1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co tam jakiś Huij. Mamy gościa który obskoczy ŚO i PO z nie gorszym skutkiem niż Trent i ten Farbowany Lis z Holandii za free a jest nim Eric.

1

@Bernard777 Xavi Simons* jak Xabi to Alonso :p

0

Bayern opierał swoją grę na szybkich skrzydłach swego czasu Robben na PS i Ribery na LS, nam by się taki Franeczek przydał obecnie na LS.

0

@Borneo Nie wiemy w jakim stanie bedzie Bernal po takiej kontuzji, może to być dla niego ciężkie, zobacz ile Gavi dał w tym sezonie i jak powoli dopiero się wprowadza do składu.

3

Hansi z Rana:
Ja, najlepsze na Der Katzen is Pohanne 10 kilomehłóf

0

@rafik300010 No właśnie nie ale wolałbym konkrety a nie 100 nazwisk po czym kupujemy zaprawę murarską zamiast ciastek i mamy jeszcze problem z rejestracjami.

0

@clyde Oj obawiam się, że z Alonso na ławce nie bedzie tak łatwo aczkolwiek on tez lubi wysoko grać więc mogą być ciekawe te klasyki. Dla mnie ta drużyna tylko potrzebuje Taha, Nico i jakiegoś LO i bedzie git.

0

@Katalończyk 99 Co nie zmienia faktu, że potrzebny nam nowy Stoper, LS I jakiś solidny zmiennik na LO chyba, że Gerrard zrobi krok do przodu.

1

Czyli standardowo póki co, Real kupuje sobie już a w Barcy Rozkład jazdy na letnie okienko to bedzie, Kwestia Godzin, Panuje Optymizm, Agent był widziany w Barcelonie czy Otoczenie jest pozytywnie nastawione albo Piłkarz boi się, że go nie zarejestrują na pierwsze kolejki :)

0

@Szlag Como chcieli Erica. Dla mnie Eric to zawodnik nie na Sell ale Araujo jak nawet dadzą 30-40 z pocałowaniem ręki

0

@ali3gator W Betisie gra taki Brazol, który może by chciał być jego zmiennikiem ;>

4

@ali3gator Nico na LS a Rapha na środek za Lewandowskim.

1

@Iniesta444 Szkoda tylko, ze nie wyciagnie na LS nikogo bo nie ma tam diamencika..

0

@ViscaelBarca2007 Imie Dani u nas = Szklanka

1

Zawsze miałem w tej scenie rozknine "Dlaczego Mojo Jojo tutaj przyszedł z Blasterem a finalnie pięściami i nogami napieprzał Gangreniaków"


2

@John_Doe Nazwisko adekwatne do charakteru piłkarza tego klubu

4

@MesQueUnClub_87 I z Raphinhą ^^ Ciekawe który pierwszy z tych trzech by się rzucał do bójki haha obstawiam, że Raphinha.

9

Od dekad ci ludzie, którzy są za Espanyolem to w sumie cierpią na Syndrom Sztokcholmski. Madryt ich dyma i uważa za ludzi gorszego sortuj a te matoły wchodzą im w dupe. Obrzydliwy klub i ludzie, którzy im kibicują..

0

@Kapitan hawk Święte Słowa.

0

@MaziFCB + odpadnięcie Barcy z CL. To jest dla nich cenne jak Tryplet dla nas.

9

Flickowi należy się pomnik pod Nowym Camp Nou. Mając taką kadrę z Neo Emerytem na 9, kolesiem, który wrócił z wypożyczenia z Girony, 17 latkiem, tlenionym Coutinho mającym problemy ze zdrowiem, Brazylijczykiem, który był jedną nogą poza klubem, 1,5 LO, i 1,5 PO, bez Christa cały sezon, z Gavim po rocznej kontuzji, dwoma typami, którzy dopiero wskoczyli do składu z 3 Ligii, oraz Rekinem i Pau Victorem zrobił krajowy tryplet i pod jego wodzą każdy z tych piłkarzy oprócz Fatiego i Araujo przebił głową sufit swoich możliwości.

1

@norbi77 Otóż to. Głos ma zajebisty < 3

8

Fajna jest ta babka w Eleven ;>

1

@Lionel_Messi10 To Polski brat Olmo

0

@Stagiryta Teraz się cieszymy Majstrem a sprzedawać będziemy później.

0

No i w końcu mamy to!!!! Odzyskaliśmy majstra!!!! Campeones Campeones Ole Ole Ole!!!!!


0

Szkoła Pajaca Bordalasa... Nienawidzę tego trenera

0

Pajac od Bordalasa..

1

Cabrrera ty obrzydliwy luju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?