Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Que Gollazo!!!!
1
No i Apostoł zostaje =D
0
@tomek8756 To pierwsze. Kibicowanie Espanyolowi będąc Katalończykiem to Judaszostwo...
1
Ale to są Kurtazyny... Od dekad podlizują się ludziom, którzy ich Dymają, Espanyol to stan umysłu..
0
@RoberDzik Jest takie powiedzenie brzydkie na kogoś kto lubi być dywany i sie podlizywać jeszcze komuś kto cie dyma i tych "Katalończyków", którzy tak bardzo chcą być Hiszpańscy można tak określić.
0
Kataloński Eminem też bez formy..
2
Mam wrażenie, że Raphinha nie może grać z Olmo, dublują się konkret..
0
Olmo jest mega dramatyczny.
1
@kaamil1910 Nie widzę sensu takiego zawodnika mając Yamala na tą pozycję i w Odwodzie Raphe. Bardziej na Lewe Skrzydło jest potrzebne.
1
@takisobiektos Szkoda też, że nie można np do drużyny B dać kogoś takiego jak Fati czy Pau jak to ma miejsce w Premier League..
0
Pierwsze 4 litery jego nazwiska to idealne dopasowanie do osobowości typowego zawodnika grającego w tym klubie w większości przypadków. Casemiro, Guti, Bellingham, Coentrao, Ramos, Pepe, Rudiger, Vinicius, Vazquez, Asencio, Ceballos, Salgado, Carvajal i jeszcze by się paru znalazło z przeszłości i teraźniejszości. Słoma z Korków od lat wystaje a Ego wywalone w kosmos...
0
@ViscaelBarca2007 Na najważniejsze mecze odmrozić jak odgrażają na święta Mariah Carey czy Zenka na Sylwestra.
1
@Kapitan hawk pół roku czekania żeby napisać dzisiaj komentarz hahahahahaha coraz lepsi są...
2
@Croocers Modrić późno odpalił, od zawsze drzemał w nim wielki potencjał ale on dopiero w wieku 30 lat odpalił a dopiero na Mundialu w 2018 wszedł na Kosmiczny poziom. Aż się boję co bedzie jak Pedri bedzie miał 30 lat na jakim poziomie może być, De Jong myślę, że też może wejść na poziom wyżej w sumie już wszedł.
0
@Rupert_Haubica Pięknie by zgasił tego Pajaca hahaha
0
@FcPortoFan1999 Sieć hipermarketów Real została sprzedana firmie Auchan i w 2016 roku zniknęła z polskiego rynku pod nazwą Real. Oficjalnie sklepy zostały przemianowane na Auchan. Ogólnie to jednak faktycznie upadłość Spółki była w 2023 roku, ale w Polsce od 2016 już ich nie ma. Tesco nieco później się zwinęli.
0
@lucca87 Raphinha nie miał takich problemów z kontuzjami jakie ma co sezon Olmo, gdy Olmo zagrał chociaż 70% minut Raphinhi to spoko ale on gra z 40%
1
@July_6_BcN Obecnie przejęły je Auchan i B1 a niektóre zostały zburzone.
0
@FcPortoFan1999 Do 2014*
0
@Eklerek Zniszczyły Biednego Frana Paladyna.
0
@lucca87 Technicznie i taktycznie na pewno ale jest strasznie łamliwy a obecnie bardzo zszedł z formą.
0
@RosjaninBut Trzeba wierzyć. Dopalacz za 60mln to i tak nie mało kasy.
1
Ja bym Madryciokom wcisnął Araujo i Lengleta jako Konie Trojańskie.
1
@kanver_ Czyli nadal więcej goli niż Olmo i Ferran.
0
@Commando Gaviego w tym sezonie nie oceniam po takiej kontuzji jo i to wciąż zawodnik do oszlifowania, natomiast Olmo to już dojrzały zawodnik za 60 baniek, który co chwila wypadał a w drugiej części sezonu zjechał z formą..
0
@lucca87 60mln za gościa który prawie nie ma asyst, ma kilka goli i ma 1800 minut na cały sezon póki co to słaba inwestycja, ale można sie było tego spodziewać..
0
Póki co w tym sezonie Fermin > Olmo, Dani miał przebłyski i tyle z niego było, mam nadzieję, że ogarnie go Flick z kontuzjami i że bedzie w końcu w formie bo póki co jego wkład w puchary był mały i sporo był na L4 a nie daliśmy za niego 20mln tylko gruby pitos i niestety jest to czego się można było spodziewać... Jak nie odpali w kolejnym sezonie to będziemy musieli go sprzedać..
1
@blakkudium Albo jako ujsen :'D Jak Szpaku tak powiem to kolejny raz się zapisze w pamięci jak z Kovaceviciem na Kovacicia np
1
@blakkudium I w klasyku będzie "Co za uj z tego Hiijsena"
7
Nowy Kontrakt dla naszego PO, ŚPD, ŚP, ŚO. Jedyny zawodnik, który po wypożyczeniu zrobił coś znaczącego dla Barcy i się przebił na dłużej.