0

@DonCarletto Żartt żartami ale ten ostatni to na PS by wam się bardziej przydał :p

0

@Dejvo Pieprzył tak bardzo, że chce do Barcy dołączyć a.u nas każdy się napalił, oszukał wszystkich kosztem kontraktu większego w Bilbao, niech sobie tam już siedzi i zostanie zapomniany jak jego brat, który nigdy nic sensownego w tym klubie nie wygrał....

0

@alone49 Może u Flicka by coś mu się kliknęło i by jak w BvB wymiatał ;)

1

Jason Sancho, może u Flicka coś mu przeskoczy, ewentualnie Rashford albo Doku..

1

@KierownikLucas Już mięlismy na LS próbkę Olmo i Ferrana na skrzydłach w poprzednim sezonie i dziękujmy bardzo.. Oboje lepiej się czują w środku ataku niż na bokach.. Alvaro to 9 a Balde to LO

0

Hmm a gdyby Jadona Sancho sprowadzić?, może Flick by go naprostował ;>

0

@RosjaninBut Tylko, że poza Nico, który został, tym właśnie Rashfordem i Luisem Diazem, który pewnie z powodu śmierci Joty zostanie nie ma nikogo konkretnego..

0

@MateS Yamal to powinien go w środku nocy samego nawalonego zostawić i nagle zerwać kontakt z tą chorągiewą.

12

Po fatalnym wypadku Diogo, Luis pewnie zostanie. Szykuje sie 8 z rzędu sezon bez LS.

3

@robsesh Historia o nim zapomni jak o jego Bracie, ktory zasiedział się w Bilbao.

0

@Dejvo Wielka Pompa, już tu niby chce tak przejść bardzo do Barcy, już wszystko niby załatwione, po czym z rana czytamy, że sobie jednak zostaje w Bilbao do 2035 conajmniej :')

0

@WaWrzu I co z tego skoro na tym skrzydle zrobi 1 drybling na mecz i pokazuje się na skrzydle 2 razy w meczu To żadne skupianie się na skrzydle tylko granie jak wolny elektron, tam jest dziura którą łatać sam Balde a jak Balde nie było tylko toporny Martin to z Interem było przewalone, sam Yamal nie bedzie nas woził znowu cały sezon. Na Lewe Skrzydło jak są opcje jakie sa to bym proponował Doku albo wypożyczenie Rashforda bo pewnie Diaz zostanie po śmierci Joty.

0

@WaWrzu Ale Raphinha przecież gra jako wolny elektron.

0

@ViscaelBarca2007 Przede wszyskim kogoś kto bedzie na Lewej się ścigał i grał na Lewej. Raphinha widać było wiele razy, że nie ma.zachowania typowego LS i zamiast pruć na bramkę bez sensu podawał

0

@Dejvo Podniecamy się bo to jest dobre porno. Dawno nikt Barcy taki nie wyruchał.

0

@ViscaelBarca2007 Odniezależnić się była szansa z Nico, jedynie Doku by w tej kwestii był spoko opcją Diaz zostaje po śmierci Diogo a Rashford jest bardzo chimerycznym zawodnikiem.

1

Może zamiast Nico to Nicola ale Zalewski? ^^

0

@WaWrzu Słowo klucz. Bliżej mu do Raphinihi niż Nico, mamy jeszcze takiego Olmo, oraz Fermina, którym też bliżej do Raphinhi niż Nico a nam właśnie potrzeba takiego profilu jak Nico..

3

@ArcziArtt Olmo miał wywalone i cieszył się pięknym sezonem a ten w Bilbao bedzie się cieszyłem góra z CDR i że sobie pogra 5 meczów w CL ^^

0

@Dejvo Bo nie bedzie. Diaz zostanie w LFC zapewne bo Diogo miał przykry wypadek, jedynie może Rashford.

0

@ViscaelBarca2007 Oduzależnić? Ćwiąkała pokazał statystyki Dryblingów i pojedynków i Yamal jako jedyny szarpie z Barcelony w tej kwestii.. Kto ma zrobić poza nim różnice kiedy potrzeba, Nico niewiele ustępował mu pod tym względem, Raphinha za to 3x mniej Dryblingów miał średnio od niego. Jak te Geatfe czy inne Autobusy znowu nam postawią mur 11 na 20 metrze bedzie męka.

0

@WaWrzu Na papierze a ile tam spędzał czasu i ile się pojedynkował? Nie potrzeba nam kolejnego piłkarza, który z lewej idzie do koła środkowego.

0

@Lanosss Ja myślę, że jesteśmy teraz w czarnej dupie i jak nie bedzie nikogo na LS to pozostaje nam modlić się o zdrowie Olmo i Yamala.

0

@Walpiano Tym którym rzucili w figo?

0

@directedbyfcb Raphinha nie kiwa się na Lewej Stronie.

1

@ViscaelBarca2007 Ten Skrzydłowy to już od chyba 8 lat nie jest widziany, epizod zaliczali tam tylko Fati i Dembele, których notabene już nie ma, kolejny rok bez LS to bedzie masakra i liczenie na Yamala tylko...

1

@tbas Od lat co roku to samo :')

3

Pierwsze trofeum dla Realiku i odetchnięcie z ulgą, że Trentem nikt nie bedzie kręcił na Lewej bo tam nikogo nie bedzie haha

0

@Lanosss Nie mięli wyobraźni, że Raphinha to pomocnik bardziej niż pozycja Nico i Flick to może fajnie poukładać bo przyzwyczailiśmy sie do 4-3-3 ale to nie zmienia faktu, że i tak zostajemy bez LS.

0

@WaWrzu Nie potrzebna nam kolejna 10.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?