0

@Eto'o9 R10 Jednym z 3 i to najlepszym, którym się interesujemy a do tego coś można ugrać na Agencie.

0

@Cule1234 ich wpadną po Olmo. Dają 55-60 mln i papa

0

No kto by się spodziewał, że tak bedzie... Znowu się szykuje pchanie wszystkiego Yamalem na PS a na LS Balde jedynie rajd i wrzutka a jak wypadnie to LS martwa z Martinem...

0

@kodi77 Moje kondolencje :(

0

@Faro Rudy Feller.

1

Laporta i Flick oglądali wczoraj pewnie mecz...

2

@mekston Za pierwszym razem rzuciło mi się w oczy zamiast " Silny ten gem Saby" to "Slim that Shady" hahahahaha

0

@Roobo XP Home to była masakra... Miałem i pamietam jakie były z nim problemy... Zazdrościłem znajomemu, który miał w tym czasie 98 xD

4

@Faro Podobny do Messiego jak Borys Budka do Jasona Stathama.

5

@Encore I rozdanie ZP za 2020 rok, która miała Lewy otrzymać.

0

@Eto'o9 R10 Oczywiście ale Janusz nie przegapi okazji, żeby zmasakrować hahaha. Albo to hahaha


10

Są plusy tego, że Barca nie bedzie brała udziału w tym cyrku.

1

@arasz1819 Co nie zmienia faktu, że śmieszne to wyszło :p

14

A ten znowu masakruje hahahaha


0

@regatta52 Oby nie Laporta.

13

Ter Stegen niech tak nie broni bo Laporta za chwilę się na niego nabierze i pomyśli, że nam bramkarz jest niepotrzebny.

5

Firmowa akcja Semedo. Sprint 30 metrów, kółeczko z piłką i podanie do tyłu :D

0

@Murazor Tylko, że Neymar i Mwssi mięli bajeczny drubling i potrafili wrzucać na karuzele rywala Raphinha nie robi tego, on bez piłki lepiej gra

0

@partymaker Niemiecki Iniesta

6

@blakkudium I Balde. Można narzekać na niego było zwłaszcza pod koniec ale do wielu dobrych rzeczy się przyczynił i koniec końców był lepszy od Setiena, tamten dziad to największe nieporozumienie w historii chyba klubu...

5

@blakkudium Jedno z największych osiągnięć Koemana, który go chciał zostawić, pewnie gdyby Sołtys został odesłał by chłopaka do Bayernu bo wolał by Pjanicia i Vidala...

0

Pytka Pytka, zejście do środka i strzał Rollovera. Już nikt sie na to nie na biera

0

@GTBTP Do Choroszczy wysłać...

3

@BulaKG Z City obecnie jedynie chyba tylko by nam się Doku przydał.

1

Isco i Verratti Hmm nie sądzę, że by ich obecnie posadził gdyby tamci znowu mięli po 24-25 lat, tak jak obecnie Frenkiego niżej, czy Fermina czy Olmo. Musi trochę poprawić się w kreacji i z piłką przy nodze a ma ku temu predyspozycje co wielokrotnie pokazywał.

1

@kryhaa Wolał bym kobiecą pomocną dłoń hehe

4

2

@Luciano99 Pomocną ręke ale mam nadzieję, że nie Kessiego.

0

@Murazor Nie grał, Raphinha wiecej w środku za napastnikiem był niż biegał na Lewej, tam była dziura a z takim zawodnikiem jak Martin to ta strona nie istniała. Nie mamy LS o profilu Viniego, Nico czy Doku w drużynie, który zrobi różnice z piłką przy nodze a Rapha lepiej się czuje w środku za napastnikiem niż na skrzydle.

0

@Lokusekpl I tak nikt nie zakładał zbyt wiele przed sezonem a takim składem Flick wykręcił genialny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?