Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nano22 @Oddajpada @PanZagadka @KamQiX
ja konczylem Pajerito, a zaczynam Krausem
0
@KamQiX no i nawet patriotycznie :)
@PanZagadka mate green ktorej firmy?
2
Fajne sa te rytualy (swieckie tradycje) w Nowy Rok. Muza (top lista Trojka), skoki (chociaz juz dawno nie ogladalem), dobre zarcie, wieczroem pilka lub tenis pograc.
A u Was co tam? Ma baca cala wiecznosc by wyleczyc kaca?
0
@emeu juz Oliver Bierhoff chcialem pisac,
0
@Nano22 Kurupi czy Colon?
@Oddajpada to chyba jest przepakowana Pipore?
4
@emeu Laurent Blanc
1
Do wszystkich poyerbanych.
Jaka yerba konczyliscie 2019, a jaka zaczynacie 2020?
5
Bicie dzwonow w High Hopes..
0
@kerouac tak.
3
Baby I'm gonna leave you. Kolejny banalny tekst, ale muza przezacna.
1
@lucas/catalan bardo dobrze ocenie
5
Kaschmir LED Zeppelin ...
0
@VamosRakieta bedziesz wstawial ?
1
@VamosRakieta Kurde , dobrze , ze przypominasz
Świetne utwory , ale bardzo daleko
1
@lucas/catalan chyba, oprócz @kerouac jestes użytkowniem , na którego nowy awatar czekam zawsze z niecierpliwością.
Kto tym razem?
#adoracja
5
@Kompletny Atencjusz musi wziąć się w garść i wygrać za rok.
2
@SylwekFCB z dubbingiem :/
Głos Jordana to Tuvok ze stra Treka czyli Marcin Tronski
3
@Hiacynk umiejętnościami nie
3
Przy stuletniej mogile
Prostak pewien i cham
Dla zmarłego zaśpiewał:
"Sto lat nie żyje nam".
Słysząc to starowinka
Laską swą w łeb go trzasła
Teraz śpiewa pod nosem,
Że mu gwiazda już zgasła.
Tłum fetował staruszkę,
Bo jej czyn był wspaniały,
Poszedł za nią do domu
I jej przepił dom cały.
Potem była żałoba
I w parafii, i w szkole,
Bo ten domek przepili
Do cna, lecz metanolem.
Babcia siedzi za bimber
I za chama pieśniarza,
Reszta ziemię dziś gryzie,
Tak czasami się zdarza.
Morał z całej tej bajki
Jest już jasny dla Ciebie?
Na cmentarzu nie śpiewaj,
Chyba że na pogrzebie
I choć zmarli umarli,
Wiele miej ostrożności,
Bo się dziwne zdarzają
Zbiegi okoliczności.
Parlicki
3
Gdyby ktoś tego nie nagral, byloby trudno w to uwierzyć.
Roger Federer
2
Jeśli szukacie świetnie dobranej , często nie oklepanej muzy , to polecam Wam Radio Soma FM i różne półeczki gatunkowe lub nastrojowe - jest w czym wybierać .
https://somafm.com/player/#/all-stations
0
Czy prawdziwy mężczyzna moze używać autouzupelniania w telefonie?
2
A przy tym się można pobawić
De La Soul
Deee Lite
0
@BlaseR9 chyba najbardziej zależy od ekipy , która jest na imprezie .
My ostatnio tańczyliśmy do 4′33″ Johna Cage ;)
0
@NGTRX zlego człowieka z fajerwerkami może powstrzymać tylko dobry człowiek z fajerwerkami.
0
@emeu zastanawiał się nad Jomami.
3
@emeu trzeba dodać , ze kupił po przecenie u @Janiama na Półwiejskiej.
0
@itmustbejoke kiedyś to byli trenerzy , teraz to tylko się wypalają . :)
0
@Transu96 ważne by śledź nie był w śmietanie.
0
@SeeleyBooth wstydzę się trochę