0

@kenneth99 Chcialem, ale wstyd siostry wzial gore. Pytalem @IronSanHybrid i podobno na pornhubie bardzo popularna jest kategoria "shy".

0

@MesQueUnClub_87 hehe. Nie dyskutuj, bo w kacie bedziesz stal.

0

@kenneth99 jak to???

2

0

@kenneth99 A robiles tego typu ankiety lub podobne akcje?

0

@kenneth99 ludzie sa podli, a pewnie wolne miejsce zostawili przy stole dla zbakanej duszy.

0

@kenneth99 O dzieki.
W swieta? Toz nieludzkie jest.
w sumie od razu powinno byc powiadomienie, ze abonent niedostepny.
The person you are trying to reach....

0

@Skaramuczi no juz nie moge edytowac, Literowki, mam ich sporo, ale czuwasz, wiec jest ok.

1

Oficjalnie! Nirvana przebila bariere miliarda wyswietlen.



https://66.media.tumblr.com/d55c1e6c0ceccbfb02c2474172a78f35/tumblr_ovzi6zTvuZ1wsmd3co1_400.jpg

1 bilhão de views, quem é BR curte aqui só pra saber quem ainda tem um bom gosto musical!

3

W Anglii niby Boxing Day, a tylko w pilke graja. ;/

jakies linki to tego boksu?

0

@YoNoEntiendoNada @pinasmeister znalem te historie i przesknanowalem tylko tekst. zle zrozumialem - myslalem, ze akcja tzn smierc, miala miejsce 2007 roku.
mea culpa

0

0

@pinasmeister To mial go jeszcze z barcelonskich czasow.

0

@Odesseiron Ktos wczoraj lub dzis, polecal film fabularny opowiadajacy o tej tragedii.
Tytul. "Niemożliwe"

1

@BarcaInfo A moze Zlatan to powiedzial?

0

@AmigoBlancos Tym mniej. Tym sie po prostu chwalisz :)

2

@RichardWinters pewnie , że masz prawo .

Dyskusja i tak krąży wokół tego , że Amigo i Mario za sobą nie przepadają .

0

@AmigoBlancos lekka :) - jestes prezciez na stronie Barcy.

0

@Nano22 Robert de Niro we "Wscieklym Byku"?

0

@RichardWinters Sorry, ze sie wtracam, ale to jego opinia. Nie mowimy tu nawet o nauce, tylko o odczuciu w stosunku do zawdonika. @MarioVeB! uwaza, ze tamci byli lepsi od Zidana i spoko. Romario tez uwaza, ze jest lepszy od Messiego i Maradony i spoko.

0

@AmigoBlancos Dlatego napisalem, ze lubisz male prowokacje - tak bylo tez z avaterm uciszajacym Camp Nou - Raula.
Jakby sie ktos uparl, to podczepi Twoj post wlasnie pod prowokacje (taki test), ale nie ma chyba w tej dyskusji donosicieli.

ps. z drugiej strony nikt nie mowi, ze relacje na lini kibice Barcy i Realu maja byc wygladzone, bedace kolkiem adoracji. Kibicowanie polega na scinaniu sie itd, ale nie mozesz wtedy wyjezdzac z testami o hejterach czy czyms podobnym.

0

@FC1899Barca @AmigoBlancos uwazam, ze wszyscy wymienieni, to topowi pomocnicy wszechczasow. czy to ze wzgledu na gracje, czy inne walory. po prostu czolowka. Mozna sie spierac, kto do jakiej druzyny bardziej pasuje, w ktorych sytuacjach by sie lepiej zachowal itd, ale nie podzielam zdania, ze Zidane to poziom wyzej, no chyba, ze jako trener bo ma 3 LM z rzedu ;)

0

@Encore mowili chyba na niego min. Brazylijczyk.

1

@FC1899Barca az poziom?

0

@tristan87 to tez dopisalem. W historii Realu scisla czolowka, na swiecie scisla.
Ah ten @amigos lubi po prostu lekkie prowokacje

5

@AmigoBlancos Najbardziej to nie, ale w czolowce na pewno, I pisze to nie darzac Zidana szczegolna sympatia - lagodnie mowiac.
Tanczyl z pilka skubaciec, do tego waleczny, mial wszystko.

ps. w histoii Realu to juz scisla czolowka

0

@MesQueUnClub_87 gapie rozejsc sie, idziemy na priv :)

0

@Odesseiron @Danny Gaucho napiimy sie za 500 plus ! Zdrowie ! Kaczor to zło

0

@Odesseiron znowu udajesz tego , który się nirdomysla .
Zaraz napiszesz , że nie masz na cos tam czasu , bo jesteś jedyną zywicielem rodziny .
Przyhamuj i tyle .

Napilmy sie, Polej

2

@Odesseiron aha, to mało piszesz z Gaucho o alkoholu ? Przecież niedawno ktos to Wam zarzucił ,
Jesteśmy niedaleko Wschodu , wiec chwalenie sie alkoholizmem leży w naszej naturze ?
Przesadzacie i tyle , a potem wstawiasz jakieś statystyki

Poczekaj zaraz wyjmę kij

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?