Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eto'o9 R10 Jednym z 3 i to najlepszym, którym się interesujemy a do tego coś można ugrać na Agencie.
0
@Cule1234 ich wpadną po Olmo. Dają 55-60 mln i papa
0
No kto by się spodziewał, że tak bedzie... Znowu się szykuje pchanie wszystkiego Yamalem na PS a na LS Balde jedynie rajd i wrzutka a jak wypadnie to LS martwa z Martinem...
0
@kodi77 Moje kondolencje :(
0
@Faro Rudy Feller.
1
Laporta i Flick oglądali wczoraj pewnie mecz...
2
@mekston Za pierwszym razem rzuciło mi się w oczy zamiast " Silny ten gem Saby" to "Slim that Shady" hahahahaha
0
@Roobo XP Home to była masakra... Miałem i pamietam jakie były z nim problemy... Zazdrościłem znajomemu, który miał w tym czasie 98 xD
4
@Faro Podobny do Messiego jak Borys Budka do Jasona Stathama.
5
@Encore I rozdanie ZP za 2020 rok, która miała Lewy otrzymać.
0
@Eto'o9 R10 Oczywiście ale Janusz nie przegapi okazji, żeby zmasakrować hahaha. Albo to hahaha
10
Są plusy tego, że Barca nie bedzie brała udziału w tym cyrku.
1
@arasz1819 Co nie zmienia faktu, że śmieszne to wyszło :p
14
A ten znowu masakruje hahahaha
0
@regatta52 Oby nie Laporta.
13
Ter Stegen niech tak nie broni bo Laporta za chwilę się na niego nabierze i pomyśli, że nam bramkarz jest niepotrzebny.
5
Firmowa akcja Semedo. Sprint 30 metrów, kółeczko z piłką i podanie do tyłu :D
0
@Murazor Tylko, że Neymar i Mwssi mięli bajeczny drubling i potrafili wrzucać na karuzele rywala Raphinha nie robi tego, on bez piłki lepiej gra
0
@partymaker Niemiecki Iniesta
6
@blakkudium I Balde. Można narzekać na niego było zwłaszcza pod koniec ale do wielu dobrych rzeczy się przyczynił i koniec końców był lepszy od Setiena, tamten dziad to największe nieporozumienie w historii chyba klubu...
5
@blakkudium Jedno z największych osiągnięć Koemana, który go chciał zostawić, pewnie gdyby Sołtys został odesłał by chłopaka do Bayernu bo wolał by Pjanicia i Vidala...
0
Pytka Pytka, zejście do środka i strzał Rollovera. Już nikt sie na to nie na biera
0
@GTBTP Do Choroszczy wysłać...
3
@BulaKG Z City obecnie jedynie chyba tylko by nam się Doku przydał.
1
Isco i Verratti Hmm nie sądzę, że by ich obecnie posadził gdyby tamci znowu mięli po 24-25 lat, tak jak obecnie Frenkiego niżej, czy Fermina czy Olmo. Musi trochę poprawić się w kreacji i z piłką przy nodze a ma ku temu predyspozycje co wielokrotnie pokazywał.
1
@kryhaa Wolał bym kobiecą pomocną dłoń hehe
4
@Azazel_Pazuzu Jahwe
2
@Luciano99 Pomocną ręke ale mam nadzieję, że nie Kessiego.
0
@Murazor Nie grał, Raphinha wiecej w środku za napastnikiem był niż biegał na Lewej, tam była dziura a z takim zawodnikiem jak Martin to ta strona nie istniała. Nie mamy LS o profilu Viniego, Nico czy Doku w drużynie, który zrobi różnice z piłką przy nodze a Rapha lepiej się czuje w środku za napastnikiem niż na skrzydle.
0
@Lokusekpl I tak nikt nie zakładał zbyt wiele przed sezonem a takim składem Flick wykręcił genialny wynik.