1

@blakkudium Raczej chodziło o poziom Wirtza i Simonsa. Wirtz jest klasę lepszy.

0

@Stinger_ Dzieciaki w wieku 12 lat nie interesują się takimi rzeczami. Bardziej już 16-17 ale też nie jakoś bardzo, ale na przełomie 2001-2002 roku to mnie totalnie nie interesowało..

2

@MesQueUnClub_87 Aaa no i pamiętam jeszcze jak wolałem oglądać bajki niż jakieś Fakty, Wiadomości czy inne Wydarzenia np wolałem Pokemony, Dragon Ball, poźniej Bayblade, bajki na Cartoon Network czy Fox Kids a o polityce wiedziałem tyle co teraz wiem sterowaniu promem kosmicznym.

4

@MesQueUnClub_87 Sprawdziłem te komentarze no i rzeczywiście. Ja w wieku 12 lat wręcz nienawidziłem polityki, jak rodzice włączali jakieś kanały polityczne to odrazu się wkurzałem, jedynie co wiedziałem to tyle, że Miller rządzi, natomiast w wieku 12 lat wolałem np kupić sobie w sklepie loda Magnum czy wyjść na rower albo na hulajnkge, albo pograć w piłkę czy na kompie niż interesować się co zrobiło SLD wtedy, co zrobiła Unia Wolności czy inne ugrupowanie, no i charakter pisma też widać, że to 20-20+ bardziej niż 12 latek.

1

@Luciano99 Ale co tutaj udowadniać, skoro jawnie on prowokuje i szuka poklasku :p

1

@Jakchcesz I zwolnił Flicka bo Mateuszek bedzie miał cały rok depresję..

0

@Eto'o9 R10 Kiedy mówił udowej akurat ktoś młot pneumatyczny na chwilę włączył i usłyszał tylko "Marc jest w ... formie"

4

Dobrze, że to nie on o tym decyduje..


0

@Arekvip pytanie tylko czy by się pomieścił z Don Andresem i Xavim w jednym zespole.

1

Teraz to będą mięli problem Biali, chociaż może odpali pod wodzą Xabiego Arda Guiler.

3

Zostawienie Erica to był jeden z najlepszych transferów Letniego Okienka. Mam nadzieję, że zostanie na dłużej bo przyda się, mało który piłkarz obskoczy 3 pozycje na conajmniej solidnym poziomie i nie bedzie marudził.

3

Miał człowiek nosa do wgranej kogutów bo Architekt napisał skrypty żeby to był rok Kogutów i Harrego i stało się. Piekło zamarzło, koguty i Kane z Pucharem za ro MU dalej szoruje dno co mnie jako kibica LFC nawet cieszy bo ich nie cierpię.

0

@FcPortoFan1999 Żeby sie nie okazało, że Architekt w Matrixie napisał skrypt w którym klątwa zostaje zerwana i ten rok miał być Kane'a i Tottenhamu hahahahaha

3

@PatrychoO Tam pracują pijani ludzie i nie potrafią zrobić prostych pasów.

1

Jak dzisiaj Tottenham wygra LE to piekło zamarznie.

1

@IronMan43 Rafał i tak wygra, ludzie zagłosują w myśl starej dobrej zasadzie "Byle nie PiS a co dalej to już nas uj obchodzi" xD

0

@baryn Jest dość dynamiczny takiego nam gościa potrzeba ma LS.

0

@CurryTheGoat30 Pewenie ze 120 melonów by kosztował.

1

@Przemek2323 Wykidajło to taki film z Patrickiem Swayze

2

@IronMan43 Po co czuć nastroje skoro i tak dalej mają poparcie takie jakie mają i jadą na naiwności innych? :D

0

@SirChuck Bartomeu, Fernandeza, Abidala i Segure ciężko bedzie w tym przebić...

0

@SirChuck Przepaliliśmy w piecu za Bartomeu jeszcze na Andre Gomesa, Semedo, Arthura, Pjanicia, Denisa, Deulofeu, Trincao, Malcoma, Lengleta czy Firpo... Nikogo poza De Jongiem, Araujo i Matsem nie ma już w klubie kogo kupił ten Baran w okularach...

0

@MeAndSwan Bo on jest je.. na mózg co można po takich durnych wpisach wywnioskować, matko Szkoda, że taki szczur może być anonimowy w necie...


0

@vangoor Tylko tam życzą 15 latkowie obrażenia i śmierci bo Mamuś i Tatuś wychowali takiego Kacperka Halowca czy innego Kamilka bezstresowo.

1

@MeAndSwan Już poszły zgłoszenia tej kury życiowej i ludzkich odpadów.

0

@4drian0 Sportowo to już jest wrak ale marketing musi się zgadzać ;>

0

@Cule1234 Czyli Real w finale.

10

Ferran, Fermin i Eric to są tacy zmiennicy jakich nam potrzeba. Jeden obskoczy LS, PS i 9, drugi obskoczy 8,10 i LS a trzeci ŚDP, PO i ŚO i na każdej z tych pozycji coś wniosą. Chciałbym na LO takiego zmiennika jeszcze.

3

Największe sukcesy Realu w tym sezonie?
Odpadnięcie Barcy z Interem
Mamy 15 Lig Mistrzów
Transfer farbowanego lisa Hui Sena
Jednak mają swój Tryplet :)

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?