Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor Muły to nadal marka, ktora mimo wszystko przyciąga a tam w każdej chwili może być lepiej. Sancho taki obiecujący talent czy Antony poszli tam jednak w młodym wieku po tym jak robili show w BvB i Ajaxie a to, że się odbili bo Man Inited obecnie jest jak Melina gdzie złoto wśród syfu i brudu nagle zmienia się w tombak cóż..
1
W sumie to dobra decyzja. Koleś non stop operuje kolana, zaliczył zjazd i nie wiem czy przypadkiem lekarze klubowi doradzili Lapciowi i Deco żeby sie z nim rozstać.
0
@Murazor Nie przeszkadza to Caicedo, Enzo, Sancho w pobycie w Chelsea czy De Ligtowii Bruno w Mułach.
1
Pewnie znając życie wyląduje w United albo w jakimś Liverpoolu czy Bayernie albo City czy Chelsea...
0
@DonAndrzejos figo zrobił dużo gorszą rzecz, Dembele od zawsze w Barcy był naszym "Kalim" który odpalał 5 lat i sprawiał same problemy, każdy chciał się go pozbyć i sportowo na najważniejsze mecze nie dojeżdżał mu łeb, figo to była postać jak obecnie Yamal czy Rapha czyli koleś, mtóry był Top gwiazdą i kapitanem, który pod osłoną nocy odwalił debilizm i w ostatecznym rozrachunku uciekł za pieniędzmi do wroga.
1
@Kessie Pociągiem nawet 3h
1
@Barca_Big_Moment Jak Obelix.
3
@Sulimo I Korea Północna.
2
@macio_944 Oni mi się z Materlą i Mannem kojarzyli hahaha
1
@Barca_Big_Moment A poźniej wpadł do kociołka kiedy był mały i stał się afro.
1
@Rifek Będzie co ma być, co roku jest to samo a wychodzi tak, że i tak temat wałkowany 2 miesiące upada..
0
@ViscaelBarca2007 Jak bedzie teraz dostępny Bernal i Casado Pedri bedzie częściej może rotowany. Dla mnie obecnie hierarchia wygląda na 8 następująco.
Pedri
FDJ
Gavi
Casado
Bernal
0
@betonito Rapha na 9? Bardziej Olmo.
0
@ViscaelBarca2007 Pedri i tak bedzie Titularem, Frenkie pewnie też, Gavi bedzie zmiennikiem, Fermin ma najgorzej bo musi z Olmo walczyć o skład i Raphą ale on kocha klub więc jak dostanie minuty też spoko, Eric może natomiast obskoczyć 3 pozycje i pewnie bedzie już szykowany do gry obok Cubarsiego bo Inigo nie da rady już tyle grać a poprzedni sezon pokazał, że potrzebna jest szeroka ławka..
1
@MOLESTA Nie zmienia to faktu, że u nas znowu jest dużo hałasu a konkretów póki co nie ma a poźniej budzimy się w Sierpniu i sprowadzamy na gwałt zawodnika.
1
@Rifek My ich ale teraz wzmacniają sie i mają nowego trenera. Zobaczymy co przyniesie nowy sezon, ale mnie chodziło bardziej o to, że tam są konkrety a u nas plotki całe okienko.
0
@Seledynowy On i tak wiecej poza grą niż w grze.
1
@MOLESTA @Cule1234 Tylko, że tam już mają 3 nowych zawodników a Barca póki co ani jednego.
4
Wincyj plotek transferowych a na końcu pozostaje niesmak i na szybko robione wzmocnienia, za to Madrycioki bez pierdzielenia kolejnych zawodników sobie kupują a tu? 45 nazwisk, 1-2 gorące a przychodzi nagle ktoś z czapy albo nie przychodzi nikt :')
0
@cules100pro Ale z Rodrygo i Vinim wyszli spoko, Endrick póki co idzie za to drogą Roque a Reinier cóż... Podobno miał mieć potencjał Pedriego no jednak jak się okazało nie dojechał.
0
@Hasszz Tylko, że on gra w Rzemieślniczym Bilbao Erniego a w repce Hiszpanii, ktora gra bardziej ofensywnie już wygląda kozacko. Nie zapominaj, że mamy trenera który potrafił z takiego topornego Martina zrobić solidnego zmiennika, który nawet zaliczył 2 asysty z Interem a z Raphy, Pedriego czy Lamine'a zrobił Bestie z resztą z Inigo też. U Flicka jedynie Fati nie podniósł poprzeczki.
1
@Sysia11 Nie wiem oni tam mają kompleks na punkcie Leo.
0
@Hasszz Boisz się, że bedzie twoim Trencikiem kręcił?
0
@cules100pro I to za taki gruby patos, ale on według mnie odpali. Tylko do Barcy kupujemy wynalazki za gruby hajs i odrazu je wyrzucamy za 20-50% tego co za jegomościa zapłaciliśmy...
0
Spotkać się zawsze można..
0
@mekston Aaa jeszcze był Trynkiewicz..
1
@mekston I każdy z nich się odbił od klubu, jeszcze były przerzutki Shimano i Król Rabony Quaresma... Fatalnie wspominam Portugulców w tym klubie aaa no i wiadomo, ten, którego imienia i nazwiska nie wolno wypowiadać.
0
@PatrykBarca Powie "Cristaino" i cyk ława albo brak powołania w Repce, Powie, że Messi i cyk ława w Realu. Będzie musiał mówić Pomidor.
0
@daniel32778 Zwłaszcza, że Dzięki Bogu nie ma w drużynie ani jednego Portugulca.
1
@mekston Przecież w Hiszpanii mają już ckujsena.