetrzeć kamerkę bo słabo widać
„Nikaaa, daj mi odrobinkę spirytusu, znaczy tego salicylowego albo innego na watce...”
Jerzy Urban?
"Człowiek bardzo inteligentny, który się marnował za komuny .
(...)
Niepokorny .
Przecieram kamerkę .
Bardzo inteligentny , ale mający końskie okulary - nie rozumiał rzeczy oczywistych
Prpbowalem mu tłumaczyć , panie Jerzy niech pan zrozumie , zasady są potrzebne w życiu ( Urban nie uznawał zasad) bo ludzie dziela się na konformistow i non konformistow. Konformisci potrzebują zasad , by się czegoś trzymać , a non konformisci potrzebują zasad by móc je łamać.
Nie ma zasad to jedno i drudzy są nieszczęśliwi. Za chol nie mógł tego zrozumieć.
Miał taką zasadę , że nie ma zasad .
0
@MesQueUnClub_87 widzialem Go tylko raz i mi się wtedy bardzo podobał. Nie wiem, czy wytrzymał próbę czasu .
0
@MesQueUnClub_87 znasz Monsunowe Wesele ?
2
@SylwekFCB rewelacja
Z nowszych Host był ciekawy
0
@MesQueUnClub_87 Niezle filmy.
1
@kerouac Hehe, to by sie zgadzalo. Tylko mam akurat przyklad z klubu. Jest u nas kilkanascie osob, ktore od lat biora lekcje tenisa od trenera...I nic, stoja w miejscu. Przygladam sie temu czasem z boczku i tragiczne sa ich metody, praktycznie tylko odbijanie pilki miedzy uczesnikami, tak jakby chcieli by cala grupka placila kase za lekcje w nieskonczonosc.
Ogldam duzo trenigow tenisowych na YT. Niebo a ziemia.
1
@kerouac Cialdini.
slyszalem, ze PiS wydaje ogromne pieniadze na takie badania.
0
@kerouac Psychologia ma ogromne znaczenie.
Napisze Ney, czy Neymar - to o ktorym uzytkwoniku tej strony od razu pomyslisz?
1
@IronSanHybrid Wygrai z Flamengo, wiec sa najmocniejsi.
1
@karci0 Wtrace sie troche nieladnie, bo ciakaw dyskusja. Coaching jest modny, ale to nie znaczy, ze to zlo. Trzeba oddzielic dobry od slabego.
"No man is your enemy, no man is your friend, every man is your teacher.”
1
@HassanMubarak Moja Ex, Ex sluchala Placebo. Nie lubie.
@kerouac nawet w tych komentarzach mozesz potrenowac, czyli przeniesc teorie z tej ksiazki w praktyke.
1
@kerouac Ze jeszcze nikt nie napisal - polec to Albie i chlopakom.
1
@kerouac To bardzo dobrze. Najwazniesze, ze dziala.
5
@kerouac Tutaj rozprawienie sie ze strachem ala WW.
Walter: I have spent my whole life scared - frightened of things that could happen, might happen, might not happen. Fifty years I spent like that. Finding myself awake at three in the morning. But you know what? Ever since my diagnosis, I sleep just fine.
Hank: Hmmm...okay.
Walter: What I came to realize is that fear, that's the worst of it. That's the real enemy. So, get up, get out in the real world and you kick that bastard as hard as you can right in the teeth.
1
@kerouac Cie dorwe potem. A niby pesymisci zyja dluzej.
1
@Colon @Bartek22 @KamQiX
5
Barca 99 https://pbs.twimg.com/media/ENSPtiUWkAEZ6X8?format=jpg&name=medium
0
@Stoiczkow Niezle, bo to gruba pozycja.
Moze bedziesz tym zainteresowany - jak powstal audiobook.
https://www.spreaker.com/user/bilberry/dok08-ludzkie-dzialanie#
2
@student97r cos Cie po prostu z czytaniem skojarzylem. To chociaz @Bykunn oznacze, moze sie nawroci :) zartuje.