1

@blakkudium A gdzie "mamy 15 lig mistrzów"? ;) na 2 miejscu hehe

0

@MesQueUnClub96 Stwierdzenie faktu to nie wyzywanie.

1

@Lionel_Messi10 Wsadzić na Wielbłąda i puścić mu orientalną muzyczkę na głośniku i wysłać w jedną stronę..

0

Wróciła Niwmiecka Statua i mecz w dupe :)

0

@Murazor Tu nie ma przesady, Ter Stegen jest koszmarny.

1

@norbi77 I z Inakim Peña na bramce.

1

@totalcrack Ja bym się ucieszył gdyby rozwiązali ten klub. Nie mogę patrzeć na tych zje.. i buraków na trybunach którzy włażą w rów Madrytowi, który uważa ich za zero.

7

Nie sądziłem, że to napisze ale obecnie bym był spokojniejszy na następny sezon z Peña na bramce niż Ter Stegenem..

0

@Dfd222 Ze Szczena w tym roku w La Liga nie przegraliśmy a wróciła Statua i mecz w łeb xD

0

To już nawet nie ręcznik.. To firanka ;')

0

Ter Sztalizmanenn. Ledwo co wrócił i już mecz w Pape :D

1

Real póki co 2pkt odrabia o kurcze jeszcze to przegramy :S

17

Mnie nie obchodzi, że Ter Stegen to kapitan dla mnie to Wojtek obecnie powinien być jedynką. Mats nie ma kolan a forma też słaba z resztą on przed kontuzją już odwalał cyrki

0

@FCB_dimiC Cała kadra.

0

@Tigermaus Powiem więcej to zajebisty zbieg okoliczności bo Mats już kaleczył przed kontuzją okropnie..

4

Patrząc na tego Ter Stegena to jednak dobrze, że wypadł na dłużej i wskoczył Wojtek bo jeszcze byśmy majstra przegrali...

1

@SinMistico Puigowi jego taktyczne braki i mniemanie o sobie nie pozwoliło się przebić.

1

@Kapitan hawk Edit. Gó*no odrobili! Hahaha

2

@Kapitan hawk póki co odrabiają 1 pkt ^^

0

Dobrze, że tacy ludzie nie decydują o transferach do tego klubu..


4

Ja już wgl zdążyłem zapomnieć piosenkę tego Austriackiego Kuzyna Sióstr Wachowskich, pamiętam tylko, że coś zawył i tyle z niego było ;]

0

@clyde To Jury to są na poziomie Hiszpańskich Sędziów.

0

@FcPortoFan1999 Ja tam dalej wierze ;>

1

@Sysia11 To Kuzyn Sióstr Wachowskich.

0

@FcPortoFan1999 W Skokach Narciarskich?

3

Pamiętam Lordi na Eurowizji, to było fajne :D


1

@Hindus Tego się nie da nie pamiętać, koleś zapisał się w historii jako chyba najgorszy wykonawca w historii Eurowizji

1

@clyde Jest mnóstwo lepszej muzyki niż te potłuczyny na Eurowizji i czasami lepiej założyć słuchawki i mieć wywalone na ten Kabaret :p

0

Ale ja tam się cieszę, że jakiś mamy progres. Pamiętam Rafałka Brzozowskiego i chyba każdy pamiętam co tam było ;>

4

Adolf znowu górą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?