1

@Hushovt critters

0

@MarioVeB! Mad Max 1-3 . Często w Swieta lecial

0

0

Trochę inna kolęda pana Ratajczyka. Christmas Mourning


0

@Janiama oo i magazyn darmowy :)
94 rok - slaby z Ciebie kibic - nie widać smutku po porażce z Milanem, a to zaledwie kilka miesięcy wcześniej.

2

Święta ala Ojciec Chrzestny.





0

@SeeleyBooth @Transu96 @damianex10 @AllBundy
Wędkarze , koza pospolita coś wam mówi ?

0

Zagadka .
U mnie dziś nie tylko karpik, ale też koza.

0

@kenneth99 niestety nie . Gardzi

2

@kenneth99 23 ;) czyli wiek M. Jordana

4

@kenneth99 trzeba się znaleźć w jednej rodzinie. Moja siora jest wolna .

6

Gorąco w tej czapie, a i przy wigilijnym stole nie wypada.

3

@Kajtek77 to z tej slynnej pizzerni

1

@dontripe dokladnie - oprocz tego Telefon calkiem spoooko

1

@dontripe automat kiepsko , tak.
Z tego co wyczytałem , to Redmi 7 nie obsługuje 5 hgz - mega dziwne w sumie

1

@dontripe od tego się Problem. Zaczął - 2,4 słabo dziala - wiele sieci sąsiedztwie , które się zaklucaja.

Próbowałem 13 kanalow i nie jest lepiej.
Dlatego podzielilem sieć na dwie. Na5ghz śmigają tu Ajfony, Redmi note 4 i Samsung, ale nie Redmi 7 . Kota można dostać

1

@Gappeq masz 7 czy Note 7 ? Jaka wersja oprogramowania?
Tutaj jest pokazane , że nie obsługuje
https://c.mi.com/thread-2701058-1-0.html

0

@kamiVeB czarna koszula nie ma charakteru żałobnego wręcz przeciwnie

2

@8Iniestazo8 tacy ludzie nazywają się snobami , a ich macki wybiegają daleko poza temat lyskacza.
Gdyby nie oni wiele np obrazów z bezcennych stało by się tylko tymi z cena i do tego mniejsza.

0

@Hushovt sknerus McKwacz

0

@8Iniestazo8 Rzemieślniczy” znaczy „przepłacony”

Bourdain na każdym kroku podkreśla, że jest prostym człowiekiem. Jego brak ogłady to nie żadna poza, a właśnie wynik bezpośredniości i totalnego olewania konwenansów. W trakcie swych podróży dookoła świata, kucharz miał wystarczająco dużo okazji, by próbować produktów regionalnych, które w krajach zachodnich przeżywają ostatnio swego rodzaju odrodzenie. Ciężko się więc dziwić, że nie znajdują one uznania w oczach Bourdaina.

Kraftowe piwo jest dla hipsterów

Oczywiście nie ma co generalizować – zawsze najważniejsza jest jakość. Problem, który zauważa Anthony, to brak wyraźnej różnicy jakościowej względem ceny. Innymi słowy, wiele wyrobów rzemieślniczych nie odbiega znacząco od ich „normalnych” wersji. Oczywiście poza tym, że są droższe. A wśród „crafterów” wszelakiej maści, nasz bohater szczególnie nie przepada za jedną grupą…

Każdy snob to dupek, zwłaszcza gdy dorwie się do piwa

Anthony Bourdain mówi wprost: snobizm to zło, które trzeba wyplenić. Pech chciał, że uwielbia on piwo. To sprawia, że często naraża się domorosłym browarnikom oraz piwnym geekom, których podniebieniom dane było skosztować takich gatunków piwa, o jakich pewnie nawet nie słyszałeś. To ich wypowiedzi w przemądrzałym tonie powodują, że za takimi ludźmi Bourdain nie przepada. Niezależnie czy mowa o „crafterze”, barmanie czy przemądrzałym dupku (tfu, „piwnym snobie”) – ich pyszałkowate podejście i patrzenie na normalnych ludzi z góry, utwierdza jedynie w przekonaniu, że nie warto wdawać się w jakiekolwiek dyskusje. Koniec końców najlepsze piwo, to zimne piwo!

0

@Nano22 Stalin mi dal kiedys cukierki , a Jezus nic

0

@Hushovt niektóre kaczory są fajne - np Piotr " ukrywam twarz " Kaczkowski

1

Juz od wczoraj mecze się nad tym redmi 7 i brakiem 5ghz- zmieniam kanały , region komórki i nic .
Ląduję nawet w obcych forach , ale tam proponuje typowe rozwiązana

Prueba a resetear el router

4

Życie pędzi, podobnie jak la Rambla. Składamy kurtuazyjnie życzenia, dyskutujemy o prezentach, marzeniach, ale przy tym zgiełku nie możemy zapomnieć o prawdziwym znaczeniu tych świąt:

https://img15.demotywatoryfb.pl//uploads/201812/1545656597_ohts9j_600.jpg

1

@Munio Ratajczyk :)

1

Last Christmas Cover !
(Stereo)Type O Negative


0

@deyna2018 Go to your Google Account.
On the left navigation panel, click Data & personalization.
Under "Activity controls," click Manage your activity controls.
Turn off the activity you don't want to save

3

@pinasmeister kozak jakich mało

4

@deyna2018 pornole wyszukuj w duckduckgo w trybie incognito ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?