Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium A gdzie "mamy 15 lig mistrzów"? ;) na 2 miejscu hehe
0
@MesQueUnClub96 Stwierdzenie faktu to nie wyzywanie.
1
@Lionel_Messi10 Wsadzić na Wielbłąda i puścić mu orientalną muzyczkę na głośniku i wysłać w jedną stronę..
0
Wróciła Niwmiecka Statua i mecz w dupe :)
0
@Murazor Tu nie ma przesady, Ter Stegen jest koszmarny.
1
@norbi77 I z Inakim Peña na bramce.
1
@totalcrack Ja bym się ucieszył gdyby rozwiązali ten klub. Nie mogę patrzeć na tych zje.. i buraków na trybunach którzy włażą w rów Madrytowi, który uważa ich za zero.
7
Nie sądziłem, że to napisze ale obecnie bym był spokojniejszy na następny sezon z Peña na bramce niż Ter Stegenem..
0
@Dfd222 Ze Szczena w tym roku w La Liga nie przegraliśmy a wróciła Statua i mecz w łeb xD
0
To już nawet nie ręcznik.. To firanka ;')
0
Ter Sztalizmanenn. Ledwo co wrócił i już mecz w Pape :D
1
Real póki co 2pkt odrabia o kurcze jeszcze to przegramy :S
17
Mnie nie obchodzi, że Ter Stegen to kapitan dla mnie to Wojtek obecnie powinien być jedynką. Mats nie ma kolan a forma też słaba z resztą on przed kontuzją już odwalał cyrki
0
@FCB_dimiC Cała kadra.
0
@Tigermaus Powiem więcej to zajebisty zbieg okoliczności bo Mats już kaleczył przed kontuzją okropnie..
4
Patrząc na tego Ter Stegena to jednak dobrze, że wypadł na dłużej i wskoczył Wojtek bo jeszcze byśmy majstra przegrali...
1
@SinMistico Puigowi jego taktyczne braki i mniemanie o sobie nie pozwoliło się przebić.
1
@Kapitan hawk Edit. Gó*no odrobili! Hahaha
2
@Kapitan hawk póki co odrabiają 1 pkt ^^
0
Dobrze, że tacy ludzie nie decydują o transferach do tego klubu..
4
Ja już wgl zdążyłem zapomnieć piosenkę tego Austriackiego Kuzyna Sióstr Wachowskich, pamiętam tylko, że coś zawył i tyle z niego było ;]
0
@clyde To Jury to są na poziomie Hiszpańskich Sędziów.
0
@FcPortoFan1999 Ja tam dalej wierze ;>
1
@Sysia11 To Kuzyn Sióstr Wachowskich.
0
@FcPortoFan1999 W Skokach Narciarskich?
3
Pamiętam Lordi na Eurowizji, to było fajne :D
1
@Hindus Tego się nie da nie pamiętać, koleś zapisał się w historii jako chyba najgorszy wykonawca w historii Eurowizji
1
@clyde Jest mnóstwo lepszej muzyki niż te potłuczyny na Eurowizji i czasami lepiej założyć słuchawki i mieć wywalone na ten Kabaret :p
0
Ale ja tam się cieszę, że jakiś mamy progres. Pamiętam Rafałka Brzozowskiego i chyba każdy pamiętam co tam było ;>
4
Adolf znowu górą xD