Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Przecież Asencio to podobno miał być nowy Ramos i zjada Cucu no to co im w nim teraz nie pasi? Przyjdzie Trent, który jest kijowy w defensywie, do nas Nico jak sie uda to bedzie miał Nico cały pas dla siebie.
0
@Pedri16Future Jak przecież w Madrycie najwięcej do Skilla to Liga Mistrzów dodaje ^^
3
U białych na stronie Yamal wbija szpilkę białym a ci gadają, że Ego ma wielkie, że dawno nie widzieli poziomu Bucowatości, ale najlepsze jest to, że znowu gadają, że Tytuły = Umiejętność zawodnika i że Belliemu do pięt niedorasta haha... No to skoro tytuły się liczą do poziomu umiejętności zawodnika to Munir > Kane + Nazario a co do Ego. Mówią to dzbany, które mają Vinisia, Belisia i Rudigera "Dżazge pajace w cudzym oku widzą ale belki w swoim nie"
0
@KrwawiaceoczyVEB Raphinha na 10 wtedy by poszedł zamiast szklanego.
4
Komentarz usunięty
1
@Kasy Już za sam wygląd gnojka nienawidzę :D
0
@4drian0
3
@F3DO 2 punktów.
4
@DeXt3rVeB Sprawdziłem i w sumie Pan Wojtek napisał prawdę o tym Ambasadorze.
0
W alternatywnym świecie Christensen wchodzi za Araujo, w momencie kiedy Araujo zawalił bramkę na 3:3 w realnym świecie to Christensen w Alternatywnym skasował akcje i wyprowadził piłkę na 4:2.
1
@Mixtape W Hiszpanii Tryplet nawet bo jeszcze SPH
1
@Lionel_Messi10 Hahaha jak on się cieszy, nie dziwię mu się :D
0
@Robert_Kubica Miał ale nie został drugim Kroosem.
0
@FCB_dimiC Coś jeszcze wypominajko? Po co ta wycieczka osobista? Co za człowiek.. W 14 minut straciliśmy 2 gole a ci zaczęli z mocnym przytupem a my nie weszliśmy w mecz więc widmo przegranej wisiało w powietrzu, zwłaszcza, że graliśmy Martinem na LO.
0
Ale co talent Turasa ekslodował w tym klasyku to jego.
0
@Robert_Kubica Gorzej. Oni porównywali Kebabiosa do Pedriego.
0
@MikeBajson No i bardzo kurła dobrze... Nam było dane męczyć się latami z pokrakami pokroju Semedo, Andre Gomesa czy Firpo a Realik w tym czasie sobie albo Majstry przytulał, albo Champions League.
0
@BulaKG Może tak być bo coś ostatnimi czasy spokorniał.
0
@BulaKG Może odchodzi z Madrytu :p
0
@mekston Na pewno nie bedzie to Fati Vol.2 jak go nazywali. Ja widziałem w nim znacznie większy potencjał conajmniej 2 półki wyższy. Chłopak wygląda jak lewonożny Neymar w wieku 17 lat.
0
@mekston Tak jak Pedri Iniesta? XD nie no takiej nie bedzie :p
1
@Lionel_Messi10 Wspaniała pamiątka, wnukom się będziesz mógł pochwalić < 3
1
@Majkel34 On już jest Wielki. Taki talent rodzi się raz na wiele lat. Jak dołoży wykończenie i decyzyjność to bedzie lepszy niż Neymar.
1
@Lionel_Messi10 Hernadez Hernandez to profesor przekręt.
2
@Luciano99 Ooo załapałem się hehe ale było blisko żeby nas ten drukarnie przekręcił niestety :/
1
@Lionel_Messi10 U Fermina to widział ręke ale u Czałmeniego już nie xD niezły kretyn z tego Hernandeza..
1
Cebi 150 mln, ten lepszy niż Pedri piękne nam prezenty dawał.
2
Po tym meczu powinni wywalić na zbity ryj Hernandeza Hernandeza...
1
Dzisiaj Czałmeni jak Maradona. Ręka Boga ale w defensywie.
3
@ali3gator David do wzięcia za "Free"