0

@barteq To już wolę za 50 Nico, który jest bardziej potrzebnym zawodnikiem.

2

Flick to powinien dostać pomnik pod nowym CN. Zrobić takich kozaków z zawodników, którzy byli jedną nogą poza klubem jak Eric, jak Ferran, Raphinha czy De Jong czy solidnych zmienników z takich, którzy przyszli z 3 Ligii jak Martin, czy takich, którzy dopiero zaczynają w dorosłej piłce swój pierwszy pełny sezon jak Casado. Gdyby to był zapewne Valverde, Xavi czy Koeman to dalej byśmy taplali się w granie a tu orzyszedł Pan Trener i mamy efekty.

2

Ale to było piękne jak Frenkie zezłomował Bubbe i Lukę.

https://www.instagram.com/reel/DJjzeT-IH3q/?igsh=MW5pYzR2MDB4NnFqZA==

1

@fotohobby Jak tak dalej pójdzie podzieli los Roque.

0

Fajne będą pojedynki Realu Xabiego z Barcą Flicka. Xabi też widziałem lubi grać wysoką obroną, to bedzie jak walka Majin Vegety i Goku SSJ2

0

@AndersonLouis I strzelić 7-8

0

@ninja81 Ja naliczyłem z 7

0

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Jak dojdą wzmocnienia takie jak np Nico to lecimy po CL.

2

@GTBTP Zwłaszcza, że w sezonie 17/18 był krajowy Dublet i rok później obroniony mistrz.

0

HD są coraz lepsi...
https://ibb.co/skDQC1Q

1

@ViscaelBarca2007 Razem z próbką Olmo.

2

@wojopancer Przecież Asencio to podobno miał być nowy Ramos i zjada Cucu no to co im w nim teraz nie pasi? Przyjdzie Trent, który jest kijowy w defensywie, do nas Nico jak sie uda to bedzie miał Nico cały pas dla siebie.

0

@Pedri16Future Jak przecież w Madrycie najwięcej do Skilla to Liga Mistrzów dodaje ^^

3

U białych na stronie Yamal wbija szpilkę białym a ci gadają, że Ego ma wielkie, że dawno nie widzieli poziomu Bucowatości, ale najlepsze jest to, że znowu gadają, że Tytuły = Umiejętność zawodnika i że Belliemu do pięt niedorasta haha... No to skoro tytuły się liczą do poziomu umiejętności zawodnika to Munir > Kane + Nazario a co do Ego. Mówią to dzbany, które mają Vinisia, Belisia i Rudigera "Dżazge pajace w cudzym oku widzą ale belki w swoim nie"

0

@KrwawiaceoczyVEB Raphinha na 10 wtedy by poszedł zamiast szklanego.

4

Komentarz usunięty

1

@Kasy Już za sam wygląd gnojka nienawidzę :D

0

3

@F3DO 2 punktów.

4

@DeXt3rVeB Sprawdziłem i w sumie Pan Wojtek napisał prawdę o tym Ambasadorze.

0

W alternatywnym świecie Christensen wchodzi za Araujo, w momencie kiedy Araujo zawalił bramkę na 3:3 w realnym świecie to Christensen w Alternatywnym skasował akcje i wyprowadził piłkę na 4:2.

1

@Mixtape W Hiszpanii Tryplet nawet bo jeszcze SPH

1

@Lionel_Messi10 Hahaha jak on się cieszy, nie dziwię mu się :D

0

@Robert_Kubica Miał ale nie został drugim Kroosem.

0

@FCB_dimiC Coś jeszcze wypominajko? Po co ta wycieczka osobista? Co za człowiek.. W 14 minut straciliśmy 2 gole a ci zaczęli z mocnym przytupem a my nie weszliśmy w mecz więc widmo przegranej wisiało w powietrzu, zwłaszcza, że graliśmy Martinem na LO.

0

Ale co talent Turasa ekslodował w tym klasyku to jego.

0

@Robert_Kubica Gorzej. Oni porównywali Kebabiosa do Pedriego.

0

@MikeBajson No i bardzo kurła dobrze... Nam było dane męczyć się latami z pokrakami pokroju Semedo, Andre Gomesa czy Firpo a Realik w tym czasie sobie albo Majstry przytulał, albo Champions League.

0

@BulaKG Może tak być bo coś ostatnimi czasy spokorniał.

0

@BulaKG Może odchodzi z Madrytu :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?