Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matheu12 W Barcy i tak na LS siadł jak złoto.
3
A z nami Sommer tryb Casillas ja piernicze...
0
@Encore Mają szybki przód i dobrego bramkarza i to jest kluczowe.
0
@tbas Yamal gra na PS głównie na LS grał Raphinha chociaż grał to za mocne słowo bo głównie siedział w środku i dublował się z Olmo czy Ferminem..
1
@macio_944 Jak w końcu kupimy LS, Bramkarza i kogoś solidnego chociaż na drugiego LO to jest szansa na jeszcze lepszy sezon.
0
@tbas Na LS też gra.
0
Aaa idź pan w uj... Mogliśmy go kupić to Laporta uparł się na Szklanke za podobną kase i to na pozycję na którą mamy Fermina i Raphe.... szkoda strzępić...
2
Paryż dzisiaj czeka Huragan bo rusza na miasto oddział Uruk-Hai.
3
Nawet mają Magistra Muzyki na bębnach grał.
1
@Comentateiro Można gdybać co by było gdyby Balde grał zamiast tego kloca np czy Araujo nie wlazł tylko Christensen ale to już uj......
1
@Faro Inter widać też jest zmęczony sezonem. Oni robią za tło w tym meczu...
0
@CurryTheGoat30 Może.
0
@FabianekMrozek Nie byli w takiej samej. Z nami biegali teraz stojanov i brak pomysłu.
0
@Derean Nie byli beznadziejni. Z nami gryźli trawę i biegali a tutaj jak flak opadli i nic nie stworzyli sobie. Zespół jest zajechany i bez formy
2
@19Macio93 Chyba Petrodolary vs Antyfutbol
0
"Jakim cudem Inter nam wbił 7 goli?"
Kurna... Chyba byli w innej formie i mecz meczowi nierówny ja nie wiem... Z Nami grali jak o życie a obecnie to zajechany sezonem worek treningowy
0
@kubix05 Z Barcą byli w formie obecnie to zajechany trup.
0
@Gibbon_FCB Mecz meczowi nierówny. Inter jest w ujowej formie.
0
@Douglas Mecz meczowi nierówny a w międzyczasie wszystko się zmienia.
0
@cules100pro Głównie liczą się puchary i CL.
0
@Chriss9933 Nie był na wylocie, agent kombinował a że Dembele to menda to poszedł sobie za hajsem a Neymar? Gdyby ten parszywy Szejk nie wpłynął do Barcy z kasą to by Neymar został..
0
@cules100pro Wleźli sobie, dali kase i sobie poszli a cały ten Szejk pluje na Barce. Ja nigdy tego tworu nie poprę za te wszystkie zagrywki El Khalaifiego w naszą stronę.
0
@cules100pro Neymara, Dembele np
7
@piterheh86 Polibuda też musi się wyszaleć, przyszli Inżynierzy to są.
0
@cules100pro Wygra. ZP jest głównie za osiągnięcia drużynowe a nie indywidualne. Wygra CL to ją dostanie amen
1
@KrwawiaceoczyVEB Za Raphinhe a Raphinha na 10
0
@Encore Nawet nazwisko pasuje do klubu.
4
@cules100pro Do tworu, który ma nielimitowany budżet i od lat nam podkupuje pilkarz a Szejk pluje na nsz klub.. Super Wygrana..
1
@MsBarca Że nikt z Barcy nie zgarnie ZP.
1
@macio_944 Albo "Dobrze, że z nimi nie gramy bo by mnie zlinczowali na La Ramli gdybym takie gole zawalił w finale CL"