Coutinho007
Dołączył/a: kwiecień 2019
Outworld
51 obserwujących
76 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co tam jakiś Huij. Mamy gościa który obskoczy ŚO i PO z nie gorszym skutkiem niż Trent i ten Farbowany Lis z Holandii za free a jest nim Eric.
1
@Bernard777 Xavi Simons* jak Xabi to Alonso :p
0
Bayern opierał swoją grę na szybkich skrzydłach swego czasu Robben na PS i Ribery na LS, nam by się taki Franeczek przydał obecnie na LS.
0
@Borneo Nie wiemy w jakim stanie bedzie Bernal po takiej kontuzji, może to być dla niego ciężkie, zobacz ile Gavi dał w tym sezonie i jak powoli dopiero się wprowadza do składu.
3
Hansi z Rana:
Ja, najlepsze na Der Katzen is Pohanne 10 kilomehłóf
0
@rafik300010 No właśnie nie ale wolałbym konkrety a nie 100 nazwisk po czym kupujemy zaprawę murarską zamiast ciastek i mamy jeszcze problem z rejestracjami.
0
@clyde Oj obawiam się, że z Alonso na ławce nie bedzie tak łatwo aczkolwiek on tez lubi wysoko grać więc mogą być ciekawe te klasyki. Dla mnie ta drużyna tylko potrzebuje Taha, Nico i jakiegoś LO i bedzie git.
0
@Katalończyk 99 Co nie zmienia faktu, że potrzebny nam nowy Stoper, LS I jakiś solidny zmiennik na LO chyba, że Gerrard zrobi krok do przodu.
1
Czyli standardowo póki co, Real kupuje sobie już a w Barcy Rozkład jazdy na letnie okienko to bedzie, Kwestia Godzin, Panuje Optymizm, Agent był widziany w Barcelonie czy Otoczenie jest pozytywnie nastawione albo Piłkarz boi się, że go nie zarejestrują na pierwsze kolejki :)
0
@Szlag Como chcieli Erica. Dla mnie Eric to zawodnik nie na Sell ale Araujo jak nawet dadzą 30-40 z pocałowaniem ręki
0
@ali3gator W Betisie gra taki Brazol, który może by chciał być jego zmiennikiem ;>
4
@ali3gator Nico na LS a Rapha na środek za Lewandowskim.
1
@Iniesta444 Szkoda tylko, ze nie wyciagnie na LS nikogo bo nie ma tam diamencika..
0
@ViscaelBarca2007 Imie Dani u nas = Szklanka
1
Zawsze miałem w tej scenie rozknine "Dlaczego Mojo Jojo tutaj przyszedł z Blasterem a finalnie pięściami i nogami napieprzał Gangreniaków"
2
@John_Doe Nazwisko adekwatne do charakteru piłkarza tego klubu
4
@MesQueUnClub_87 I z Raphinhą ^^ Ciekawe który pierwszy z tych trzech by się rzucał do bójki haha obstawiam, że Raphinha.
9
Od dekad ci ludzie, którzy są za Espanyolem to w sumie cierpią na Syndrom Sztokcholmski. Madryt ich dyma i uważa za ludzi gorszego sortuj a te matoły wchodzą im w dupe. Obrzydliwy klub i ludzie, którzy im kibicują..
0
@Kapitan hawk Święte Słowa.
0
@MaziFCB + odpadnięcie Barcy z CL. To jest dla nich cenne jak Tryplet dla nas.
9
Flickowi należy się pomnik pod Nowym Camp Nou. Mając taką kadrę z Neo Emerytem na 9, kolesiem, który wrócił z wypożyczenia z Girony, 17 latkiem, tlenionym Coutinho mającym problemy ze zdrowiem, Brazylijczykiem, który był jedną nogą poza klubem, 1,5 LO, i 1,5 PO, bez Christa cały sezon, z Gavim po rocznej kontuzji, dwoma typami, którzy dopiero wskoczyli do składu z 3 Ligii, oraz Rekinem i Pau Victorem zrobił krajowy tryplet i pod jego wodzą każdy z tych piłkarzy oprócz Fatiego i Araujo przebił głową sufit swoich możliwości.
1
@norbi77 Otóż to. Głos ma zajebisty < 3
8
Fajna jest ta babka w Eleven ;>
1
@Lionel_Messi10 To Polski brat Olmo
0
@Stagiryta Teraz się cieszymy Majstrem a sprzedawać będziemy później.
0
No i w końcu mamy to!!!! Odzyskaliśmy majstra!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!
0
Szkoła Pajaca Bordalasa... Nienawidzę tego trenera
0
Pajac od Bordalasa..
1
Cabrrera ty obrzydliwy luju.