2

@wojopancer Przecież Asencio to podobno miał być nowy Ramos i zjada Cucu no to co im w nim teraz nie pasi? Przyjdzie Trent, który jest kijowy w defensywie, do nas Nico jak sie uda to bedzie miał Nico cały pas dla siebie.

0

@Pedri16Future Jak przecież w Madrycie najwięcej do Skilla to Liga Mistrzów dodaje ^^

3

U białych na stronie Yamal wbija szpilkę białym a ci gadają, że Ego ma wielkie, że dawno nie widzieli poziomu Bucowatości, ale najlepsze jest to, że znowu gadają, że Tytuły = Umiejętność zawodnika i że Belliemu do pięt niedorasta haha... No to skoro tytuły się liczą do poziomu umiejętności zawodnika to Munir > Kane + Nazario a co do Ego. Mówią to dzbany, które mają Vinisia, Belisia i Rudigera "Dżazge pajace w cudzym oku widzą ale belki w swoim nie"

0

@KrwawiaceoczyVEB Raphinha na 10 wtedy by poszedł zamiast szklanego.

4

Komentarz usunięty

1

@Kasy Już za sam wygląd gnojka nienawidzę :D

0

3

@F3DO 2 punktów.

4

@DeXt3rVeB Sprawdziłem i w sumie Pan Wojtek napisał prawdę o tym Ambasadorze.

0

W alternatywnym świecie Christensen wchodzi za Araujo, w momencie kiedy Araujo zawalił bramkę na 3:3 w realnym świecie to Christensen w Alternatywnym skasował akcje i wyprowadził piłkę na 4:2.

1

@Mixtape W Hiszpanii Tryplet nawet bo jeszcze SPH

1

@Lionel_Messi10 Hahaha jak on się cieszy, nie dziwię mu się :D

0

@Robert_Kubica Miał ale nie został drugim Kroosem.

0

@FCB_dimiC Coś jeszcze wypominajko? Po co ta wycieczka osobista? Co za człowiek.. W 14 minut straciliśmy 2 gole a ci zaczęli z mocnym przytupem a my nie weszliśmy w mecz więc widmo przegranej wisiało w powietrzu, zwłaszcza, że graliśmy Martinem na LO.

0

Ale co talent Turasa ekslodował w tym klasyku to jego.

0

@Robert_Kubica Gorzej. Oni porównywali Kebabiosa do Pedriego.

0

@MikeBajson No i bardzo kurła dobrze... Nam było dane męczyć się latami z pokrakami pokroju Semedo, Andre Gomesa czy Firpo a Realik w tym czasie sobie albo Majstry przytulał, albo Champions League.

0

@BulaKG Może tak być bo coś ostatnimi czasy spokorniał.

0

@BulaKG Może odchodzi z Madrytu :p

0

@mekston Na pewno nie bedzie to Fati Vol.2 jak go nazywali. Ja widziałem w nim znacznie większy potencjał conajmniej 2 półki wyższy. Chłopak wygląda jak lewonożny Neymar w wieku 17 lat.

0

@mekston Tak jak Pedri Iniesta? XD nie no takiej nie bedzie :p

1

@Lionel_Messi10 Wspaniała pamiątka, wnukom się będziesz mógł pochwalić < 3

1

@Majkel34 On już jest Wielki. Taki talent rodzi się raz na wiele lat. Jak dołoży wykończenie i decyzyjność to bedzie lepszy niż Neymar.

1

@Lionel_Messi10 Hernadez Hernandez to profesor przekręt.

2

@Luciano99 Ooo załapałem się hehe ale było blisko żeby nas ten drukarnie przekręcił niestety :/

1

@Lionel_Messi10 U Fermina to widział ręke ale u Czałmeniego już nie xD niezły kretyn z tego Hernandeza..

1

Cebi 150 mln, ten lepszy niż Pedri piękne nam prezenty dawał.

2

Po tym meczu powinni wywalić na zbity ryj Hernandeza Hernandeza...

1

Dzisiaj Czałmeni jak Maradona. Ręka Boga ale w defensywie.

3

@ali3gator David do wzięcia za "Free"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?