0

@Nano22 @Oddajpada @PanZagadka @KamQiX
ja konczylem Pajerito, a zaczynam Krausem

0

@KamQiX no i nawet patriotycznie :)
@PanZagadka mate green ktorej firmy?

2

Fajne sa te rytualy (swieckie tradycje) w Nowy Rok. Muza (top lista Trojka), skoki (chociaz juz dawno nie ogladalem), dobre zarcie, wieczroem pilka lub tenis pograc.
A u Was co tam? Ma baca cala wiecznosc by wyleczyc kaca?

0

@emeu juz Oliver Bierhoff chcialem pisac,

0

@Nano22 Kurupi czy Colon?
@Oddajpada to chyba jest przepakowana Pipore?

4

@emeu Laurent Blanc

1

Do wszystkich poyerbanych.
Jaka yerba konczyliscie 2019, a jaka zaczynacie 2020?

5

Bicie dzwonow w High Hopes..

0

@kerouac tak.

3

Baby I'm gonna leave you. Kolejny banalny tekst, ale muza przezacna.

1

@lucas/catalan bardo dobrze ocenie

5

Kaschmir LED Zeppelin ...

0

@VamosRakieta bedziesz wstawial ?

1

@VamosRakieta Kurde , dobrze , ze przypominasz

Świetne utwory , ale bardzo daleko

1

@lucas/catalan chyba, oprócz @kerouac jestes użytkowniem , na którego nowy awatar czekam zawsze z niecierpliwością.
Kto tym razem?
#adoracja

5

@Kompletny Atencjusz musi wziąć się w garść i wygrać za rok.

2

@SylwekFCB z dubbingiem :/
Głos Jordana to Tuvok ze stra Treka czyli Marcin Tronski

3

@Hiacynk umiejętnościami nie

3

Przy stuletniej mogile
Prostak pewien i cham
Dla zmarłego zaśpiewał:
"Sto lat nie żyje nam".

Słysząc to starowinka
Laską swą w łeb go trzasła
Teraz śpiewa pod nosem,
Że mu gwiazda już zgasła.

Tłum fetował staruszkę,
Bo jej czyn był wspaniały,
Poszedł za nią do domu
I jej przepił dom cały.

Potem była żałoba
I w parafii, i w szkole,
Bo ten domek przepili
Do cna, lecz metanolem.

Babcia siedzi za bimber
I za chama pieśniarza,
Reszta ziemię dziś gryzie,
Tak czasami się zdarza.

Morał z całej tej bajki
Jest już jasny dla Ciebie?

Na cmentarzu nie śpiewaj,
Chyba że na pogrzebie
I choć zmarli umarli,
Wiele miej ostrożności,
Bo się dziwne zdarzają
Zbiegi okoliczności.

Parlicki

3

Gdyby ktoś tego nie nagral, byloby trudno w to uwierzyć.
Roger Federer


2

Jeśli szukacie świetnie dobranej , często nie oklepanej muzy , to polecam Wam Radio Soma FM i różne półeczki gatunkowe lub nastrojowe - jest w czym wybierać .

https://somafm.com/player/#/all-stations

0

Czy prawdziwy mężczyzna moze używać autouzupelniania w telefonie?

2

A przy tym się można pobawić

De La Soul



Deee Lite

0

@BlaseR9 chyba najbardziej zależy od ekipy , która jest na imprezie .
My ostatnio tańczyliśmy do 4′33″ Johna Cage ;)

0

@NGTRX zlego człowieka z fajerwerkami może powstrzymać tylko dobry człowiek z fajerwerkami.

0

@emeu zastanawiał się nad Jomami.

3

@emeu trzeba dodać , ze kupił po przecenie u @Janiama na Półwiejskiej.

0

@itmustbejoke kiedyś to byli trenerzy , teraz to tylko się wypalają . :)

0

@Transu96 ważne by śledź nie był w śmietanie.

0

@SeeleyBooth wstydzę się trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?