Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Raczej chodziło o poziom Wirtza i Simonsa. Wirtz jest klasę lepszy.
0
@Stinger_ Dzieciaki w wieku 12 lat nie interesują się takimi rzeczami. Bardziej już 16-17 ale też nie jakoś bardzo, ale na przełomie 2001-2002 roku to mnie totalnie nie interesowało..
2
@MesQueUnClub_87 Aaa no i pamiętam jeszcze jak wolałem oglądać bajki niż jakieś Fakty, Wiadomości czy inne Wydarzenia np wolałem Pokemony, Dragon Ball, poźniej Bayblade, bajki na Cartoon Network czy Fox Kids a o polityce wiedziałem tyle co teraz wiem sterowaniu promem kosmicznym.
4
@MesQueUnClub_87 Sprawdziłem te komentarze no i rzeczywiście. Ja w wieku 12 lat wręcz nienawidziłem polityki, jak rodzice włączali jakieś kanały polityczne to odrazu się wkurzałem, jedynie co wiedziałem to tyle, że Miller rządzi, natomiast w wieku 12 lat wolałem np kupić sobie w sklepie loda Magnum czy wyjść na rower albo na hulajnkge, albo pograć w piłkę czy na kompie niż interesować się co zrobiło SLD wtedy, co zrobiła Unia Wolności czy inne ugrupowanie, no i charakter pisma też widać, że to 20-20+ bardziej niż 12 latek.
1
@Luciano99 Ale co tutaj udowadniać, skoro jawnie on prowokuje i szuka poklasku :p
1
@Jakchcesz I zwolnił Flicka bo Mateuszek bedzie miał cały rok depresję..
0
@Eto'o9 R10 Kiedy mówił udowej akurat ktoś młot pneumatyczny na chwilę włączył i usłyszał tylko "Marc jest w ... formie"
4
Dobrze, że to nie on o tym decyduje..
0
@Arekvip pytanie tylko czy by się pomieścił z Don Andresem i Xavim w jednym zespole.
1
Teraz to będą mięli problem Biali, chociaż może odpali pod wodzą Xabiego Arda Guiler.
3
Zostawienie Erica to był jeden z najlepszych transferów Letniego Okienka. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej bo przyda się, mało który piłkarz obskoczy 3 pozycje na conajmniej solidnym poziomie i nie bedzie marudził.
3
Miał człowiek nosa do wgranej kogutów bo Architekt napisał skrypty żeby to był rok Kogutów i Harrego i stało się. Piekło zamarzło, koguty i Kane z Pucharem za ro MU dalej szoruje dno co mnie jako kibica LFC nawet cieszy bo ich nie cierpię.
0
@FcPortoFan1999 Żeby sie nie okazało, że Architekt w Matrixie napisał skrypt w którym klątwa zostaje zerwana i ten rok miał być Kane'a i Tottenhamu hahahahaha
3
@PatrychoO Tam pracują pijani ludzie i nie potrafią zrobić prostych pasów.
1
Jak dzisiaj Tottenham wygra LE to piekło zamarznie.
1
@IronMan43 Rafał i tak wygra, ludzie zagłosują w myśl starej dobrej zasadzie "Byle nie PiS a co dalej to już nas uj obchodzi" xD
0
@baryn Jest dość dynamiczny takiego nam gościa potrzeba ma LS.
0
@CurryTheGoat30 Pewenie ze 120 melonów by kosztował.
1
@Przemek2323 Wykidajło to taki film z Patrickiem Swayze
2
@IronMan43 Po co czuć nastroje skoro i tak dalej mają poparcie takie jakie mają i jadą na naiwności innych? :D
0
@SirChuck Bartomeu, Fernandeza, Abidala i Segure ciężko bedzie w tym przebić...
0
@SirChuck Przepaliliśmy w piecu za Bartomeu jeszcze na Andre Gomesa, Semedo, Arthura, Pjanicia, Denisa, Deulofeu, Trincao, Malcoma, Lengleta czy Firpo... Nikogo poza De Jongiem, Araujo i Matsem nie ma już w klubie kogo kupił ten Baran w okularach...
0
@MeAndSwan Bo on jest je.. na mózg co można po takich durnych wpisach wywnioskować, matko Szkoda, że taki szczur może być anonimowy w necie...
0
@vangoor Tylko tam życzą 15 latkowie obrażenia i śmierci bo Mamuś i Tatuś wychowali takiego Kacperka Halowca czy innego Kamilka bezstresowo.
1
@MeAndSwan Już poszły zgłoszenia tej kury życiowej i ludzkich odpadów.
0
@4drian0 Sportowo to już jest wrak ale marketing musi się zgadzać ;>
0
@Cule1234 Czyli Real w finale.
10
Ferran, Fermin i Eric to są tacy zmiennicy jakich nam potrzeba. Jeden obskoczy LS, PS i 9, drugi obskoczy 8,10 i LS a trzeci ŚDP, PO i ŚO i na każdej z tych pozycji coś wniosą. Chciałbym na LO takiego zmiennika jeszcze.
3
Największe sukcesy Realu w tym sezonie?
Odpadnięcie Barcy z Interem
Mamy 15 Lig Mistrzów
Transfer farbowanego lisa Hui Sena
Jednak mają swój Tryplet :)
1
Komentarz usunięty