3

Pep popełnił błąd zostawiając szklanego dziadka De Bruyne i oddając Palmera do Chelsea. W sumie to tam mają kupę kasy i nie mają debila właściciela, który Xaviego zastąpił Rakiticiem a Inieste Vidalem...

1

No i super, że zostaje. Dzięki Wojtkowi w dużej mierze mieliśmy taki sezon, oby był jedynką w nowym sezonie.

1

@BorzyKrzys Oby nie wykupili Erica

0

Oj żeby ten Olmo miał lepsze zdrowie na przyszły sezon...

2

Jaś Fasola obciął się na łyso i sędziuje w La Liga? :o

0

Gdyby ktoś mi powiedział, że Eric powróci z Girony i bedzie grał świetnie na PO, ŚO i ŚPD to bym sie zapytał tej osoby czy nie brała przed chwilą udziału w strzelaninie na kozy z nosa.

0

@FCB_dimiC Potężny Eric ich wyjaśnił.

1

@Kapitan hawk Ciekawy miałeś weekend ^^

0

Peña niby słaby a obronił więcej niż Ter Stegen.

1

Kurła prawie trzecia.

1

Hansi mówi, że ufa Deco. Ja bym jednak nie zaufał..

0

@ZiggyStardust Pewnie stąd skąd my Emanuela Olisadebe.

0

Za chwilę Lewy dogoni Donatello hahaha

0

@626 Nie wierze w to, ze taki klub nie ma na klauzulę 60mln tu chodzi raczej o FFP

0

@Filipem Tyle lat w MU i nic nie pokazał.

0

Nico kozak a do tego przyszłościowy a my chcemy jakiegoś Diaza albo Placka Rashforda, który nigdy w MU nie pokazał nic ponad przeciętność.

2

@Messi1000000 Iskra Opole!!!

2

Wziąć go tylko na rzuty wolne bo u nas ten aspekt od jego odejścia jest traficzny.

1

@FcPortoFan1999 Najlepszy przykład to figo.

0

Mnie się Hansi za to ładne kobiety podobają :p

0

@marcin62 Miejmy nadzieję.

0

Ja to się tylko obawiam, że ten Diaz to bedzie taki sam Flop jak Filipek..

1

@budel17 Dla jednych to jest obraza jak jakiś random napisze ci w necie, że masz 12 lat, wiedząc samemu, że masz 20-30+ a dla niektórych jak Dodi to jest komplement.

1

@budel17 Ja w wieku 12 lat myślałem, że to prezydent o wszystkim decyduje i to dzięki niemu wszystko powstaje, nie miałem pojęcia o innych stanowiskach, takich jak Prezes rady ministrów, minister, poseł czy senator. Dodi w wieku 12 lat wiedział wszystko :'D

0

Zapewne nikt z ww nie przyjdzie, szkoda, że w szkółce nie ma kogoś chociaż jak Fati przed kontuzją.

3

15 Sierpień 2025 Deco zapytany o transfery do Barcy, która nie kupiła ani 1 potrzebnego wzmocnienia ale za to po drodze było 245 plotek..


0

@kamiVeB MDMA :p

1

@blakkudium Ja bym jednego albo drugiego za szklanego Eminema widział.

1

Bayern zgarnął Taha a my zostajemy z Apostołem i bedzie 50 plotek całe lato czyli standardowo jak co roku...

0

@tomek8756 Prawilne chłopaki prawaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?