Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Azazel_Pazuzu Jahwe
2
@Luciano99 Pomocną ręke ale mam nadzieję, że nie Kessiego.
0
@Murazor Nie grał, Raphinha wiecej w środku za napastnikiem był niż biegał na Lewej, tam była dziura a z takim zawodnikiem jak Martin to ta strona nie istniała. Nie mamy LS o profilu Viniego, Nico czy Doku w drużynie, który zrobi różnice z piłką przy nodze a Rapha lepiej się czuje w środku za napastnikiem niż na skrzydle.
0
@Lokusekpl I tak nikt nie zakładał zbyt wiele przed sezonem a takim składem Flick wykręcił genialny wynik.
2
@Encore Zwykły Showman, karierowicz, który próbował na siłę swoich sił w polityce i poległ i słusznie bo pasuje do tego jak pięć do oka..
1
@JanneAhonen Na następnych zawodach w Kuopio cie pokonam ;)
0
@Gaz Flick to fachowiec i ja mu ufam. Ulepić drużynę, która walczy o Tryplet z Martinem jako drugim LO, Casado, który pierwszy sezon gra w dorosłej piłce czy Ericiem na 3 pozycjach i wygrywając 3 puchary krajowe to pokazuje jakim jest mocnym trenerem.
0
@GeneralXavi Doktorzy, Inżynierzy, Lekarze i Artyści.
0
@adi7adi8 Mam nadzieję, że jednak Rapha wygra.
0
@esem91 Fajnie ale indywidualnie Rapha w sezonie był lepszy a CL wygrywa się drużynowo. W poprzednim sezonie obrzydliwiec też miał CL wygraną a wygrał Rodri
1
@Jakchcesz Koleś chyba wyrównał o ile nie pobił rekord goli strzelonych w jednej edycji CL np i ma udział przy ponad 50 golach. I pomyśleć, że wielu chciało jego odejścia po sezonie..
0
@Murazor A czy Raphinha to LS?
0
@Senstin Nie tylko PSG ma LM. To że nowa formuła to nic nie zmienia ale to Bellingham uważa, że Real bedzie pierwszym zespołem, który zdobędzie KMŚ...
2
@Jakchcesz Dla mnie Rapha powinien być brany pod uwagę wyżej niż ta dwójka. Facet zezłomował Real,Bayern, walnął bramkę z Interem w 1/2 i ma kosmiczne liczby
1
A Raphinha, który zrobił kosmiczne liczby w tym sezonie nie zasłużył?
0
@Vurt W 2 lata tutaj zrobi kozak Team, obyśmy nie wzięli znowu po nim jakiś wynalazek pokroju Koemana, Setiena, Danzela czy Valverde...
0
Bellingham...
„Mam nadzieję, że wygramy klubowe mistrzostwa świata. To marzenie drużyny i klubu. To ważne dla nas po słabym sezonie.
„Real“ musi być na szczycie w każdym z zawodów. Ten turniej będzie szczególny. Bycie pierwszym mistrzem doda klubowi wiele prestiżu.
Mamy zespół, który może rywalizować z każdym. Ten trofeum może być początkiem czegoś wielkiego” – cytuje Bellinghama biuro prasowe „Realu”.
Cóż idąc tropem myślenia tego Buraka to Real ma o 6 CL mniej niż ma no bo w sumie to pozostałe 9 wygrali w nowej formule, więc tamte wygrane jako CL się nie liczą hah.
1
Za 4 lata bierzemy to. Z takim trenerem bedzie tylko tendencja wzrostowa a nie spadek jakości to było z Xavim, Valverde czy Koemanem. Guardiola czy Jurgen siedzieli x lat w City czy Lucho w PSG i zrobili swoje przez te lata odbudowując te kluby. Flick jest na równi z nimi.
3
Ale taki Kvara by siadł u nas zamiast tego wiecznie kontuzjowanego Olmo ehh i pomyśleć, ze taki gościu nam był potrzebny a Śwagry sobie za podobną kase kupili Szklanego OPM....
1
@Luciano99 W sumie to troche nabyłem tego IQ bo nawet apelował żeby banda Urug Hai nie robiła trzody po meczu haha
0
@draxidox I cyk kara za agitacje powinna polecieć...
0
@Kgorecki2500 Mieszkają tam te dzikusy więc powinny się przystosować ale jak widać dżungla z człowieka nie wyjdzie nawet jak się ubierze w Armaniego i założy na siebie złoty naszyjnik...
0
@marcin62 Chemicy już widać, że pomylili się w mieszaniu roztworów i stąd ten ogień.
1
Sezon się skończył i piękna Barca wróci dopiero za kilka miesięcy. Chciało by się napisać "Why do all good things come to an end?" Jak to śpiewała Nelly Furtado bo czas bez Barcy Her Flicka bedzie się dłużył.
0
@Murazor Serio? Powiedz, że żartujesz...
4
@Piotrek1993 Dowód na to, że jednak każdy się może ogarnąć ;)
0
@Nazio_87 Dokładnie za to ich napompowane Ego i pieprzenie ciągle "Łoo mamy 15 CL"
0
Jeżeli kiedyś dojdzie do finału Tottenham vs Inter to obstawiam Tottenham bo inni lubią wygrywać z nimi swój pierwszy raz CL. City i PSG lubią to.
0
@F3DO Udział przy golach
0
@supraomnes1 O kurła Chuck Norris.