Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barteq To już wolę za 50 Nico, który jest bardziej potrzebnym zawodnikiem.
2
Flick to powinien dostać pomnik pod nowym CN. Zrobić takich kozaków z zawodników, którzy byli jedną nogą poza klubem jak Eric, jak Ferran, Raphinha czy De Jong czy solidnych zmienników z takich, którzy przyszli z 3 Ligii jak Martin, czy takich, którzy dopiero zaczynają w dorosłej piłce swój pierwszy pełny sezon jak Casado. Gdyby to był zapewne Valverde, Xavi czy Koeman to dalej byśmy taplali się w granie a tu orzyszedł Pan Trener i mamy efekty.
2
Ale to było piękne jak Frenkie zezłomował Bubbe i Lukę.
https://www.instagram.com/reel/DJjzeT-IH3q/?igsh=MW5pYzR2MDB4NnFqZA==
1
@fotohobby Jak tak dalej pójdzie podzieli los Roque.
0
Fajne będą pojedynki Realu Xabiego z Barcą Flicka. Xabi też widziałem lubi grać wysoką obroną, to bedzie jak walka Majin Vegety i Goku SSJ2
0
@AndersonLouis I strzelić 7-8
0
@ninja81 Ja naliczyłem z 7
0
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jak dojdą wzmocnienia takie jak np Nico to lecimy po CL.
2
@GTBTP Zwłaszcza, że w sezonie 17/18 był krajowy Dublet i rok później obroniony mistrz.
0
HD są coraz lepsi...
https://ibb.co/skDQC1Q
1
@ViscaelBarca2007 Razem z próbką Olmo.
2
@wojopancer Przecież Asencio to podobno miał być nowy Ramos i zjada Cucu no to co im w nim teraz nie pasi? Przyjdzie Trent, który jest kijowy w defensywie, do nas Nico jak sie uda to bedzie miał Nico cały pas dla siebie.
0
@Pedri16Future Jak przecież w Madrycie najwięcej do Skilla to Liga Mistrzów dodaje ^^
3
U białych na stronie Yamal wbija szpilkę białym a ci gadają, że Ego ma wielkie, że dawno nie widzieli poziomu Bucowatości, ale najlepsze jest to, że znowu gadają, że Tytuły = Umiejętność zawodnika i że Belliemu do pięt niedorasta haha... No to skoro tytuły się liczą do poziomu umiejętności zawodnika to Munir > Kane + Nazario a co do Ego. Mówią to dzbany, które mają Vinisia, Belisia i Rudigera "Dżazge pajace w cudzym oku widzą ale belki w swoim nie"
0
@KrwawiaceoczyVEB Raphinha na 10 wtedy by poszedł zamiast szklanego.
4
Komentarz usunięty
1
@Kasy Już za sam wygląd gnojka nienawidzę :D
0
@4drian0
3
@F3DO 2 punktów.
4
@DeXt3rVeB Sprawdziłem i w sumie Pan Wojtek napisał prawdę o tym Ambasadorze.
0
W alternatywnym świecie Christensen wchodzi za Araujo, w momencie kiedy Araujo zawalił bramkę na 3:3 w realnym świecie to Christensen w Alternatywnym skasował akcje i wyprowadził piłkę na 4:2.
1
@Mixtape W Hiszpanii Tryplet nawet bo jeszcze SPH
1
@Lionel_Messi10 Hahaha jak on się cieszy, nie dziwię mu się :D
0
@Robert_Kubica Miał ale nie został drugim Kroosem.
0
@FCB_dimiC Coś jeszcze wypominajko? Po co ta wycieczka osobista? Co za człowiek.. W 14 minut straciliśmy 2 gole a ci zaczęli z mocnym przytupem a my nie weszliśmy w mecz więc widmo przegranej wisiało w powietrzu, zwłaszcza, że graliśmy Martinem na LO.
0
Ale co talent Turasa ekslodował w tym klasyku to jego.
0
@Robert_Kubica Gorzej. Oni porównywali Kebabiosa do Pedriego.
0
@MikeBajson No i bardzo kurła dobrze... Nam było dane męczyć się latami z pokrakami pokroju Semedo, Andre Gomesa czy Firpo a Realik w tym czasie sobie albo Majstry przytulał, albo Champions League.
0
@BulaKG Może tak być bo coś ostatnimi czasy spokorniał.
0
@BulaKG Może odchodzi z Madrytu :p